امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
vijeha vijeha .

vijeha

خدمات خشكشويي لباس

خدمات خشكشويي لباس

خدمات خشكشويي لباس كه توسط سرويس ها و مراكز مختلف خشكشويي در نقاط مختلف ارائه مي شود، شامل طيف گسترده اي از خدمات مي باشد. اين خدمات متفاوت توسط اكثر مراكز خشكشويي به صورت يكسان ارائه مي شوند، اما ممكن است تنها در موارد محدودي خدمات ارائه شده تفاوت هايي داشته باشند.

نوع ان  كه توسط سرويس هاي مختلف خشكشويي به افراد ارائه مي شود مي تواند در انتخاب آن ها توسط متقاضيان تاثير زيادي بگذارد. اغلب افرادي كه به خشكشويي ها مراجعه مي كنند به دنبال دريافت كامل ترين ان مي باشند.

در اين مقاله سعي شده است تا توضيحي در خصوص انواع خدماتي كه توسط خشكشويي ها ارائه مي شود داده شود. با بررسي انواع خدمات ارائه شده در خشكشويي ها و مقايسه ان مي توانيد تصوير دقيق تري براي انتخاب يك سرويس خشكشويي داشته باشيد.

خدمات ارائه شده توسط خشكشويي ها چه مواردي هستند؟

همان طور كه از نام اين سرويس مشخص است خدمات اصلي ارائه شده توسط اين مراكز، شستشوي انواع لباس ها مي باشد. طيف البسه و منسوجاتي كه مي توان براي شست و شوي آن ها از سرويس هاي خشكشويي استفاده كرد بسيار متنوع مي باشد. اتوكشي نيز جز مواردي است كه توسط خشكشويي ها ارائه مي شود.

اين موارد شامل انواع پتوها، رختخواب ها، لباس هاي مختلف با ساختار و بافت متنوع، پرده، كفش و كت و شلوار و لباس هاي مجلسي مي باشند. خدماتي ارائه شده با توجه به نياز شما و نوع لباس و منسوجاتي كه شما قصد شست و شو آن را داريد متفاوت است.

در مواردي نيز ممكن است نياز به لكه گيري لباس ها به صورت ويژه باشد. لكه گيري انواع لباس ها با توجه به نوع و سطح لكه نيز از جمله مهم ترين ان است كه توسط سرويس هاي خشكشويي ارائه مي شود. البته اين كار و ميزان كيفيت آن مسلما به كيفيت سرويس خشكشويي بستگي دارد.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را به راحتي و با اطمينان براي شستشو بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل مي گيرد و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

آيا تفاوتي در خدمات ارائه شده توسط خشكشويي ها وجود دارد؟

همان طور كه پيش از اين نيز اشاره شد، اغلب موارد يكساني را در تمامي مراكز و سرويس هاي خشكشويي شامل مي شود. تفاوت در ان  بسيار جزيي و در مواردي محدود مي باشد. اين موارد معمولا شامل گزينه هايي است كه سرويس خشكشويي از آن به عنوان معياري براي برتري خود نسبت به رقبا استفاده مي كند.

تفاوت در خدمات خشكشويي لباس شامل چه مواردي است؟

برخي از سرويس هاي خشكشويي قابليت ها و مزيت هايي را به عنوان خدمات خشكشويي ارائه مي دهند كه همين موارد باعث مي شوند اين مراكز به عنوان گزينه اي بهتر براي سپردن لباس ها و منسوجات محسوب شوند.

براي مثال در خصوص مزيت ها و خدماتي ويژه اي كه توسط برخي از مراكز خشكشويي ارائه مي شود، مي توان به ان  اشاره كرد. گزينه بسيار مناسبي است كه مورد توجه اكثريت افراد، خصوصا در شهر هاي بزرگ تر قرار گرفته است.

خدمات خشكشويي لباس

خدمات خشكشويي آنلاين چگونه است؟

در ارائه اين نوع سرويس ها مركز خشكشويي امكاني را فراهم مي كند كه شما به صورت آنلاين وارد سايت خشكشويي شده و درخواست خود را ثبت كنيد. در ادامه بعد از ثبت سفارش نيرو هاي ان  لباس يا منسوجات شما را در محل از شما تحويل مي گيرند و به خشكشويي مي برند.

در ادامه نيز بعد از اتمام كار شما مي توانيد هزينه را به صورت آنلاين پرداخت كرده و لباس خود را در محل تحويل بگيريد. از جمله مزاياي اين روش علاوه بر صرفه جويي در رفت و آمد و زمان، اين است كه شما مي توانيد در سايت به تمامي قيمت ها دسترسي پيدا كنيد و بر اين اساس تصميم بگيريد.

آيا خدمات خشكشويي متفاوت در هزينه هاي دريافتي نيز تاثير مي گذارد؟

در پاسخ به اين سوال بايد گفت قطعا همينطور است. هر سرويس يا مركزي با توجه به خدماتي كه تحت عنوان ان  به شما ارائه مي دهد، تعرفه ها و هزينه هاي متفاوتي را دريافت مي كند. اين خدمات مي تواند شامل ارائه  كيفيت برتر در كار آنها شود كه قطعا باعث تفاوت در هزينه ها مي شود.

از طرف ديگر به صورت كلي خشكشويي ها براي هر سرويس يا خدماتي كه ارائه مي دهند هزينه متفاوتي را دريافت مي كنند. براي مثال هزينه اي كه در قبال شستن لباس عروس از شما دريافت مي كنند، با هزينه اي كه در قبال شستن يك مانتو يا لباس معمولي از شما مي گيرند، فرق دارد.

آيا خدمات خشكشويي متمايز از رقبا تعرفه اي متفاوت را به دنبال دارد؟

همان طور كه پيش از اين نيز اشاره شد، برخي از سرويس هاي خشكشويي خدمات ويژه اي را به مشتريان خود ارائه مي دهند. براي مثال، خدمات خشكشويي آنلاين كه امكان دريافت لباس در محل را براي افراد فراهم مي آورند.

برخي از سرويس ها كه بسته بندي هاي خاصي را بعد از شستشو انجام مي دهند كه شامل كاور هاي خاص لباس مي شوند. اين خدمات متمايز هزينه هاي متفاوتي را نيز به دنبال خواهند داشت كه شامل هزينه هاي بسته بندي يا پيك مي شوند.

آيا اختصاص هزينه هاي بيشتر به برخي از مراكز خشكشويي براي خدمات شان منطقي است؟

به صورت كلي خدمات ارائه شده و تعرفه هايي كه براي آن ها تعيين مي شود تحت نظارت اتحاديه صنف خشكشويي است. اما در مواردي كه تفاوت هايي در هزينه هاي دريافتي براي خدمات وجود دارد براي بسياري اين سوال پيش مي آيد كه آيا صرف هزينه بيشتر براي اين خدمات منطقي است؟

قطعا شما در قبال هزينه اي كه مي دهيد خدمات بهتري را نيز دريافت خواهيد كرد. پرداخت هزينه بيشتر اگر تضمين كننده كيفيت كار خشكشويي و خدمات ان باشد مي تواند منطقي و به صرفه باشد. اين موضوع خصوصا زماني اهميت پيدا مي كند كه شما به دنبال دريافت خدمات برتري چون خشكشويي آنلاين مي باشيد.

به صورت كلي اين طور مي توان استنباط كرد كه خدماتي ارائه شده توسط اكثر مراكز خشكشويي يكسان است. تنها در مواردي ممكن است برخي مراكز جهت بهبود عملكرد خود و پيشرفته تر شدن خدمات برخي مزايا را براي مشتريان در نظر بگيرند.

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۰:۴۹ توسط:vije موضوع:

خشكشويي لباس چگونه است؟

خشكشويي لباس چگونه است؟

همانطور كه ميدانيد روش هاي گوناگوني براي تميز كردن لباس وجود دارد اما ممكن در برخي از شستشو هايي كه انجام مي دهيد لباس هاي شما به طور كامل پاك و تميز نشوند. خشكشويي لباس، روشي بسيار موثر براي پاك كردن كثيفي ها و لكه هاي سرسخت از روي لباس است.

لكه و كثيفي ها روي لباس هر كدام با هم تفاوت هايي دارند، ممكن است برخي از لباس ها لكه هايي سرسخت داشته باشند و برخي از لكه ها به سادگي پاك شوند در نتيجه نوع تميز كردن لباس ها باهم متفاوت هستند.

در خشكشويي چگونه لكه لباس ها را تميز مي كنند؟

برخي از لباس ها وجود دارند كه پس از چند بار شستشو متوجه تغييراتي در بافت و رنگ آن خواهيد شد. شستشو با آب پس از مدتي بافت لباس را عوض مي كند و ممكن است برخي از لباس ها كوچك يا بزرگتر شوند. در خشكشويي لباس به دليل استفاده از دستگاه هاي مخصوص و مواد حلال قوي اينگونه اتفاقات براي لباس شما به وجود نخواهد آمد.

نوع كثيفي و نوع لكه ايجاد شده روي لباس،فرايند تميز كردن لباس را در خشكشويي متفاوت مي كند. اگر لكه هاي سرسخت مانند لكه هاي روغن روي لباس شما ايجاد شود طي دو مرحله اين لكه ها تميز مي شوند در ابتدا از ابزار ها يا مايع هاي نرم كننده لكه استفاده مي كنند و سپس با فشار قوي لكه هاي ايجاد شده را بدون آسيب رساندن به پارچه از بين مي برند.

معمولا براي از بين بردن لكه هاي سرسخت از محلول هايي شبيه به بنزين به نام پركلر پلي اتيلن استفاده مي كنند. اين ماده ضد عفوني كننده هيچ لكه اي را به جا نگذاشته و بوي نامطبوعي به لباس شما نخواهد داد.پس از تحويل گرفتن لباس خود از خشكشويي لباس شما به گونه اي خواهد بود كه انگار از آن استفاده نكرده ايد.

پس اگر لكه هاي سرسخت از لباس شما پاك نمي شود آن را به خشكشويي بسپاريد تا آن ها بدون آسيب رساندن به بافت پارچه به شما تحويل دهند.

به طور كلي فرايند تميز شدن لباس در خشكشويي چگونه است؟

در سال هاي اوليه پس از احداث خشكشويي از بنزين براي از بين بردن لكه هاي لباس استفاده مي كردند. اما با پيشرفت هايي كه در اين خصوص به وجود آمد ماده هاي مصنوعي بدون هيچ بويي شبيه به عملكرد بنزين جايگزين آن شد.

به طور كلي براي تميز كردن لباس ها در خشكشويي، لباس ها را درون دستگاه بزرگي مانند لباسشويي قرار مي دهند. درون اين دستگاه پر از محلول هاي پاك كننده، بدون ذره اي آب است كه هنگام چرخيدن لباس ها درون اين دستگاه لكه ها و كثيفي ها به طور كامل بدون هيچ آسيبي به پارچه كاملا پاك مي شوند.

اما گاهي مواقع برخي از كثيفي ها بايد با مواد شيميايي پاك شوند كه براي پاك كردن آن به آب احتياج دارند. در اين گونه مواقع بعد از پاك كردن با مواد شيميايي آن را با آب شستشو مي دهند. در نهايت لباس ها را در ماشين بزرگ قرار مي دهند تا چين و چروك هايي كه در لباس ايجاد شده صاف شوند.

خشكشويي لباس چگونه است؟

 

خشكشويي لباس چگونه است؟

چه لباس هايي را بايد خشكشويي كرد؟

بسياري از لباس هايي كه شما خريداري مي كنيد برچسب هايي در قسمت هاي مختلف لباس قرار گرفته كه روش شستشو را روي آن قرار داده است. بسته به نوع پارچه اي كه براي لباس به كار گرفته شده است بهترين روش تميز كردن لباس به شما گفته مي شود.

اگر در لباسي كه خريداري كرده ايد روش تميز كردن را خشكشويي درج كرده است نبايد آن را آب شستشو دهيد تا بافت لباس آسيبي نبيند. برخي لباس ها نيز وجود دارند كه روش تميز كردن آن درج نشده است و فقط جنس پارچه در آن ذكر شده است.

لباس هايي كه از جنس ابريشم، استات،مخمل،تافته و پشم را مي تواند در منزل شست اما بايد رنگ آن را در نظر بگيريد. اگر پس از شستشو ممكن است تغيير رنگ دهد بهتر است آن را به خشكشويي بسپاريد تا دچار تغيير رنگ نشوند.

گاهي اوقات اين گونه پارچه ها كه از جنس موارد ذكر شده هستند لكه هايي سرسخت روي ان ايجاد مي شود كه  لكه بري براي شما سخت است و به راحتي پاك نخواهد شد در اين صورت بهتر است لباس خود را به خشكشويي بسپاريد تا به بافت لباس شما آسيبي وارد نشود.

برخي از لباس هايي وجود دارند كه طرح آن ها مانند سنگ دوزي با چسب به لباس شما وصل شده است اين گونه لباس ها را نمي توانيد با آب شستشو دهيد زيرا ممكن است سنگ دوزي هاي لباس شما كنده شود. به طور كلي بايد يكسري از لباس ها را به خشكشويي بسپاريد تا بافت و فرم لباس پس از شستشو تغييري نكند. لباس هايي كه ممكن است پس از شستشو فرم خود را از دست بدهند شامل موارد زير است:

 • كت و شلوار هايي كه از جنس پشمي هستند.
 • لباس هاي سنگ دوزي و گلدوزي شده
 • لباس هاي مجلسي كه شستشو آن ها باعث آسيب رسيدن به مدل لباس مي شود.
 • لباس هاي مجلسي كه از جنس ابريشمي و مخمل هستند.

چه فرايندي قبل و بعد از خشكشويي انجام مي شود؟

بعد از تحويل دادن لباس به خشكشويي در ابتدا لباس شما به طور كامل بررسي مي شود. جنس،رنگ،نوع كثيفي و ميزان كثيفي مدنظر قرار مي دهند و نسبت به اين موارد از محلول مناسب براي لباس شما استفاده مي شود تا آسيبي به لباس شما وارد نشود.

پس از فرايند پاكسازي كامل لباس شما در نهايت با استفاده از اتو بخارهايي بزرگ و مخصوص چروك هاي ايجاد شده لباس شما را صاف مي كنند و در نهايت آن را در بسته بندي هاي كاملا تميز قرار مي دهند.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را به آساني و با اطمينان كامل به خشكشويي بسپاريد.لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته سپس با بهترين كيفيت شستشو لباس هاي شما را تحويل مي دهد.

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۲۵ توسط:vije موضوع:

خشكشويي رنگ لباس

خشكشويي رنگ لباس

گاهي اوقات ممكن است لباسي كه مدتي از آن استفاده مي كنيد رنگش را از دست بدهد و دچار تغيير رنگ شود در حاليكه كه كيفيت خود را از دست نداده است. در بروز همچين مشكلي اغلب ديگر از لباس خود استفاده نمي كنند.

همچنين بسياري از افراد به يك لباسي علاقه زيادي دارند و به همين دليل آن را زياد استفاده مي كنند در نتيجه به دفعات بيشتري لباس شسته مي شود پس از استفاده طولاني رنگ آن ها در طي زمان از بين مي رود بهتر است در اين مواقع لباس خود را به خشكشويي رنگ لباس بسپاريد تا رنگ شده به شما تحويل بدهند.

لباس هايي كه توسط خشكشويي رنگرزي مي شوند معمولا فقط كيفيت رنگ خود را از دست داده اند و كيفيت بافت لباس حفظ شده است.

خشكشويي رنگ لباس چگونه انجام مي شود؟

رنگرزي لباس در گذشته بيشتر در بين مردم باب بوده است و  استقبال بيشتري از آن مي شد به اين دليل كه لباس هاي محدودي داشتند و ترجيح مي دادند بعد از رنگ كردن بتوانند مجددا از آن ها استفاده كنند. امروزه از خشكشويي رنگ لباس زياد استقبال نمي شود فقط در مواردي كه علاقه زيادي به لباس خاصي داشته باشند و كيفيت بافت لباس هاي حفظ شده باشد، خشكشويي رنگ لباس را انجام مي دهند.

در غير اين صورت لباس ارزش رنگرزي و رنگ مجدد را ندارد زيرا از نظر بافتي نيز بي كيفيت شده و پس از مدت كمي غير قابل استفاده خواهد شد. در خشكشويي رنگ لباس بسيار كار راحتي دارند، در ابتدا لباس ها را طبق رنگي كه بايد رنگ بشود، تفكيك مي كنند.

سپس در ماشين اتوماتي كه رنگرزي را انجام مي دهد داخل ماشين اتومات  قرار مي دهند و رنگ مورد نظر داخل دستگاه مخصوص مي ريزند و ماشين كار خود را شروع مي كند پس از اتمام رنگرزي بايد مدتي صبر كرد تا لباس ها به طور كامل خشك شوند.

بعد از خشك شدن، لباس هاي رنگ شده را يك بار شستشو مي دهند تا رنگ طبيعي تر داشته باشد و پس از خشك شدن لباس با رنگ دلخواه براي پوشيدن آماده است.

چه نكاتي را در خصوص خشكشويي رنگ لباس وجود دارد؟

شما براي رنگ كردن لباس خود بهتر است اين كار را خودتان انجام ندهيد و به خشكشويي رنگ لباس بسپاريد تا به درستي مراحل رنگرزي بدون هيچ مشكلي انجام شود. در خصوص خشكشويي رنگ لباس نكاتي وجود دارد كه بايد به آن دقت كافي داشته باشيد.

 • رنگ كردن لباس بايد با دقت و مهارت كافي انجام شود.
 • رنگي كه بر روي لباس ايجاد مي شود ارتباط مستقيمي با كيفيت و جنس لباس دارد.
 • پس از رنگ كردن لباس ها بايد دقت داشته باشيد كه لباس رنگ شده را با ساير لباس ها نشوييد تا لباس ها رنگ نگيرند.

خشكشويي رنگ لباس

آيا پس از رنگ شدن لباس توسط خشكشويي رنگ لباس، رنگ ايجاد شده باقي خواهد ماند يا خير؟

براي ثابت ماندن رنگ لباس اگر به نكاتي توجه نداشته باشيد ممكن است بعد از مدتي رنگ آن تغيير كند و رنگ اصلي خود را از دست بدهد. شما پس از رنگرزي لباس خود بايد نكاتي را رعايت كنيد تا رنگ ايجاد شده در لباس باقي بماند. اين نكات شامل موارد زير است:

 • براي تثبيت و باقي ماندن رنگ، بايد لباس رنگ شده توسط خشكشويي رنگ لباس، را درون مخلوط آب و سركه قرار دهيد.
 • اگر مي خواهيد كه لباس رنگ شده در هنگام شستشو رنگ ندهد بايد به مدت ۱۵ دقيقه در سركه قرار دهيد.
 • در هنگام شستشو لباس ها آن ها را پشت و رو كنيد و سپس آنها را بشوييد.

از مايع و پودر هاي مخصوص نسبت به رنگ لباس خود استفاده كنيد به عنوان مثال اگر لباس شما مشكي است براي جلوگيري از تغيير رنگ از مايع لباسشويي هاي مخصوص لباس هاي تيره استفاده كنيد و در خصوص لباس هاي رنگي نيز همين كار را انجام دهيد تا لباس شما دچار تغيير رنگ نشود.

مي توانيد در هنگام شستشو علاوه بر مايعي كه براي شستشو استفاده مي كنيد براي رنگ ندادن لباس هاي خود از كمي سركه نيز استفاده كنيد.

 • براي خشك كردن لباس ها بهتر است از خشك كن استفاده نكنيد.
 • براي خشك كردن لباس هاي خود آنها را در معرض مستقيم تابش نور قرار ندهيد.

با رعايت كردن اين نكات به حفظ تثبيت رنگ لباس هاي خود كمك ميكنيد و دچار تغيير رنگ پس از خشكشويي رنگ لباس نخواهيد شد.

بهترين خشكشويي رنگ لباس بايد چگونه باشد؟

براي رنگ كردن لباس هاي خود بايد در خصوص خشكشويي رنگ لباس دقت باشيد كه به هر خشكشويي لباس خود را نسپاريد زيرا ممكن است اين كار مهم و حساس را به درستي انجام ندهند. دقت داشته باشيد كه خشكشويي  مجوز هاي لازم براي اين كار را داشته باشد( مجوز رسمي از اتحاديه خشكشويي).

همچنين بايد از ماشين آلات مخصوص و حرفه اي براي اين كار را داشته باشند تا به صورت كاملا حرفه اي اين رنگرزي انجام شود. براي انجام اين كار بايد تجربه كافي داشته باشند تا رنگرزي با مهارت بالا  صورت گيرد.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را به آساني و با اطمينان به خشكشويي تحويل دهيد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت تحويل مي دهد.

آيا خشكشويي رنگ لباس روش مقرون به صرفه اي است؟

بسياري از افراد هستند كه لباس هاي آن به دليل تغيير رنگ، گوشه كمد آنها خاك خورده و ديگر براي آن ها قابل استفاده نيست و مجددا لباس مورد نياز خود را خريداري مي كنند. اما شما مي توانيد با رنگرزي كردن لباس مورد علاقه توسط خشكشويي رنگ لباس مشكل خود را حل كنيد و از لباس هايي كه مدت ها از آن استفاده نمي كرديد، مجددا استفاده كنيد.

همانطور كه آشكار است رنگرزي كردن لباس بسيار به صرفه تر از خريد مجدد همان لباس مورد علاقه تان است و ديگر نيازي نخواهيد داشت كه لباسي كه به آن علاقه داريد را مجددا خريداري كنيد.

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۰۴ توسط:vije موضوع:

خشكشويي لباس صنعتي

خشكشويي لباس صنعتي

يكي از روش هاي شستشو و پاك كردن لباس، خشكشويي لباس صنعتي مي باشد. از آنجا كه در اين روش از آب استفاده نمي شود، خشكشويي نام گرفته است. تاريخچه  خشكشويي به قرن ۱۹ برمي گردد و قدمتي بسيار طولاني دارد.

در سال ۱۸۵۵،يكي از كارخانه دارهاي فرانسه به نام ژان باپتيست جولي بعد از اينكه خدمتكارش چراغ نفتي را در سفره واژگون كرد متوجه تميزتر شدن سفره شد جولي از طريق شركت رنگ كاري خود سرويس جديدي را ارائه داد و آن را «خشكشويي» ناميد.

در ابتدا در خشكشويي لباس صنعتي از تميز كننده هاي خشك و انواع حلال ها (بنزين-نفت سفيد) استفاده مي كردند اما بعد ها به حلال هاي مصنوعي فرار،تتراكلريد كربن و تري كلرواتيلن تغيير يافت.

چرا برخي لباس ها را نبايد با آب شست؟

مولكول هاي آب بسيار قطبي هستند و هنگام شستشو با آب بسياري از تارهاي پارچه آب را به خود جذب ميكند و از شكل مي افتند به خصوص براي لباس هاي با بافت حساس و لباس هايي همچون كت و شلوار و پالتو، شستشو با آب منجر به از بين رفتن فرم و حالت آنها مي شود.

ولي اگر لباس خود را به روش خشكشويي لباس صنعتي بشوييم  در عين حال كه لكه ها از بين مي روند با استفاده از مواد حلال و شوينده غير قطبي، لباس شكل خود را حفظ مي كند، در حالي كه به انسجام پارچه هم خللي وارد نشده است.

روش شستشوي لباس در خشكشويي

براي شستشوي لباس در خشكشويي لباس صنعتي ابتدا لباس ها را درون دستگاه مخصوصي قرار مي دهند و يك محلول شيميايي به آن اضافه مي كنند. پس از تمام شدن زمان شستشو، وقتي لباس را از داخل دستگاه بيرون مي آورند به طور كامل خشك است .

مزاياي سپردن لباس ها به خشكشويي

اگر ما لباس هاي خود را به خشكشويي بسپاريم بايد از لحاظ از بين رفتن لكه هاي روغني و چرب خيالمان راحت باشد چرا كه كاركنان الگوي شستشويي متناسب با نوع پارچه و رنگ لباس شما دنبال خواهند كرد. كاركنان خشكشويي لباس صنعتي مي دانند با انواع لباس و لكه چكار بايد كرد. كه هم به الياف و جنس پارچه آسيب وارد نشود هم لباس به خوبي تميز شود.

خشكشويي همچنان رنگ دهي لباس را به حداقل ميرساند و طول عمر پارچه و اندازه ي لباس را به درستي حفظ مي كند.همانطور كه مي دانيد با سپردن لباس ها به خشكشويي لباس صنعتي ضرر كمتري به محيط زيست وارد مي شود چرا كه آنها اقدام به استفاده از مواد تميز كننده سازگار با محيط زيست مي كنند.

 صرفه جويي در وقت و زمان

با توجه به جهان پيشرفته امروز و ارزش روز افزون زمان، براي انسان ها، خشكشويي لباس صنعتي باعث شده است كه ما ديگر زماني را براي شستشوي لباس و كارهايي از اين قبيل،هدر ندهيم. از سويي ديگر طول عمر پارچه و سايز لباس دستخوش تغييرات مختلف نمي شود. در واقع شما به  واسطه سپردن لباس هاي خود به خشكشويي مي توانيد در مدت زماني كوتاه لباس هاي متعددي را اتو كرده تحويل بگيريد و اينگونه از زمان خود بهترين استفاده را ببريد.

سپردن لباس ها به خشكشويي از لحاظ اقتصادي

بسياري افراد فكر مي كنند كه اگر لباس خود را به خشكشويي ندهند در هزينه هاي خود صرفه جويي كرده اند، اما اين تصور كاملا اشتباه است چرا كه اگر لباس هاي خود را اصولي نشوييم نه تنها صرفه اقتصادي ندارد، بلكه لباس هايمان نيز به سرعت از بين مي روند.

در خشكشويي ها افرادي هستند كه به تمامي نكات لكه بري  و شستشو، خشك كردن ،اتوكشي اشراف كامل دارند و مي دانند چگونه به بهترين شكل ممكن، لباس هايتان را شسته و آماده كنند به همين جهت بهتر است در صورت نياز به شستن لباس حتما به خشكشويي لباس صنعتي مراجعه كرد  چرا كه ما را از هزينه هاي جانبي كه شستشوي معمولي دارد، بي نياز مي سازد.

  خشكشويي لباس صنعتي

 معايب شستشوي معمولي

در شست و شوي معمولي ممكن است لكه ها به خوبي پاك نشوند و در بعضي موارد تغيير شكل و تغيير سايز لباس را به دنبال دارد. همچنين سبب فرسودگي و كوتاه شدن عمر لباس هايتان مي شود، به علت ساييده شدن پارچه به بافت لباس آسيب مي رساند و در بسياري از مواقع شستشو با دست سبب رنگ دهي و تغيير رنگ لباس مي شود.

چه نوع پارچه هايي بايد به خشكشويي سپرده شوند

يكسري از پارچه ها هستند كه به دليل بافت حساسي كه دارند بايد حتما به خشكشويي سپرده شوند و  شستشوي معمولي  نشوند چرا كه آسيب جدي مي بينند كه قابل جبران نيست. پارچه هايي مانند ابريشم، استات، مخمل، پشم و تافته ترجيحا بايد به خشكشويي سپرده شوند و مابقي پارچه ها رنگ دهي آن ها را بايد مدنظر قرار داد.

كدام لباس ها را به خشكشويي بسپاريم؟

لباس هايي هستند كه با توجه به نوع بافتشان، اداري و رسمي بودنشان بايد براي شستشو به خشكشويي سپرده شوند لباس هايي مانند: كت و شلوار بخاطر دوخت و جنس خاص، لباس هاي پشمي به جهت جنس، لباس هاي گلدوزي و گيپور دوزي بخاطر حساسيتي كه دارند،لباس مجلسي به دليل جنس و دوخت متفاوتشان، لباس شب به دليل جنس و دوختشان و ساير لباس هاي رسمي ،پارچه هاي ابريشمي و مخمل،لباس چرم و لباس ابريشمي از آن دسته هستند.

اتوكشي و بسته بندي

مرحله نهايي در خشكشويي لباس صنعتي پرس كردن،بخار دادن، اتو كردن و انجام تعميرات لباس است. هنگامي كه لباس ها تميز شدند، پرس مي شوند.اين كار مراحلي دارد كه به توضيح آن مي پردازيم: در ابتدا با استفاده از بخار لباس را نرم مي كنند سپس با خشك كردن سريع آن به لباس شكل مجدد مي دهند.

سپس بخار موجود را با هوا يا خلأ مي گيرند و سپس به لباس فشار وارد مي كنند و در اصطلاح آن را پرس مي كنند.اين فرآيند با اتوهاي بخار بزرگ كه كاملا صنعتي هستند، بخار آب و فشار زياد را اعمال مي كنند انجام مي گيرد.

در واقع به دليل همين موارد است كه پيشنهاد مي شود شما لباس هاي خود را به خشكشويي بسپاريد تا خدمات دريافتي سبب شود تا لباس هاي شما عمر بيشتري داشته و كيفيت لباس نيز حفظ شود.

همچنين با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان كامل به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴  لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته و در اسرع وقت و با بهترين كيفيت شستشو تحويل مي دهد.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۴:۵۱ توسط:vije موضوع:

قيمت خشكشويي لباس

قيمت خشكشويي لباس

قيمت خشكشويي لباس يكي از مواردي است كه باعث شده است بسياري از افراد از سپردن لباس هاي خود به خشكشويي خودداري كنند. شايد ندانيد اما مبلغي كه به عنوان هزينه به جهت انجام خشكشويي پرداخت مي كنيد، تنها مبلغ ناچيز در برابر خدماتي است كه به شما ارائه مي شود.

علاوه بر اين موضوع برخي از منسوجات و لباس ها قابليت شستشو خانگي نداشته و شما نياز به مراجعه به خشكشويي خواهيد داشت. در اين موارد غالبا مهم ترين دغدغه افراد است. در ادامه به شما مواردي مهم به جهت مقايسه ان نسبت به خدمات ارائه خواهيم داد.

قيمت خشكشويي لباس به چه مواردي بستگي دارد؟

فاكتورهاي تاثير گذار بر قيمت خشكشويي متفاوت بوده و بر اساس لباس يا منسوجات ارائه شده تعيين مي شود. در ادامه برخي از فاكتورهاي موثر در ان را بررسي خواهيم كرد.

 • كيفيت خدمات: قطعا شما به جهت دريافت خدمات بهتر، مبلغ بيشتري را بايد پرداخت كنيد. در نتيجه اگر انتظار خدمات مطلوب و با كيفيت تري را نسبت به عرف سرويس داريد، بايد تفاوت قيمت را بپذيريد.
 • زمان تحويل: اگر كه زمان تحويل لباس به صورت فوري تعيين شود، مبلغي به جهت تحويل فوري به فاكتور اضافه خواهد شد.
 • نوع لباس: بر اساس تعرفه هاي تعيين شده نوع لباس شما تاثير مستقيمي بر قيمت لباس مي گذارد.
 • نوع لكه : در تعرفه خشكشويي لباس مواردي همچون لكه ها در نظر گرفته مي شوند. هر اندازه كه پاك كردن لكه تخصصي تر و سخت تر باشد، مبلغ دريافتي به جهت لكه بري بيشتر خواهد بود.
 • طرح لباس: هر اندازه كه طرح لباس شما پيچيده تر باشد، قيمت نهايي بيشتر خواهد بود. در واقع مبلغي كه شما به جهت خشكشويي لباس عروس پرداخت كرده با مبلغي كه به جهت خشكشويي كفش پرداخت مي كنيد متفاوت خواهد بود.

در ادامه به بررسي گسترده تر تفاوت قيمت خشكشويي خواهيم پرداخت تا شما درك صحيح تري از نحوه قيمت گذاري خدمات ارائه شده توسط سرويس خشكشويي داشته باشيد.

تفاوت قيمت خشكشويي لباس به چه جهت است؟

قيمت خشكشويي لباس به موارد متعددي بستگي دارد كه شناخت آن ها به شما كمك مي كند تا خشكشويي ارزان و مناسبي را در اطراف خود پيدا كنيد. در واقع مهم ترين عامل تعيين كننده مبلغ پرداختي به جهت خشكشويي لباس، نوع لباسي است كه شما به خشكشويي مي سپاريد.

تعرفه خشكشويي لباس بر اساس صنف خشكشويي تعيين مي شود. به عنوان مثال مبلغ پرداختي شما بابت خشكشويي كت و شلوار همراه با اتو كامل در حدود ۳۰ هزار تومان خواهد بود. البته اين عدد كاملا بستگي به كيفيت خدمات ارائه شده دارد.

علاوه بر نوع لباس يا منسوجات ارائه شده به خشكشويي عوامل ديگري نيز بر ان تاثير گذار خواهد بود. از جمله اين عوامل خدمات جانبي است كه خشكشويي به عنوان سرويس به شما ارائه مي دهد. به عنوان مثال بدون اتو از قيمت آن همراه با اتو كمتر خواهد بود.

نكته اي ديگري كه در اين باره مي توان به آن اشاره كرد، لكه هايي است كه روي لباس شما قرار دارد. جنس لكه ها و سطحي كه روي آن لكه افتاده است بر قيمت خشكشويي شما تاثير گذار است. در واقع هر اندازه كه لكه ايجاد شده سخت تر پاك شود، مبلغ دريافتي بيشتر خواهد بود.

قيمت مصوب خشكشويي لباس را از كجا پيدا كنيم؟

به جهت اطلاع از قيمت خشكشويي لباس شما مي توانيد به تعرفه ارائه شده توسط صنف خشكشويي مراجعه كرده و قيمت ها را به صورت كامل مشاهده كنيد.

در صورتي كه خشكشويي قيمتي بالاتر از قيمت تصويب شده ارائه مي دهد، ابتدا به خدمات جانبي توجه كنيد. اگر كه خدمات جانبي ارائه شده توسط خشكشويي قابل قبول نبود، مي توانيد نسبت به اين قيمت اعتراض كرده يا در نهايت لباس خود را به خشكشويي ديگري بسپاريد.

قيمت خشكشويي لباس

آيا قيمت خشكشويي لباس در شهرستان با تهران متفاوت است؟

در پاسخ به اين سوال بايد بگوييم، بله قيمت خشكشويي لباس در شهرهاي متفاوت مي تواند، تفاوت جزئي داشته باشد. در نتيجه در هر شهري كه زندگي مي كنيد مي توانيد با توجه به شهر خود قيمت مصوبه را استخراج كرده و بر اساس اين قيمت تصميم نهايي خود را به جهت سپردن لباس ها به خشكشويي بگيريد.

در واقع هزينه هاي تعيين شده به جهت ان در هر شهري با توجه به شرايط اقتصادي و اجتماعي آن شهر تعيين مي شود.

آيا قيمت خشكشويي لباس به صرفه است؟

به صورت كلي اكثر افراد بر اين باور هستند تا زماني كه خودشان مي توانند لباس ها را بشويند چه نيازي به خشكشويي است. در پاسخ به اين دغدغه بايد بگوييم كه مبلغ پرداختي به جهت قيمت خشكشويي لباس نسبت به خدمات دريافتي كاملا به صرفه است.

در واقع زماني كه شما لباس خود را به خشكشويي مي سپاريد، احتمال فرسودگي لباس به صورت قابل توجهي كاهش پيدا كرده و لباس شما همانند زماني كه استفاده نشده بود تحويل داده مي شود. علاوه بر اين با توجه به شرايط زندگي شهرنشيني امكان خشك كردن لباس ها در آفتاب كمتر شده و شما به جهت ضدعفوني لباس ها با مشكل مواجه خواهيد شد. سپردن لباس به خشكشويي اين مشكل را حل كرده و با خيال راحت مي توانيد از لباس خود استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي تحويل دهيد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته و در اسرع وقت و با بهترين كيفيت به شما تحويل مي دهد.

پرداخت قيمت خشكشويي لباس، تضمين كننده سلامت لباس شما

در نهايت بايد بگوييم برخي از لباس ها اگر توسط خود شما شسته شوند به صورت قطعي كيفيت خود را از دست داده و گاها غير قابل استفاده مي شوند. به همين جهت در زمان خريد لباس بايد به دستور شستشو درج شده بر روي لباس توجه كنيد، در صورتي در اين دستور شستشو توسط خشكشويي درج شده باشد، به صورت قطعي بايد لباس يا منسوجات خود را به خشكشويي بسپاريد.

پس مي توان گفت كه قيمت خشكشويي لباس نسبت به خدمات و مزايا ارائه شده توسط اين سرويس كاملا به صرفه بوده و در طولاني مدت سبب حفظ سلامت لباس يا منسوجات مي شود. در نتيجه در پرداخت مبلغي ارائه مي شود سختگير نباشيد زيرا اين مبلغ مي توانيد مزايا بسياري از جمله عمر بيشتر لباس، عدم تغيير رنگ، صرفه جويي در وقت و غيره را به همراه خواهد داشت.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۹:۰۵ توسط:vije موضوع:

خشكشويي انلاين

خشكشويي آنلاين :

 :از آنجايي كه زندگي كردن در برخي از شهرهاي بزرگ مانند تهران سختي هاي بسياري دارد، خشكشويي آنلاين يكي از امكاناتي مي باشد كه افرادي كه در شهرهاي بزرگ زندگي مي كنند مي توانند از اين امكانات زندگي كنند و به صورت آنلاين درخواست شستشوي لباس هاي خود را بدهند. از آنجايي كه تكنولوژي پيشرفت كرده است بسياري از افراد به وسيله همين تكنولوژي آسايش و آرامش بيشتري دارند، يكي از اين آرامش ها خشكشويي آنلاين مي باشد كه تاثير بسياري در راحتي انسان ها دارد.

در اين چند سال اخير استقبال بسيار گسترده اي از اين خشكشويي ها شده است و به همين دليل افراد ديگري هم به دنبال خشكشويي آنلاين مي باشند. شما با سفارش آنلاين خشكشويي در زمان خود صرفه جويي خواهيد كرد و به بسياري از كارهاي خود رسيدگي مي كنيد. براي اينكه آشنايي بيشتري با روش هاي شستشوي لباس به وسيله خشكشويي داشته باشيد اطلاعات بيشتري را در ادامه ارائه مي دهيم.

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

خشكشويي آنلاين چيست و كاركرد آن چگونه مي باشد ؟

بسياري از افراد هستند كه با خشكشويي آنلاين آشنايي ندارند و اطلاعات كاملي هم در زمينه روش هاي شستشوي آن ندارند. به همين دليل اين دسته از افراد بايد در ابتدا اطلاعات خود را در مورد روش هاي شستشو در خشكشويي بيشتر كنند و سپس لباس هاي خود را به صورت آنلاين سفارش دهند. براي بسياري از شما شايد اين موضوع پيش آمده باشد كه نتوانيد يك لكه كثيف را از روي لباس ها خود پاك كنيد و هر پاك كننده را هم استفاده كرده باشيد فايده نداشته باشد. براي از بين بردن اين لكه ها بايد از خشكشويي استفاده كنيد، چرا كه آنها به البسه آب نمي زنند و البسه را دستگاه هاي مخصوصي تميز مي كنند.

از آنجايي كه بسياري از افراد دغدغه كاري زيادي دارند و به خوبي نمي توانند به كارهاي خود رسيدگي كنند، مي توانند از طريق خشكشويي آنلاين البسه خود را تميز كننند و لكه هايي را كه خودشان نمي توانند از بين ببرند را به خشكشويي آنلاين بسپارند. زماني كه شما خودتان لباس هايتان را با آب مي شوييد به طور صد درصد امكان دارد كه لباس هاي تيره شوند و شكل خود را از دست دهند ولي اگر لباس هايتان را به خشكشويي ها بسپاريد اين مشكلات براي شما به وجود نمي آيد. امروزه بسياري از افراد بيشتر كارهاي خود را به صورت اينترنتي انجام مي دهند كه خشكشويي هم يكي از اين اقدامات مي باشد كه به وسيله اينترنت مي توانيد درخواست دهيد لباس هايتان را به خشكشويي ببرند.

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

تاريخچه خشكشويي و خشكشويي آنلاين :

بسياري از افراد در مورد تاريخچه خشكشويي اطلاعاتي ندارند و پيش از اينكه بخواهند لباس هاي خود را از طريق خشكشويي آنلاين تميز كنند، اطلاعات بيشتري در مورد تاريخچه اين شغل داشته باشند. شما بايد بدانيد كه خشكشويي در اثر يك اتفاق كاملا تصادفي به وجود آمده است و فردي به نام ژولي پيلين اولين فردي بود كه اين اقدام را انجام داد. او در يك كارگاه رنگرزي كار مي كرد و زماني كه متوجه شد روغن تربانتين به خوبي لكه هاي كثيف روي لباس را از بين مي برد تصميم گرفت اين موضوع را به اتحاديه صنفي شستشوي لباس كه در كشور فرانسه بود اطلاع دهد و در سال ۱۸۲۰ توانست با اين روغن خشكشويي شخصي خود را تاسيس كند.

به طور كلي بسياري از افراد در اين چند سال لباس هاي خود را به خشكشويي مي برند تا تميز تر شود، ولي از آنجايي كه زندگي كردن در شهرهاي بزرگ دغدغه ها و مشكلات بسياري دارد و در واقع زمان ارزش بسياري براي مردم دارد، خشكشويي آنلاين يكي از بهترين امكاناتي مي باشد كه براي اين مردن فراهم شده است . در مورد خشكشويي آنلاين و كاركرد آن تاريخچه اي وجود دارد، چرا كه اين امكانات به تازگي در شهرهاي بزرگ مهيا شده است و بسيار ياز افراد از آن استقبال كرده اند، چرا كه ديگر نيازي نيست براي بردن لباس هاي خود به خشكشويي در ترافيك بمانند و به خوبي نتوانند به ديگر كارهاي خود رسيدگي كنند.

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

خشكشويي آنلاين و كاركرد آن

مزيت هاي خشكشويي آنلاين :

همه ما به خوبي مي دانيم خشك كردن و اتو كردن لباس هاي آن هم به صورت منظم يك از كارهاي بسيار دشوار مي باشد كه بسياري از افراد به خوبي نمي توانند اين كار را انجام دهند، به همين دليل بهتر است اين كار خود را به خشكشويي آنلاين بسپارند. كساني كه در زمينه خشكشويي حرفه اي باشند بسيار كم هستند و اندك افرادي پيدا مي شوند كه به صورت بسيار حرفه اي بتوانند اين كار را انجام دهند. يك خبر خوب براي كساني كه در شهرهاي بزرگ زندگي مي كنند مانند تهران، اين است كه آنها مي توانند از طريق خشكشويي آنلاين لباس هاي كثيف خود را تحويل دهند و بعد از مدت مشخص به صورت كاملا تميز تحويل بگيرند.

بسياري از كساني كه زمان برايشان اهميت زيادي دارد و به خوبي نمي توانند به تمامي كارهاي خود رسيدگي كنند مي توانند از خدمات خشكشويي آنلاين استفاده كنند. اين خدمات به مردم اين امكان عالي را مي دهد كه يك راه بسيار مناسبي را براي شستشوي لباس هاي خود پيدا كنند و تنها از طريق اينترنت درخواست خود را ثبت كنند، تا در ساعتي كه معين مي نمايند لباس هاي كثيف خود را تحويل دهند . در ساعت مشخص و معين آن لباس ها را تحويل بگيرند. اين خدمات بسيار سريع مي باشد و گاهي اوقات تا ۲۴ ساعت بيشتر طول نمي كشد و به همين دليل اگر شما عجله بسياري در شسته شدن لباس هاي خود داريد مي توانيد از اين خدمات استفاده كنيد.

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۵۸ توسط:vije موضوع:

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي لباس عروس  را بي شك مي توان يكي از تخصصي ترين كارهايي دانست كه در زمينه شستشوي لباس وجود دارد. از آنجايي كه فرم و طراحي كه لباس عروس دارد با لباس هاي ديگر بسيار متفاوت است در نتيجه بايد نكات بسياري را در شستشو لباس عروس رعايت كرد.

در واقع خشكشويي لباس عروس بايد توسط افرادي صورت گيرد كه در اين زمينه تخصص و تجربه لازم را دارند. اين لباس به گونه اي است كه مي تواند آلودگي ها و لكه ها را به خود جذب كند. با توجه رنگ سفيدي كه در تور و پارچه لباس عروس وجود دارد اين امر دور از انتظار نيست.

اكثر مكان هايي كه به اجاره لباس عروس مشغول هستند بايد بعد از هر بار كرايه لباس، به خشكشويي لباس عروس مراجعه كنند تا اقدامات لازم براي شستشو لباس مورد نظر توسط آنها انجام شود. اين شستشو بايد بدون هيچ گونه تغييري در بافت لباس انجام شود.

از آنجايي كه لباس عروس داراي ظرافت و ريزه كاري هاي بسياري است ، شستشوي آن ممكن است كمي دشوار باشد. به همين دليل لازم است راجع به روش هايي كه خشكشويي لباس عروس مورد استفاده قرار مي دهد، اطلاعات بيشتري كسب كنيد.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

بهترين روش شستشو در خشكشويي لباس عروس

خشكشويي لباس عروس مكاني است كه در آن از ماشين هاي  لباسشويي پيشرفته با سيستم شستشوي نويني استفاده مي شود. در واقع در خشكشويي لباس عروس از آب به عنوان ماده اصلي براي شستشوي لباس استفاده نمي شود.

اين ماده شايد در زمان هاي قديم و براي مصارف خانگي مي توانست جوابگوي مناسبي باشد، اما امروزه از اين ماده براي شستشو در حد گسترده استفاده نمي شود. زيرا آب مي تواند لباس مورد نظر را بي كيفيت كرده و آن را از رنگ و رو بندازد.

همچنين امكان از بين رفتن فرم لباس با اين ماده براي شستشو وجود دارد. به همين منظور در خشكشويي لباس عروس از ماده حلال ديگري به نام تتراكلرور اتيلن براي شستشوي لباس عروس استفاده مي شود.

اين ماده مي تواند در لكه بري و شستشوي بدون آسيب به لباس عروس، ماده اي مناسب به جاي آب باشد. فرآيندي كه در توليد اين ماده شيميايي وجود دارد در آزمايشگاه و با توجه به متد هاي جديد در اين زمينه صورت مي گيرد.

همانطور كه گفتيم جنس و رنگ لباس عروس، همچنين طراحي و ريزه كاري هايي كه در اين لباس وجود دارد با ساير لباس هاي معمولي متفاوت است. بنابراين بايد افرادي كه در خشكشويي لباس عروس مشغول به فعاليت هستند در اين زمينه اطلاعات كافي را داشته باشند. اين آگاهي از جنس لباس كمك مي كند تا بتوانند بهترين روش را براي از بين بردن آلودگي در لباس عروس مورد استفاده قرار دهند.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي خوب براي لباس عروس

نكاتي كه در خشكشويي لباس عروس بايد به آنها توجه شود چيست؟

قبل از شستشوي لباس در خشكشويي لباس عروس بايد به نكاتي دقت شود تا در حين شستشو مشكلي در اين لباس ايجاد نشود. در واقع با رعايت نكات زير مي توانيد روند شستشوي لباس را در خشكشويي لباس عروس سريعتر كنيد. براي اين منظور در زير به مواردي اشاره مي كنيم كه بايد در خشكشويي لباس عروس مورد توجه واقع شود.

توجه به جنس پارچه در خشكشويي لباس عروس

يكي از مواردي كه در شستشوي لباس عروس بايد به آن توجه شود را مي توان نوع پارچه و متريالي دانست كه در ساخت لباس عروس از آن استفاده شده است.

از آنجايي كه در خشكشويي لباس عروس از آب براي شستشو استفاده نمي شود و اين امر توسط ماده شيميايي صورت مي گيرد بايد بدانيد كه از چه نوع پارچه اي در روند ساخت اين لباس استفاده شده است. در برخي از مواقع ماده شيميايي كه در شستشو استفاده مي شود ممكن است روي برخي از متريال ها جوابگو نباشد.

اين امر ممكن است باعث آسيب رساندن به لباس مورد نظر شود. به همين دليل قبل از شستشوي لباس بايد افرادي كه در خشكشويي لباس عروس مشغول به كار هستند را در جريان اين امر قرار دهيد. در صورتي كه به خشكشويي لباس عروس براي انجام شستشوي لباس عروس مراجعه مي كنيد مي توانيد از ايجاد همچنين آسيب هايي در لباس خود جلوگيري كنيد.

توجه خشكشويي لباس عروس به تزئيناتي كه در لباس عروس به كار رفته است

اين لباس با توجه به طراحي پر زرق و برقي كه دارد از انواع متريال هاي تزئيني بر روي خود برخوردار است. اين زيورآلات با توجه به جنسي كه دارند مي توانند در شرايطي كه به آنها گرماي زيادي وارد شود از بين رفته يا خاصيت خود را از دست بدهند.

در نتيجه ممكن است شستشو نامناسب، شكل و ظاهري نامناسب را به لباس عروس دهد. در خشكشويي لباس عروس اين امر به هيچ وجه براي لباس شما ايجاد نخواهد شد و مي توانيد در اين باره بسيار مطمئن باشيد.

در واقع افرادي كه در خشكشويي لباس عروس فعاليت دارند به صورت حرفه اي در اين زمينه تخصص هاي لازم را كسب كرده اند. در نتيجه بدون كوچكترين ايرادي در لباس عروس شما، مي توانند خدمات مطلوبي را در اين زمينه ارائه دهند.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

توجه به راهنماي شستشوي لباس عروس

يكي از ويژگي هايي كه در لباس عروس وجود دارد، برچسب راهنمايي است كه براي شستشوي لباس مورد نظر در پشت اين لباس قرار گرفته است. توجه به اين برچسب مي تواند در مورد نحوه شستشوي آن اطلاعات مناسبي را در اختيار شما قرار دهد.

افرادي كه در  خشكشويي لباس عروس به اين امر مشغول هستند با توجه به اين موضوع مي توانند فرآيند شستشوي اين لباس را بدون هيچ گونه آسيبي به لباس انجام دهند. در واقع  خشكشويي لباس عروس در ابتدا اين امر مورد توجه واقع مي شود و بعد از آن مراحل شستشو صورت مي گيرد.

با سپردن لباس مورد نظر خود به خشكشويي لباس عروس مي توانيد پروسه شستشو را بدون اينكه نگران خرابي و تغييراتي در لباس خود شويد، به راحتي انجام دهيد. زيرا در اين صورت ممكن است متحمل هزينه هاي سنگيني شويد.

به همين دليل به هيچ وجه شستشوي اين لباس را در منزل و از طريق ماشين هاي لباسشويي معمولي انجام ندهيد. زيرا اين امر مي تواند لباس مورد نظر را بي كيفيت كند. با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد تمام لباس هاي خود را به آساني به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از همه  جاي تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۰:۱۳ توسط:vije موضوع:

اولين خشكشويي اينترنتي

اولين خشكشويي اينترنتي

خشكشويي مزاياي بسياري دارد كه تنها مسير رفت و آمد تا خشكشويي شايد يك مشكل محسوب شود. خشكشويي اينترني اين مشكل را نيز برطرف كرده است. چرا كه خشكشويي اينترنتي اين امكان را فراهم كرده است كه بدون نياز به مراجعه به خشكشويي تمام خدمات مورد نياز شما را انجام دهد. در اين مقاله راجع به مزيت هاي خشكشويي اينترنتي با شما صحبت مي كنيم.

دسترسي راحت با خشكشويي اينترنتي

همانطور كه مي دانيم شستن، خشك كردن و اتو كردن لباس هايي كه در طول روز استفاده مي كنيم كار دشواري است. به همين دليل بسياري از افراد به خصوص آنهايي كه شاغل هستند ترجيح مي دهند كه اين كار را به خشكشويي بسپارند.

اما هميشه مسئله پيدا كردن نزديك ترين خشكشويي وجود دارد. چرا كه رفت و آمد مداوم به خشكشويي براي بسياري از افراد وقت گير و هزينه بر است. اما خشكشويي اينترنتي اين مشكل را حل كرده است. شما تنها با يك جستجو ساده مي توانيد خشكشويي هاي اينترنتي نزديك به محل سكونتتان را پيدا كنيد.

خشكشويي اينترنتي اغلب بعد از ثبت سفارش در حداكثر ۲۴ ساعت به محل كار يا منزل شما آمده و لباس هاي شما را تحويل مي گيرد. اكثر خشكشويي هاي اينترنتي طي همان ۲۴ ساعت بعد از تحويل گرفتن نيز لباس هاي شما را به شما باز مي گردانند. بنابراين خشكشويي اينترنتي نه تنها راحتي را براي شما فراهم مي كند بلكه بسيار سريعتر از مراجعه حضوري به خشكشويي لباس هاي شما را كاملا تميز تحويل مي دهد.

اولين خشكشويي اينترنتي

تضمين كيفيت با خشكشويي اينترنتي

گاهي اوقات ممكن است شما روي برخي لباس هاي خود حساسيت بيشتري داشته باشيد. به عنوان مثال مي خواهيد شستشو لباس عروس (خشكشويي لباس عروس)خود را به خشكشويي بسپاريد. بسياري از افراد در اين مورد ترجيح مي دهند كه خودشان لباس را به خشكشويي ببرند.

چرا كه از بابت حمل و نقل و نحوه شستشو نگران هستند. اما بهتر است بدانيد كه در خشكشويي اينترنتي افرادي با مهارت و دقت بالا مسئوليت حمل لباس هاي شما را به عهده دارند. همچنين افرادي كه در خشكشويي اينترنتي مشغول ارائه خدمات هستند نيز از مهارت بسيار بالايي برخوردارند.

به همين جهت است كه مي توان گفت خشكشويي اينترنتي كيفيت شستشو و سالم تحويل دادن لباس ها را تضمين مي كند. بنابراين حتي اگر در مواقع نادر اتفاقي براي لباس شما بيافتد مسئوليت آن به صورت تمام و كمال با خشكشويي اينترنتي است. همچنين بهتر است بدانيد كه با استفاده از خشكشويي اينترنتي مي توانيد تمام خشكشويي هاي اينترنتي اطراف محل زندگي خود را مشاهده كرده و آن ها را از نظر قيمت و كيفيت با هم مقايسه كنيد.

امكان دريافت كد اشتراك و صرفه جويي در زمان با خشكشويي اينترنتي

خشكشويي اينترنتي اين امكان را به شما مي دهد كه اشتراك هفتگي و ماهانه دريافت كنيد. در واقع شما يك فرم پر كرده و از خشكشويي آنلاين مي خواهيد كه هر هفته يا هر ماه در روز و ساعت مشخصي به جهت بردن لباس هاي كثيف شما به منزلتان مراجعه كند.

همچنين در صورتي كه حجم لباس هاي شما زياد بوده و به هم ريخته هستند، مي توانيد از خدمات ويژه خشكشويي اينترنتي استفاده كنيد. خدمات ويژه اين نوع خشكشويي به اين صورت است كه لباس هاي شما به همان صورتي كه خودتان سفارش مي دهيد دسته بندي كرده و در بسته بندي هاي مشخص و جدا به شما تحويل مي دهند.

در نتيجه با ارائه اين خدمات توسط خشكشويي اينترنتي در زمان شما بسيار صرفه جويي مي شود. در صورتي كه نياز باشد در قرارداد خود تغيير ايجاد كنيد تنها لازم است كه با خشكشويي آنلاين تماس گرفته و از آنها بخواهيد كه نوع خدمات موجود در قرار داد را براي شما تغيير دهد.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ لباس هاي خود را با اطمينان خاطر جهت شستشومي توانيد بسپاريد.لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو تحويل مي دهد.

اولين خشكشويي اينترنتي لاوسته24

اولين خشكشويي اينترنتي

ارائه تمام خدمات مورد نياز توسط خشكشويي اينترنتي

بهتر است بدانيد كه خشكشويي آنلاين تنها به يك سري خدمات خاص محدود نمي شود. بر خلاف تصور برخي كه فكر مي كنند ممكن است خشكشويي اينترنتي نتواند بعضي از خدمات را انجام دهد، اين نوع خشكشويي تمام خدمات مورد نياز را به شما ارائه مي دهد.

به عنوان مثال ممكن است شما بخواهيد شستشو پتو هاي حجيم و سنگين منزلتان را به خشكشويي بسپاريد. خشكشويي اينترنتي اين امكان را دارد كه وسيله نقليه مناسبي را به جهت حمل پتوهاي شما ارسال كند. بنابراين جاي هيچ گونه نگراني از جهت حمل و نقل نيست.

تنها مسئله اي كه لازم است در مورد اينگونه خدمات بدانيد اين است كه ممكن است هزينه  خشكشويي كمي بيشتر شود. چرا كه نوع لباس و نحوه حمل و نقل آن در ميزان هزينه ها تاثير گذار است. بنابراين خشكشويي اينترنتي تمام انواع خدماتي كه ساير خشكشويي ها انجام مي دهند را به همراه بسياري مزايايي كه گفتيم ارائه مي دهد.

اولين خشكشويي اينترنتي

امكان پيگيري آنلاين شستشو با خشكشويي اينترنتي

بسياري از افراد تمايل دارند كه روند شستشو لباس هاي خود را پيگيري كنند. از جمله دلايل اين افراد مي تواند عجله آن ها براي اتمام شستشو لباسشان باشد. خشكشويي اينترنتي اين امكان را به مشتري هاي خود مي دهد كه به صورت آنلاين روند شستشو لباس هايشان را پيگيري كنند.

با استفاده از اين قابليت اگر براي دريافت لباس خود عجله داريد مي توانيد به محض اتمام شستشو خودتان شخصا براي دريافت لباس ها به محل خشكشويي مراجعه كنيد. چرا كه ممكن است خشكشويي به دليل تحويل همزمان لباس هاي نزديك محل شما كمي بعد از اتمام شستشو آن ها را تحويل دهد.

اما با اين امكان ويژه اي كه خشكشويي اينترنتي ايجاد كرده است مي توانيد بسيار زودتر لباس هاي خودتان را تحويل بگيريد. بنابراين خشكشويي اينترنتي علاوه بر اينكه در زمان شما بسيار صرفه جويي مي كند از مزاياي بسيار بيشتري نسبت به خشكشويي هاي غير اينترنتي برخوردار است.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 

 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۲۲ توسط:vije موضوع:

خشكشويي لباس

خشكشويي لباس

خشكشويي لباس در واقع به شستشو و اتوكشي، حتي در برخي مواقع لكه گيري لباس ها مربوط مي شود. در اكثر مواقع  در اتاق هايي كه مختص اين كار طراحي شده اند، انجام مي شود.

امروزه با توجه به پررنگ تر شدن اهميت رعايت بهداشت در جوامع و پيشرفت جوامع، همه افراد حداقل چند بار در هفته لباس هاي خود را مي شويند. اما در برخي مواقع شرايطي ايجاد مي شود كه افراد بايد براي شست و شوي لباس هاي شان به خشكشويي مراجعه كنند و لباس هايشان را براي شستن به ان  بسپارند.

ضرورت هاي مراجعه به خشكشويي لباس

 • در زندگي هاي آپارتمان نشيني امروزي اكثر افراد براي شستن و خشك كردن لباس هاي شان فضاي كافي ندارند. از اين رو اكثريت ترجيح مي دهند كه براي شست و شوي لباس هايشان به خشكشويي لباس مراجعه كنند.

از آن جايي كه تامين بهداشت لباس ها منوط به تابش نور خورشيد و خشك شدن خوب لباس ها است تا از رشد باكتري و قارچ در لباس ها جلوگيري كند، افرادي كه براي شستشو لباس هاي خود همچين امكاني را ندارند، خشكشويي لباس را ترجيح مي دهند.

 

 • گزينه مهم ديگر تفاوت در نحوه شستن لباس هاي مختلف است. لباس ها از الياف ها و بافت هاي متفاوتي تشكيل شده اند. تنظيم برنامه مناسب شستشو براي همه لباس ها كار سختي است و گاهي اوقات لباس ها در فرايند هاي شستشو خانگي آسيب مي بينند.

در نتيجه بسياري از افراد ترجيح مي دهند شستشوي لباس هاي خود را به خشكشويي بسپارند. اين امر خصوصا در ارتباط با لباس هايي مطرح مي شود كه بافت خاص و حساسي دارند و قيمت آن ها نيز بسيار بالا است. خشكشويي معمولا در قبال شستشو حفظ سلامت لباس را تضمين مي كند. در نتيجه شما پس از تحويل لباس خود به خشكشويي مي توانيد انتظار تحويل لباسي كاملا تميز و بدون هيچ آسيب ديدگي را داشته باشيد.

 • يكي ديگر از مواردي كه ضرورت مراجعه به خشكشويي را نشان مي دهد، صرفه جويي در هزينه ها است. يك خشكشويي حرفه اي مي تواند باعث صرفه جويي شما در بسياري از زمينه ها شود. براي مثال مهم ترين مورد، صرفه جويي در وقت شما، خصوصا با توجه به ساختار زندگي هاي امروزي مي باشد. در واقع با مراجعه به خشكشويي شما زمان بيشتري براي كاركردن خواهيد داشت و بسياري از دغدغه هاي شما از جمله فرايند وقت گير اتو كشيدن كاهش مي يابد.

همان طور كه پيش از اين نيز اشاره شد، خشكشويي لباس با استفاده از بهترين روش ها با توجه به بافت لباس ها مي تواند به حفظ و استحكام لباس هايتان كمك كند. همچنين با توجه به نگهداري بهتر لباس ها، نياز شما به خريد هاي مكرر لباس را كاهش مي دهند.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد مي توانيد لباس هاي خود را جهت شستشو با اطمينان خاطر بسپاريد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از سراسر تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو تحويل مي دهد.

خشكشويي لباس

بيشترين مواردي كه براي شستشو به خشكشويي لباس داده مي شوند

برخي موارد هستند كه سپردن آن ها به خشكشويي ضرورت بيش تري دارد و اغلب افراد بيشتر اين دسته از وسايل را براي شستشو به خشكشويي لباس مي دهند. از جمله:

 • پتو، لحاف و رختخواب ها؛ شستشو و خشك كردن اين دسته از الياف در خانه كار بسيار سختي است. خصوصا با توجه به محدوديت هاي فضايي زندگي هاي آپارتماني. از اين رو افراد با سپردن پتو و رختخواب هايشان به خشكشويي علاوه بر راحت تر كردن كار، بهداشت آن ها را تيز تامين مي كنند.
 • لباس هاي مجلسي با پارچه هاي حساس؛ لباس هاي مجلسي مانند لباس عروس(خشكشويي لباس عروس) و لباس هايي از اين دست براي شست و شو به روش خاصي نياز دارند به طوريكه ساختار لباس حفظ شود و لباس آسيب نبيند. از اين رو اكثرا اين لباس ها را به خشكشويي لباس مي سپرند.
 • كت ها و لباس هاي خزدار و آستردار؛ اين دسته از لباس ها نيز براي شستشو و خصوصا اتوكشي به متد مخصوص نياز دارند. بايد طوري شستشوي آن ها انجام شود كه كت ايستادگي و ساختار خود را حفظ كند. در نتيجه بهتر است اين كار را به خشكشويي بسپاريم.
 • البسه سفيد و حساس، برخي لباس هاي سفيد علاوه بر بافت حساسشان براي شستشو نيز مشكل دارند. براي شستشوي لباس هاي سفيد به منظور جلوگيري از تغيير رنگ و لكه دار شدن آن ها بهتر است به خشكشويي لباس مراجعه كنيم.

رعايت كدام موارد باعث موفقيت خشكشويي لباس در خشكشويي ها مي شوند؟

وجود برخي موارد و نكته ها در خشكشويي ها باعث مي شود كه شستشوي لباس ها در آنجا نتايج بهتري را نسبت به شستشوي خانگي داشته باشد. از جمله اين نكات مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • خشكشويي لباس هاي متفاوت و بر اساس ساختاري كه دارند از دماهاي متفاوتي براي شستشو استفاده مي كنند. اين دماها بر اساس يكسري معيار ها و تجربياتي كه در اين زمينه دارند به دست آمده و تعيين مي شوند.

اهميت انتخاب دماي مناسب براي پارچه ها علاوه بر اين كه به حفظ ساختار و الياف لباس كمك مي كند، در اين است كه از رنگ دهي و تغيير رنگ پارچه لباس ها نيز جلوگيري مي كند.

 • نكته ديگر در خشكشويي لباس در خشكشويي ها رعايت نكاتي در خصوص استفاده از پاك كننده ها و مواد شوينده مي باشد كه در آن جا اين تركيبات بر اساس نوع لباس و نوع درخواست براي شستشوي لباس انتخاب مي شود كه براي هر لباس نيز متفاوت است.
 • توانايي در لكه بري لباس ها به صورت حرفه اي؛ در مواقعي ممكن است لباس ها به لكه اي آغشته شوند كه در حالت عادي نمي توان آن ها را از بين برد يا اين كه بعضي اوقات تلاش خانگي براي از بين بردن لكه نه تنها آن را از بين نمي برد، بلكه به لباس آسيب نيز مي رساند.

خشكشويي لباس مي تواند در اين زمينه با استفاده از تركيبات به خصوصي كه هر يك براي يك لكه خاص مناسب است، لباس را لكه گيري كنند.

در نتيجه سپردن لباس ها براي خشكشويي، كاري كاملا منطقي و به صرفه بوده و شما مي توانيد مدت زمان بيشتري از لباس هاي خود استفاده كنيد.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

با دوستان‌ به اشتراك بگذاريد
 •  
 •  
 •  
 •  

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۱:۰۸ توسط:vije موضوع:

خشكشويي خليج فارس

خشكشويي خليج فارس

خشكشويي خليج فارس را مي توان يكي از مكان هايي دانست كه در آن خدمات متنوعي از قبيل خشك كردن، شستن، اتو كردن لباس و ساير كارهاي جانبي از اين قبيل انجام مي شود. شست و شوي لباس امري است كه در هر بازه زماني به نوعي متفاوت انجام مي شد.

در زمان هاي گذشته براي از بين بردن مشكلاتي كه بر روي لباس وجود داشت از صابون براي حل اين مشكل استفاده مي كردند. در واقع اين ماده در زمان مصرف به تنهايي نمي توانست شستشوي لباس را انجام دهد. به همين دليل آب ماده اصلي بود كه براي شستشوي لباس مورد استفاده قرار مي گرفت.

تفاوت هاي اساسي كه روش هاي شستشوي معمولي با خشكشويي، توانسته اين حرفه را در بين مردم از محبوبيت بالايي برخوردار كند. خشكشويي خليج فارس با در دست داشتن مكاني وسيع براي انجام كليه خدمات مربوط به شستشو مي تواند اين امر را براي افراد راحت تر كند.

مي توانيد با خيال راحت مشكلات يا لكه هايي را كه در لباس شما ايجاد شده است را به افرادي بسپاريد كه به صورت تخصصي در اين مكان به فعاليت مشغول هستند. از آنجايي كه در خشكشويي خليج فارس از آب براي شستشو استفاده نمي شود اين مشخصه مي تواند در سالم ماندن لباس هاي شما بسيار مفيد واقع شود.

در خشكشويي خليج فارس از چه روشي براي شستشوي لباس استفاده مي شود؟

همانطور كه گفته شد خشكشويي خليج فارس مكاني است كه مي توانيد براي شستشوي لباس هاي خود به آنجا مراجعه كنيد. در اين خشكشويي روش هاي معمولي براي شستشوي لباس استفاده نمي شود و اين امر توسط روش هاي پيشرفته تري در اين زمينه انجام مي شود.

به جاي استفاده از آب براي شستشوي لباس از ماده اي شيميايي به نام پركلراتيلن در لباس ها و پارچه هاي مورد نظر استفاده مي شود. اين ماده داراي مواد بسيار قوي در پاك كردن لكه ها است كه به صورت صنعتي براي شستشوي لباس ها توليد مي شود.

در واقع استفاده نكردن از آب به عنوان ماده اصلي در شست و شو در خشكشويي خليج فارس توانسته روشي بسيار كارآمد و مفيد براي از بين بردن لكه ها باشد. علاوه بر اين در شستشوي پارچه ها يا لباس هايي كه داراي كثيفي در خود هستند نيز مي توان از اين ماده استفاده كرد.

از اين طريق افراد بسياري تمايل به استفاده از خدمات خشكشويي خليج فارس دارند. زيرا اولين نكته اي كه براي افراد در خشكشويي خليج فارس مورد اهميت است را مي تواند سالم ماندن لباس ها و از بين نرفتن فرم و خاصيت آنها دانست.

آب مي تواند به سرعت لباس هاي نو را خراب كند و كيفيت آنها را كاهش دهد. در نتيجه نمي توانيد لباس نو يا كهنه خود را از اين طريق تشخيص دهيد. اين امر در ان صدق نخواهد كرد. زيرا در اين مكان از روش هاي نوين براي شستشوي لباس استفاده مي شود.

خشكشويي خليج فارس

آشنايي با ماشين لباسشويي در خشكشويي خليج فارس

در خشكشويي خليج فارس فرآيند شستن لباس مي تواند داراي مراحل متفاوتي باشد. در واقع اين امر مي تواند به تميز شدن صددرصد لباس بينجامد. براي اين كار در خشكشويي خليج فارس مي توانيد ماشين هاي لباسشويي با طراحي بي نظيري را مشاهده كنيد كه براي شستن لباس ها به روش نوين توليد شده اند.

در واقع اين ماشين ها با توجه به ابعاد بزرگي كه دارند با ماشين هاي لباسشويي كه در خانه خود داريد تفاوت هاي بسياري دارند و از اين حيض به هيچ وجه با اين ماشين هاي خانگي قابل مقايسه نيستند.

مي توانيم بخش هاي مختلف اين ماشين هاي خشكشويي را به صورت زير براي شما شرح دهيم.

 1. ماشين لباسشويي در خشكشويي خليج فارس داراي مخزني است كه در آنجا مي توان حلال هاي شيميايي را وارد كرد.
 2. اين حلال ها از طريق پمپ هايي كه در ماشين لباسشويي در خشكشويي خليج فارس وجود دارد مي توانند در دستگاه مورد نظر بچرخند و در فرآيند شستشوي لباس مورد استفاده قرار گيرند.
 3. قسمتي ديگر در ماشين لباسشويي مورد نظر وجود دارد كه مي تواند گرد و خاك و آلودگي ها را از سطح پارچه مورد نظر جدا كند. اين بخش داراي فيلترهايي است كه در شستشوي لباس مي تواند جداسازي ناخالصي هاي پارچه يا لباس را راحت تر كند.
 4. ماشين لباسشويي در خشكشويي خليج فارس با داشتن سيلندر يا چرخي كه در آن تعبيه شده است مي تواند لباس ها يا پارچه ها را بعد از جداسازي آلودگي هاي آنها در آنجا قرار دهد.
 5. بعد از چرخش لباس در اين سيلندرها با دور سرعت هاي متفاوت ماده حلال مورد نظر از لباس خارج مي شود و بعد از آن، اين ماده براي استفاده در دور ديگر در مخزن مورد نظر جمع مي شود.
 6. ممكن است در برخي از ماشين هاي لباسشويي در ان عمل خشك كردن لباس نيز در اين دستگاه ها انجام شود. در صورتي كه اين ماشين ها داراي اين ويژگي نباشند لباس هاي مورد نظر براي خشك شدن در دستگاه ديگري قرار داده مي شوند.

فوايد استفاده از خشكشويي خليج فارس چيست؟

با توجه به اينكه پروسه شستشوي لباس در خشكشويي خليج فارس مي تواند با روش هاي معمولي تفاوت چشمگيري داشته باشد بايد ذكر كرد كه فوايد اين روش مي تواند افراد بيشتري را تشويق به شستشوي لباس در ان كند.

در زير مي توانيم نمونه اي از اين مزيت هاي شستشو را در ان  بيان كنيم.

 •   افزايش طول عمر لباس و پارچه يكي از مهمترين دلايلي است كه  مد نظر قرار داده مي شود.
 •   صرفه جوي در مصرف آب را مي توان در اين روش يكي از مزيت هاي مهم خشكشويي خليج فارس دانست.
 •   لكه بري قوي مواد حلال شيميايي در خشكشويي مي تواند در سريع ترين زمان ممكن براي شما انجام شود.
 •   رسيدن آسيب هاي كمتر به لباس از جمله ، تغيير در سايز، كش آمدن لباس هاي بافت، تغيير رنگ در آنها  در اين خشكشويي مي تواند نوعي مزيت محسوب شود.

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۲:۰۰ توسط:vije موضوع: