امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
vijeha vijeha .

vijeha

ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

آشنايي با نحوه ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

با توجه به روند روزافزون گسترش فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي، ثبت شركت يكي از پرمتقاضي‌ترين نوع خدمات محسوب مي‌شود، لازم به ذكر است كه انجام فرايند ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه عامل بسيار موثري در افزايش گرايش صاحبان شركت به انجام فرايند مذكور مي‌باشد. از سويي ديگر دولت‌ها نيز بر ثبت شركت‌ها و انجام كسب و كار تجاري از طريق يك مجراي قانوني بسيار تاكيد مي‌كنند زيرا در اين صورت قادر به نظارت و پيگيري عملكرد شركت‌ها خواهند بود. همانطور كه قبلا بدان اشاره شد ثبت شركت براي صاحبان شركت‌ها نيز مزاياي فراواني به‌دنبال دارد و جذب مشتريان و افزايش سودآوري اقتصادي و برگشت سرمايه تنها بخشي از مهم‌ترين مزاياي اين امر محسوب مي‌شود.

درحالت كلي مي‌توان گفت امروزه برخي از شركت‌ها اقدام به ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه براي متقاضيان مي‌نمايند، شركت ثبت فردا نيز يكي از شركت‌هاي پيشرو در ارائه خدمات بسيار ارزشمند و كاربردي در كمترين زمان و با صرف كمترين هزينه مي‌باشد. به عبارت ديگر شركت ثبت فردا نيز با بهره‌گيري از كادري مجرب و متخصص و نيز حضور كارشناسان آشنا به مسائل حقوقي و كاربلد قادر به ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه است، اين امر يكي از هزاران قابليت استئنائي و بسيار منحصربفرد شركت ثبت فردا مي‌باشد. همچنين ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه سبب شده است كه شركت ثبت فردا از جايگاه بسيار ويژه‌اي در نزد متقاضيان برخوردار شده و روز به روز بر ميزان محبوبيت اين شركت نسبت به ساير شركت‌هاي مشابه افزوده شود. در ادامه به مراحل و نحوه ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه كه توسط شركت ثبت فردا ارائه شده است، اشاره خواهد شد.

خدمات ثبت شركت

ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

مروري بر مزاياي ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

در حالت كلي افراد زماني تمايل به ثبت شركت خود خواهند داشت كه فرايند ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه ممكن صورت بگيرد. به عبارت ديگر صرف زمان و هزينه زياد براي انجام فرايند ثبت شركت يك عامل بسيار مخرب براي جذب افراد به انجام فرايند مذكور مي‌باشد و سبب مي‌شود كه افراد از انجام چنين فعاليت‌هاي اقتصادي منصرف شوند و كسب و كار تجاري خود را به صورت غيررسمي پيگيري نمايند. شركت ثبت فردا با ارائه خدمات ارزشمند در راستاي ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه پاسخگوي اين نياز متقاضيان بوده و شركت مورد نظر متقاضيان را در كمترين زمان ممكن و با صرف هزينه بسيار منطقي و مناسب به ثبت مي‌رساند، در نتيجه به تدريج بر تعداد افرادي كه فعاليت اقتصادي خود را از طريق مجراي قانوني انجام مي‌دهند، افزوده خواهد شد. اين امر سبب مي‌شود كه روند پيگيري و نظارت دولت بر عملكرد شركت‌ها نيز به سهولت صورت بگيرد و تعداد تخلفات موجود در اين زمينه بسيار كاهش يابد.

از ديگر مزاياي بسيار منحصربفرد ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه مي‌توان به افزايش ميزان سرمايه‌گذاري فعالان اقتصادي در اين زمينه اشاره كرد، در نتيجه گردش پول و سرمايه افزايش خواهد يافت و علاوه بر بهره‌مندي صاحبان شركت از سودآوري اقتصادي و برگشت سرمايه، كشور نيز از چرخه اقتصادي بسيار مطلوبي برخوردار خواهد شد. همچنين اين امر سبب جلب اعتماد مشتريان مي‌شود زيرا آن‌ها از قانوني بودن فعاليت‌هاي شركت مورد نظر خود اطمينان حاصل مي‌كنند و با آسودگي خاطر اقدام به تامين نيازهاي خود از شركت‌هاي ثبت شده مي‌نمايند. بنابراين مي‌توان گفت شركت ثبت فردا با ارائه خدمات ارزشمند در راستاي ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه توانسته است گامي موثر و مثبت در پيشرفت اقتصاد كشور بردارد.

ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

نگاهي بر مراحل ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

انتخاب شركا و سهامداران: يكي از تاثيرگذارترين مراحل ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه انتخاب شركا و سهامداران مي‌باشد، زيرا مدت زمان همكاري ميان شركا و سهامداران مستلزم انتخاب افرادي است كه علاوه بر عدم سوء پيشينه در زمينه فعاليت‌هاي اقتصادي و تجاري نيز از تجربه كافي برخوردار باشند.

انتخاب نام شركت: تعيين نام مناسب براي شركت يكي ديگر از مراحل ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه مي‌باشد. يكي از نكات بسيار مهمي كه در اين مرحله، شركت ثبت فردا بر آن بسيار تاكيد مي‌نمايد اين است كه نام انتخاب شده بايد با فرهنگ كشور ايران در تضاد نباشد، همچنين نام شركت بايد با عرف رايج جامعه همخواني داشته باشد. از سويي ديگر شركت ثبت فردا تاكيد مي‌كند كه نام تعيين شده بايد سه‌سيلابي و با معنا بوده و نشان دهنده نوع فعاليت شركت نيز باشد.

تعيين موضوع و فعاليت تجاري شركت: شركت ثبت فردا در سومين مرحله از ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه انتخاب موضوع فعاليت تجاري شركت را توصيه مي‌نمايد. طبق قوانين كشور ايران موضوع انتخاب شده براي شركت بايد منع شرعي نداشته باشد، علاوه برآن بايد تضمين كننده منافع عقلاني نيز باشد.

فراهم كردن سرمايه اوليه مورد نياز شركت: كارشناسان شركت ثبت فردا نيز از اين مرحله به عنوان يكي از مراحل بسيار مهم ثبت شركت ياد مي‌كنند، زيرا آن‌ها ميزان سرمايه اوليه شركت‌ها را نشان‌دهنده ميزان اهميت شركت تلقي مي‌نمايند.

تعيين سمت اعضاء شركت: با توجه به اينكه در هر شركت سمت‌هاي گوناگوني نظير رئيس هيئت مديره، عضو هيئت مديره، بازرس اصلي و… وجود دارد كارشناسان شركت ثبت فردا در اين مرحله از ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه بر تعيين سمت هر يك از اعضاء شركت در كمترين زمان ممكن تاكيد مي‌كنند.

مشخص نمودن موقعيت  و آدرس پستي دفتر مركزي شركت: در مرحله آخر ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه، كارشناسان شركت ثبت فردا تعيين و ثبت آدرس و كدپستي دفتر مركزي شركت را الزامي تلقي مي‌نمايند.

ثبت شركت در كمترين زمان و هزينه

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۸:۱۵ توسط:vije موضوع:

برند مواد غذايي خارجي

برند مواد غذايي خارجي

برند مواد غذايي خارجي

تجارتي در بازار فروش موفق خواهد بود كه يك برند جذاب و مورد اعتماد را براي محصولات خود انتخاب كرده باشد. حتي اگر شما بهترين كيفيت را ارائه دهيد تا زماني كه نام تجاري مناسبي نداشته باشيد، در ياد و خاطر مشتريان تان نخواهيد ماند. در واقع اين برند است كه باعث مي شود مصرف كنندگان شما شناخته و براي خريد دوباره شما را انتخاب كنند. برند مناسب مي تواند شما را از يك محله، شهر، استان يا حتي كشور فراتر برده و محدوديتي را در بر نخواهد داشت.

دريافت برند مواد غذايي مناسب يكي از سخت ترين كارهاي ثبت برند است. زيرا به دليل حساس بودن اين امر و نسبت مستقيمي كه با سلامت افراد دارد، سختگيري هايي در اين زمينه اعمال مي شود تا كيفيت هاي نامطلوب به ثبت نرسيده و فعاليت نداشته باشند. در دنياي برندها، تعداد فراواني برند مواد غذايي خارجي موجود است كه در حال فعاليت در كشور هستند.

اجازه فعاليت و تبليغ برند مواد غذايي خارجي

گفتني است كه برخي از اين برندهاي محبوب كه از غول هاي غذايي در جهان به حساب مي آيند، پس از اخذ مجوزهاي لازم، توانايي دارند تا در بازارهاي ايراني به رقابت بپردازند. اين برندهاي معتبر و مشهور كار تبليغ و فروش خود را به صورت گسترده انجام داده و از فروش خوبي نيز برخوردار هستند.

اين مجوزها از طرف ادارات و سازمان هاي ذي ربط صادر شده و برندهاي داراي اين مجوزها مي توانند به راحتي در كشور فعاليت هاي گسترده اي داشته باشند. اين فعاليت شامل تبليغات رسانه اي نيز مي شود و اين برند خارجي اين حق را دارد طبق مقررات و قوانين داخلي كشور از حداكثر سهم تبليغات در تمامي رسانه ها برخوردار باشد.

آيا ثبت برند خارجي در ايران امكان پذير است؟

ممكن است شخصي ايراني قصد داشته باشد تا برندي خارجي را به نام خود ثبت نموده و از شهرت آن برند به نفع خود استفاده كند. اين مساله خلاف قوانين ثبت برند خواهد بود و شخص مذكور امكان اين نوع فعاليت را نخواهد داشت. زيرا هر كشور بايد علاوه بر حفظ منافع صاحبان سرمايه در كشور خود، از منافع برندهاي معروف و مشهور جهان نيز صيانت نمائيد. علت اين موضوع را مي توان امكان فعاليت اين برندها در ساير كشورها دانست.

شما به عنوان يك ايراني تنها در صورتي مي توانيد به نام يك برند خارجي فعاليت داشته باشيد كه نمايندگي آن برند را در ايران ثبت نمائيد. با گرفتن نمايندگي برند مواد غذايي خارجي مي توانيد اجازه فروش محصولات شركت مذكور را داشته و اقدام شما قانوني خواهد بود. در صورت وجود نمايندگي آن شركت در كشور بايد طبق قوانين وضع شده در اين زمينه عمل نموده و از آن ها متابعت نمائيد.

ثبت برند مواد غذايي خارجي

مقايسه برند مواد غذايي خارجي و داخلي

معمولاً اين گونه سوال ها براي افرادي كه قصد دارند وارد حوزه مواد غذايي شوند، پيش مي آيد. بايد بدانيد كه حضور برندهاي خارجي در بازارهاي ايراني منوط به اخذ مجوزهاي لازم خواهد بود. بنابراين شركت هاي خارجي كه تمايل دارند در ايران فعاليت كنند بايد در كشور نمايندگي هايي داشته و مجوزهاي مربوطه را از سازمان هاي مختلف بهداشتي و نظارتي دريافت نمايند.

البته حضور يك كالاي ايراني نيز بايد زير نظر اداره مالكيت صنعتي قرار داشته و در صورتي كه بخواهيد كالا يا خدمت خود را وارد فاز فروش نمائيد بايد صاحب يك برند معتبر و قانوني باشيد. بنابراين شركت هاي ايراني و خارجي هر دو بايد داراي مجوزهاي لازم براي فعاليت در زمينه مورد نظر از جمله مواد غذايي داشته باشند. درباره مواد غذايي حساسيت هاي بالايي وجود دارد و سازمان هاي بهداشتي و نظارتي تلاش مي كنند تا شركت هاي داخلي و خارجي وارد كننده را زير ذره بين قرار دهند.

نمي توان كيفيت برند مواد غذايي خارجي را برندهاي داخلي به طور كلي مقايسه كرد اما به طور قطع تنها برندهايي در ايران امكان فعاليت دارند كه از كيفيت هاي مرغوبي برخوردار باشند. بنابراين مي توانيد از كيفيت اين محصولات در صورت داشتن استانداردهاي لازم مطمئن باشيد.

در نهايت در اين باره مي توان گفت كه تمام شركت هاي توليد و عرضه كننده مواد غذايي اعم از ايراني و خارجي بايد طبق قوانين و ضوابط سازمان هاي بهداشتي و نظارتي فعاليت داشته باشند. در صورتي كه خلاف اين امر ثابت شود، اين نهاد هاي نظارتي اجازه دارند تا تذكرات جدي به اين شركت ها داده و در مواردي درخواست ابطال مجوز فعاليت آن ها را داشته باشند. مواد غذايي همواره يكي از مواردي است كه حساسيت هاي بالايي از جانب مسئولان بهداشتي براي آن وجود دارد.

آيا برند مواد غذايي خارجي با كيفيت تر است؟

همانطور كه اشاره شد نمي توان يك حكم كلي راجع به تمام محصولات غذايي صادر كرد. زيرا برخي از محصولات ايراني به اندازه اي با كيفيت و مشهور هستند كه به ساير نقاط جهان صادر شده و داراي محبوبيت هاي جهاني هستند. از طرفي برخي از محصولات و برندهاي موجود در اين حوزه نيز كيفيت هاي پاييني داشته و قابل مقايسه با محصولات مشابه شان نيستند.

مساله اي كه مي توان درباره برند مواد غذايي خارجي با اطمينان گفت، اين است كه اين محصولات از غول هاي بزرگ غذايي در جهان بوده و كيفيت هاي ايده آلي دارند. اگر چه مقايسه كيفيت اين محصولات با نمونه هاي داخلي در مواردي بي انصافي است اما برخي از برندهاي ايراني فعال و با كيفيت چيزي از اين برندها كم ندارند.

توليد داخلي با برند خارجي

يكي از مهم ترين معضلات اقتصادي كشور اين است كه بسياري از توليدات داخلي با برندهاي خارجي فروخته مي شوند. اين مساله نشان دهنده اين است كه مردم به برندهاي داخلي اطمينان نداشته و به برندهاي خارجي هرچند كيفيت هاي نامطلوبي را ارائه دهند اعتماد بيشتري دارند.

اين موضوع باعث شده تا بسياري از كسب و كارهاي خرد براي بقا در بازارها از اين مساله براي فروش بيشتر استفاده كنند. بيشترين نمود اين اتفاق در صنعت پوشاك رخ داده است اما در تمام صنايع ديده مي شود كه مستلزم پيگيري هاي بيشتر از طرف مسئولان ذي ربط خواهد بود. اگر چه اين اتفاق در صنعت مواد غذايي كمتر ديده مي شود اما نمي توان استفاده از برند مواد غذايي خارجي براي محصولات كاملاً ايراني را در اين حوزه انكار كرد.

چرا برند مواد غذايي خارجي پر طرفدار تر هستند؟

مهم ترين مزيتي كه باعث شده برند مواد غذايي خارجي داراي فروش و طرفداران بيشتري نسبت به بسياري از محصولات ايراني باشد، اين است كه اين گونه برندها داراي تفكرات جهاني هستند. اين شركت ها از همان ابتدا به فكر گسترش مناطق جغرافيايي فروش خود بوده و همين مساله باعث مي شود تا از ابتدا به فكر بهبود كيفيت و مرغوبيت كالا يا خدمات خود باشند.

در برخي موارد كيفيت اين محصولات يا خدمات واقعاً خوب بوده و بي نظير هستند كه همين مساله باعث افزايش طرفداران آن ها خواهد شد. برخي از اين خدمات مخصوصاً اگر مرتبط با مواد غذايي باشند به خاطر خلاقيت هاي نوآورانه كه دارند معروف مي شوند و افراد زيادي تمايل دارند تا اين برندها و محصولات را تجربه كنند.

از طرفي محبوب بودن محصولات خارجي معمولاً منشأ روانشناختي نيز خواهد داشت. معروف شدن و بر سر زبان افتادن معمولاً باعث افزايش فروش برخي از كالا مي شود. اگر يك برند بتواند خود را به جايي برساند كه از نظر مشتريان داراي كيفيت و خدمات تأييد شده اي باشد مي تواند آينده بهتري را براي آن برند و فروش محصولاتش متصور شد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۲:۲۴ توسط:vije موضوع:

ثبت برند خارجي

ثبت برند خارجي

بسياري از افراد حقيقي و حقوقي قصد دارند تا محصولات خود را با نام برند خارجي به ثبت برسانند. اكثر افراد به دليل فروش بيشتر خود در داخل و خارج از كشور تمايل دارند كه از نام و برند خارجي جهت ثبت برند محصولات خود استفاده كنند.

با انتخاب يك برند خوب و توليد محصول با كيفيت مي توانيد در سراسر دنيا شناخته شويد. براي ثبت برند خارجي بايد مراحلي را طي كنيد تا بتوانيد برند تجاري خارجي را به ثبت برسانيد. در ادامه تمامي مراحل ثبت برند خارجي خواهيم گفت.

ثبت برند خارجي در ايران چگونه است؟

اگر شما قصد ثبت برند خارجي در ايران را داريد. بايد در ابتدا مطلع شويد نام برندي كه مي خواهيد آن را ثبت كنيد در ايران وجود دارد يا خير. در صورتي كه برند خارجي در ايران وجود نداشت،  مي توانيد درخواست ثبت نمايندگي ايران را از طريق ارسال نامه به شركت اصلي درخواست كنيد.

در صورتي كه درخواست و تاييديه شما پذيرفته شد به راحتي مي توانيد نمايندگي آن برند را در ايران به ثبت برسانيد. در صورتي كه نمايندگي آن برند خارجي در ايران وجود داشته باشد اما با فاصله نمايندگي ها با يكديگر زياد باشد، مي توان مراحل اوليه جهت ثبت برند خارجي انجام داد.

اما اين نكته قابل ذكر است كه تمامي مسئوليت هاي شعبه خارجي را نمايندگي اصلي مشخص خواهد كرد. جهت شناساندن برند مي توان تبليغ هايي را در اين خصوص انجام داد تا برند خارجي در بين مردم بيشتر شناخته شود. در صورت مرغوبيت محصول، محبوبيت زيادي در بين افراد پيدا خواهد كرد.

شرايط ثبت برند خارجي

براي ثبت برندهاي خارجي بايد طبق شرايط و چهارچوب قوانين  برند خود را به ثبت برسانيد. شرايط ثبت برندهاي خارجي را در ادامه براي شما خواهيم گفت:

 •     تمامي متقاضيان جهت ثبت برند خارجي براي محصولات خود، بايد خدمات پس از فروش را براي مشتريان ارائه دهند.
 •     تمامي فرآيندهاي كاري بين افراد ايراني و خارجي بايد طبق قرارداد انجام شود.
 •     بايد زمينه اي جهت ايجاد سرمايه گذاري شركت خارجي در ايران به وجود آيد.
 •     جهت انجام فرآيند كاري در كشورهاي ديگر بايد با شركت هاي فني مهندسي همكاري شود.
 •     صادرات ايران به غير از نفت افزايش يابد.
 •     خدماتي مانند فني و مهندسي انتقال داده شود.
 •     فعاليت هايي كه داراي مجوزهاي قانوني هستند، از طرف دستگاه هاي دولتي مانند بازارياب ها صورت گيرد.

آيا مي توان برند خارجي را به عنوان مالك شخص اصلي در ايران به ثبت رساند؟

در گذشته قوانيني به جهت ثبت برند در تمامي كشور ها به تصويب رسيده است. كنوانسيون هاي خارجي به دليل سو استفاده هاي زيادي كه در جهت كپي برداري از برند انجام شده بود تصميم گرفتند تا با تصويب قوانيني در بين كشور ها اينگونه تخلفات را به حداقل برسانند.

به اين صورت كه اگر شركتي برند خود را به ثبت رساند، در صورت ارسال درخواستي از ساير كشور ها برند خود را بين المللي كنند تا اشخاص حقيقي و حقوقي بتوانند برند را در كشور خود به ثبت برسانند. اغلب برند هاي خارجي كه افراد حقيقي و حقوقي تمايل به ثبت آن را در كشور داخلي دارند، در سراسر دنيا مشهور بوده و نمي توان به عنوان خود شخص تقاضا كننده به ثبت برسد.

فقط مي توانند به عنوان نمايندگاني در ايران برند خارجي را به ثبت برسانند. اما در برخي از شرايط خاص مي توان برند خارجي را به نام خود به ثبت رساند.

 ثبت برند خارجي

در چه صورت مي توان ثبت برند خارجي را به نام شخص حقيقي و حقوقي به ثبت رساند؟

همان طور كه گفته شد به دليل مشهور بودن و اعتبار برخي از برندهاي خارجي نمي توان نشانه هاي بين المللي را به نام افراد داخل كشور به ثبت رساند، فقط مي توان به عنوان نمايندگاني در داخل كشور فعاليت داشته باشند.

در يكسري از شرايط خاص اشخاص حقيقي و حقوقي مي توانند برند خارجي را به نام خود به ثبت برسانند. شرايط ثبت برند خارجي به شرح زير است:

۱. اولين شرط اين گونه است كه بايد سال ها از مدت و اعتبار برند در كشور اصلي گذشته باشد. يعني در واقع مي توان گفت كه ديگر برند اعتباري نداشته  و صاحب برند تمايلي به تمديد علامت تجاري به اسم خود ندارد. در اين گونه مواقع اشخاص حقيقي و حقوقي مي توانند استعلام هايي از برند تهيه كنند تا متوجه شوند كه آيا شخص ديگري برند را به ثبت رسانده است يا خير.

پس از طي اين مراحل كاري مي توانيد برند خارجي را به اسم خود به ثبت رسانده و حتي آن نشانه خارجي را بين المللي كنيد.

۲. در شرايط ديگري كه مي توانيد برند را به نام خود ثبت كنيد اين گونه است كه بر اساس قوانين مصوب شده حق استفاده از برند خارجي را دريافت كرده و طبق طبقات مشخصي كه تعيين شده شما از برند خارجي مي توانيد بهره ببريد.

۳. در شرايط ديگري كه مي توانيد برند خارجي را در ايران به ثبت برسانيد، خريد برند از صاحب اصلي نشانه تجاري است. در اين صورت شما به راحتي مي توانيد برند را به اسم خود ثبت كرده و در سطح بين المللي قرار دهيد.

۴. معمولاً هزينه هاي خريداري نشانه هاي تجاري خارجي بسيار بالا است. به همين دليل بسياري از افراد جهت ثبت برند خارجي در ايران، نشانه خارجي مورد نظر را از شخص اصلي در مدت زمان مشخص اجاره كرده و در طي اين مدت از برند خارجي جهت توليد محصولات خود استفاده مي كند.

مراحل ثبت برند خارجي

جهت به ثبت برند خارجي بايد مداركي در خصوص خريد يا اجاره  برند را داشته و مداركي در خصوص توافقات لازم بين دو طرف وجود داشته باشد تا در اداره ثبت به طور قانوني به ثبت برسد. در غير اين صورت شما اجازه استفاده برند خارجي را در محصولات خود نخواهيد داشت.

ممكن است برخي از نمايندگان برند هاي خارجي در ايران وجود داشته باشد در صورتي كه نمايندگان برند مورد نظرتان در ايران وجود دارد، ديگر نيازي به خريداري اجاره برند نيست. بهتر است گزينه ديگري را براي ثبت علامت تجاري محصولات خود در نظر داشته باشيد.

در نتيجه براي ثبت برند خارجي لازم است تا شما مجوزات لازم از طرف كشور خارجي و صاحب برند را دريافت كنيد تا بتوانيد ثبت برند خارجي را به طور رسمي به ثبت برسانيد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۳۴ توسط:vije موضوع:

ثبت برند مواد غذايي خانگي

ثبت برند مواد غذايي خانگي

مواد غذايي يكي از آن دسته خدماتي است كه داراي حساسيت هاي بالايي است. معمولاً سخت گيري هاي زيادي نسبت به شركت هاي توليد كننده يا عرضه كننده مواد غذايي صورت مي گيرد كه كاملاً معقول و منطقي است. زيرا اين محصول يا خدمات به طور مستقيم با سلامت افراد جامعه درگير بوده و هر كوتاهي در اين زمينه مي تواند جان بسياري از افراد را به خطر بيندازد. بنابراين از طرف مسئولين قوانين و مقررات سختي براي افرادي كه مي خواهند در اين زمينه فعاليت كنند، وجود دارد.

مواد غذايي ناسالم از جمله فست فودها رواج بسياري يافته و اين امر سبب شده تا سلامت جامعه در معرض خطر باشد. در نقطه مقابل اين صنعت، مواد غذايي خانگي قرار دارند كه با توجه به درك مضرات غذاهاي ناسالم توسط مردم، اين اغذيه سالم مورد استقبال بسياري از افراد قرار گرفته است. اين حوزه فعاليت يكي از بخش هاي صنعت بزرگ مواد غذايي است كه در ادامه قصد داريم درباره ثبت برند مواد غذايي خانگي اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم.

آيا ثبت برند مواد غذايي خانگي ضروري است؟

به طور كلي مواد غذايي كه داراي نام و نشان نباشند، از نظر مراجع ذي ربط اعتبار نداشته و نمي توانند در بازار به فروش برسند. بنابراين احراز برند معتبر و مناسب از ملزومات شروع هر كسب و كاري به حساب مي آيد. در واقع محصول يا خدمت ارائه شده توسط شما بايد اين قابليت را داشته باشند كه به راحتي از محصولات مشابه قابل تفكيك باشد و اين اتفاق تنها با در اختيار داشتن يك برند منحصر به فرد قابل دسترسي است.

از طرفي وجود برندي معتبر براي پيشرفت در كسب و كارها بسيار مهم و ضروري است. به گونه اي كه بسياري از برندهايي كه توانسته اند به موفقيت هاي بزرگي دست يابند، به وسيله توليد يك برند ايده آل و جذاب به مقصود خود رسيده اند. در واقع يك برند مناسب است كه مي تواند شما را به جلو پيش برده و ميزان فروش شما را به شكل چشمگيري افزايش دهد. بنابراين ثبت برند مواد غذايي خانگي از مهم ترين ابزارهاي پيشرفت در اين حوزه خواهد بود.

مراحل ثبت برند مواد غذايي خانگي

ثبت برند فرايندي است كه مراحل مختلفي را شامل مي شود. از اولين لحظه اي كه تصميم به ساخت برند خودتان مي گيريد تا تأييد نهايي آن توسط مراجع ذي ربط، مراحلي با هزينه هاي مختلفي وجود دارد كه در ادامه برخي از مهم ترين قسمت ها را بررسي خواهيم كرد.

انتخاب نام برند و استعلام گيري

به جرأت مي توان گفت كه اين مرحله از مهم ترين مراحل برند سازي است. سعي كنيد در انتخاب برند خود صرفه جويي را كنار گذاشته و براي توليد يك برند با كيفيت و ايده آل هزينه هاي لازم را انجام دهيد. حتي اگر خود شما دانش و مهارت كافي براي توليد برندتان را داشتيد، مشورت با يك متخصص خبره براي شما ضرري نخواهد داشت.

پس از انتخاب يك برند ايده آل عجله نكرده و هيچ اقدامي براي ارسال اظهارنامه انجام ندهيد. در اين مرحله شما بايد از طريق سامانه هاي معتبر و فعال در اين زمينه استعلام لازم براي ثبت برند مواد غذايي خانگي خود را بگيريد تا مطمئن شويد برندي مشابه و تكراري را انتخاب نكرده ايد.

اگر استعلام را انجام نداده و برند ارسالي طي اظهارنامه شما قوانين ثبت برند را رعايت نكرده باشند، اين درخواست رد خواهد شد. خسارت هايي كه از اين طريق به شما وارد مي شود، هزينه هاي اصلاح دوباره اين اظهارنامه را به شما تحميل خواهد كرد در صورتي كه استعلام گيري از منابع معتبر رايگان بوده و براي شما هزينه اي در بر نخواهد داشت.

پر كردن اظهارنامه و ارسال آن

پس از اطمينان يافتن از صحت نام تجاري و تكراري نبودن آن، حالا مي توانيد با خيال راحت اظهارنامه مربوط به ثبت برند مواد غذايي خانگي را پر كرده و آن را براي اداره مالكيت صنعتي ارسال نمائيد. براي ارسال بايد هزينه هاي دولتي مرتبط را پرداخت نموده و فيش هاي آن را همراه اظهارنامه به اين سازمان تسليم نمائيد.

پركردن اطلاعات اظهارنامه را مي توانيد به دو صورت حضوري و اينترنتي انجام دهيد. براي ارسال آنلاين اين سند مي توانيد سايت ثبت اسناد و املاك كشور را جستجو نموده و فرم مورد نظر را طبق موارد خواسته شده تكميل نمائيد. بديهي است كه مراجعه اينترنتي به وب سايت اين سازمان در هزينه ها و زمان شما صرفه جويي قابل ملاحظه اي را ايجاد خواهد كرد.

 ثبت برند مواد غذايي خانگي

ثبت نوبت اول آگهي

در اين مدت شما بايد منتظر بمانيد تا اداره مالكيت صنعتي ابلاغيه اي مبني بر تأييد يا رد درخواست شما برايتان ارسال كند. در صورت تأييد اين سازمان به شما اجازه داده خواهد شد تا ثبت آگهي در روزنامه هاي رسمي كشور را انجام داده و براي ثبت برند مواد غذايي خانگي اقدامات لازم را انجام دهيد.

در اين مرحله شما بايد متني را آماده كرده و به سازمان مربوطه ارسال نمائيد. در حدود يك ماه زمان مي برد تا متن آگهي براي انتشار تأييد شود. در طول اين يك ماه شما بايد پرونده خود كه شامل مدارك مختلف مي شود را كامل كنيد. پس از تأييد متن آگهي، اجازه انتشار آن داده خواهد شد.

اين آگهي به مدت يك ماه در روزنامه هاي كثيرالانتشار چاپ شده و در صورتي كه صاحب برندهاي معتبر و بزرگ اعتراضي در خصوص اين برند تازه نداشته باشند، برند شما وارد مرحله بعدي خواهد شد كه در واقع از آخرين مراحل ثبت برند مواد غذايي خانگي به حساب مي آيد.

ثبت نوبت دوم آگهي و دريافت گواهي

پس از تأييد نهايي طي نوبت اول آگهي، در واقع برند شما مورد تأييد رسمي اين سازمان قرار گرفته و شما بايد مبلغي را براي صدور شماره ثبت برند خود پرداخت نمائيد. پس از واريز وجه به محل حساب اين سازمان، شماره ثبت شما صادر شده و مي توانيد با تكميل مدارك خود و با مراجعه حضوري به اين سازمان نسبت به دريافت گواهي ثبت برند خود اقدام نمائيد.

در اين مرحله، سازمان مالكيت صنعتي دوباره آگهي شما را به همراه شماره ثبت و سري آن در روزنامه هاي كثيرالانتشار ثبت خواهد كرد تا برند شما رسميت لازم را احراز نمايد.

مدارك لازم براي ثبت برند مواد غذايي خانگي

تحويل مدارك يا رونوشتي از آن ها به اداره مالكيت صنعتي يكي از مراحل ثبت برند مواد غذايي است كه در زمان خود بايد اين مدارك را به مراجع ذي ربط ارائه دهيد. اين مدارك بر اساس اينكه فرد مورد نظر شما يك فرد حقيقي يا حقوقي است، متفاوت خواهد بود. در هر دو مورد وجود كپي شناسنامه و كارت ملي افراد صاحب امضا در شركت از ضروريات است. همچنين بايد مديريت اين افراد به اين سازمان ثابت شود. براي اين منظور بايد آخرين روزنامه رسمي اين شركت نيز ارائه شود.

از طرفي اگر تمايل داريد تا نماينده قانوني يا وكيل شما كارهاي اداري مربوطه را انجام دهد بايد علاوه بر مدارك شما، مدارك اين نماينده نيز در اختيار اداره مالكيت صنعتي قرار بگيرد. در صورتي كه كارت بازرگاني شما از حروف لاتين تشكيل شده باشد بايد يك رونوشت از آن را نيز در پرونده مدارك خود قرار دهيد. انجام اين سلسله مراتب از الزامات در ثبت برند مواد غذايي خانگي است.

فايلي حاوي نمونه هاي گرافيكي از نام تجاري يا علامت شما الزامي است. شما بايد اين فايل را در ابعاد ده در ده تهيه نموده و با ساير مدارك ارسال نمائيد. در صورت سه بعدي بودن نشان خود بايد نمونه تهيه شده توسط شما نشان دهنده اين مزيت باشد. از طرفي وجود مدركي كه رشته و حوزه فعاليت شما را به اين سازمان ثابت مي كند نيز الزامي خواهد بود.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۸:۱۴ توسط:vije موضوع:

راهنماي ثبت شركت

راهنماي ثبت شركت

ثبت شركت به قرارداد و دست‌ نوشته‌اي گفته مي‌شود كه معمولا از نوع تجاري بوده و در بين افراد حقوقي و حقيقي امضا شده و در قالب يك چهارچوب معين و مشخص قوانيني را ايفا مي نمايد. با توجه به ماده ۱۹۵ قانون تجارت در كشور عزيزمان ايران ثبت شركت براي تمامي شركت‌ها در اين قانون الزامي بوده و مقررات ثبت شركت ها برابر با جميع مقررات تجارت در كشور عزيزمان ايران مي باشد. همچنين برابر قانون ثبت شركت، ثبت شركت نامه ها نيز كاملا اجباري است. با توجه به قانون نامبرده شده تا زماني كه يكي از شركت هاي تجاري در حال گذراندن مراحل ثبت شركت مي باشد در صورتي كه قوانين مربوط به ثبت شركت را به صورت مرحله به مرحله پشت سر نگذاشته باشد، شركت مورد نظر رسميت شناخته نشده و حالات غير قانوني پيدا مي كند و مراجع مورد نظر مي توانند فعاليت شركت مورد نظر را متوقف نمايند.

راهنماي ثبت شركت

ثبت شركت ها اثرات مثبت بسيار زيادي ايجاد مي نمايد از نظر شركاي شركت و مراجعه به شركت مورد نظر مراجعه مي‌كنند و داراي اهميت بسيار بالايي است. در صورتي كه شما قصد راه ‌اندازي و ثبت شركت را داشته و مي خواهيد در مورد اين موضوع حساس اطلاعات مناسب كسب كنيد با ما در ادامه اين مقاله همراه باشيد:

راهنماي ثبت شركت

در حالت كلي ثبت شركت به شركت و گروه مورد نظر كه از فعاليت تجاري آن هم فعاليت ديگري دارند اعتبار و وجهه بسيار بالايي بخشيده و موجب مي گردد تا گروهها و افراد مختلف تمايل بسيار بيشتري به همكاري با شركت مورد نظر داشته باشند. ثبت شركت يك نوع رسيدگي به حساب مي‌آيد كه دارندگان آن را انجام مي‌دهند تا مشخص گردد براي به وجود آمدن يك شخصيت حقوقي مورد نظر اقدامات لازم مبذول شده آپارات رازه رايت شده است يا خير؟ همچنين افرادي كه به عنوان معامله گر قصد همكاري با شركت مورد نظر را دارند، به موضوع ثبت و اخذ شركت اهميت ويژه اي قائل مي شوند و اكثرا افرادي كه قصد همكاري دارند با شركت هايي كه ثبت شركت آنها به رسميت شناخته نمي شود وارد معامله نمي گردند. چرا كه فردي كه قصد دانرد قرارداد مهمي را براي شركت ايجاد نمايد و يا عامل مهمي را انجام دهد بايد مطمئن گردد كه شركت موردنظر تا چه اندازه رسميت داشته و فعاليت‌هاي آن قانوني و تابع مي باشد. همچنين بايد مطمئن شود كه مديران شركت تا چه اندازه اختيارات داشته و قدرت و توانايي آنها در انجام فعاليت مورد نظر تا چه اندازه مي باشد.

راهنماي ثبت شركت

در هنگام ثبت شركت موارد جديد در روزنامه هاي كثيرالانتشار آگهي شده تا همه افراد از آن اطلاع پيدا كنند. در حالت كلي زماني كه به ثبت شركت اقدام مي نماييم تا قراردادهايي كه به مرحله امضا مي رسند در بين شوراي شركت مورد نظر خود را پيدا كرده و قادر نخواهند بود تا اسناد غيررسمي را به ثبت برساند و فعاليتهاي اظهار بي اطلاعي نمايند و در قبال تمامي فعاليت ها و تصميمات گرفته شده در شركت مورد نظر مسئول خواهند بود. اگر بخواهيم در مورد ديگر مزاياي ثبت و اخذ شركت و بگوييم مي‌توان به امتيازات اعتبارات و مجوزهايي كه در نظر نهادهاي دولتي به شركت مورد نظر بعد از ثبت شركت تعلق ميگيرد اشاره نمود. در حالت كلي يك سري امتيازات خاص براي شركت در نظر گرفته مي‌شود كه دريافت اين تجهيزات منوط به ثبت شركت مورد نظر مي باشد. ثبت شركت به صاحبان شركت اين امكان را مي دهد تا در مزايدات و مناقصات شركت كرده و سود بسيار مناسب را از طريق اين معامله ها براي خود ايجاد نمايند.

راهنماي ثبت شركت

راهنماي ثبت شركت

افراد مجاز براي ثبت شركت

به جز شرايط خاص و يكسري استثنا كليه افراد حقيقي و حقوقي بدون توجه به اينكه تابعيت ايراني و خارجي داشته باشد مي‌تواند در كشور عزيزمان ايران به ثبت شركت اقدام نمايند. در عين حال دارا بودن و يا داران بودن سوء پيشينه اشخاص هيچ گونه منعي در ثبت شركت به حساب نيامده و فقط فرد مورد نظر كه داراي سوء پيشينه است نمي‌تواند به عنوان هيئت مديره، بازرس و مديرعامل در شركت مورد نظر فعاليت نمايند. همچنين افرادي كه با اتباع خارجي در كشور عزيزمان ايران به حساب مي آيند اين امكان را خواهيد داشت تا با مالكيت كامل و به صورت ۱۰۰% بدون آنكه به شريك ايراني احتياج داشته باشند، نسبت به ثبت شركت اقدام نمايند. همچنين اين امكان وجود دارد تا چند شركت با يكديگر ادغام شده و بدون آنكه يك شخص حقيقي وجود داشته باشد نسبت به ثبت و اخذ شركت كاملاً مستقل اقدام نمايند. خوشبختانه با توجه به اين موضوع كه در زمينه اشتغال زايي در ايران اقدامات مثبت انجام گردد و فرآيند ثبت و اخذ شركت در ايران روند نسبت راحتي را طي مي نمايد.

مهمترين قوانين ثبت شركت

با توجه به قوانين موجود در كشور عزيزمان ايران هر شركتي كه در ايران ثبت مي گردد و مركز فعاليت آن نيز در كشور عزيزمان ايران خواهد بود يك شركت ايراني به حساب مي آيد.

راهنماي ثبت شركت

همچنين شركت‌هاي خارجي كه بخواهند در كشور عزيزمان ايران به انجام فعاليت هاي صنعتي تجاري اداري و غيره بپردازند حتما بايد در اداره ثبت اسناد شركت شان را به ثبت رسانده و در موعد مقرر كه توسط مراجع قانوني تعيين مي گردد نسبت به ثبت شركت مورد نظر خود اقدام نمايند و در صورت رعايت نكردن اين قوانين از سمت دادگاه مورد نظر براي آنها جريمه نقدي در نظر گرفته شده و همچنين از ادامه فعاليت آنها در كشور عزيزمان ايران نيز جلوگيري مي گردد. همچنين مبلغ حق الثبت براي ثبت شركت از نوع ايراني و خارجي با توجه به قوانين و مقررات مشخص شده و مبلغ مشخصي خواهد بود.

ثبت شركت در سامانه مورد نظر

براي ثبت شركت بايد به سايت اداره كل ثبت شركت ها و موسسات تجاري و غيرتجاري مراجعه نماييد. در اين سايت روند ثبت شركت حالت آنلاين و اينترنتي داشته و فردي كه جهت ثبت شركت به سايت مورد نظر مراجعه مي نمايد بعد از انتخاب پذيرش تاسيس، بايد فرم مورد نظر را به صورت كامل پر كرده و آن را تسليم بدارد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۳۶ توسط:vije موضوع:

روزنامه رسمي چيست؟

روزنامه رسمي چيست؟

ثبت شركت به منزله انحصار نام برند و علائم تجاري و به شما و فعاليت تجاري شماست. ثبت شركت همچنين باعث ايجاد شخصيت حقوقي براي شما مي‌شود كه مزاياي بسياري براي شركت شما دارد؛ از دريافت آسان تهسيلات گرفته تا انجام معاملات رسمي و حتي بين المللي.

يكي از اقداماتي كه براي ثبت شركت انجام مي‌شود، ثبت آن در روزنامه رسمي كشور است. شايد اين موضوع و علت لزوم آن براي شما مفهوم نباشد و در واقع ندانيد كه چرا بايد اين كار را انجام دهيد. در اين مقاله به صورت جامع و ساده توضيحاتي در مورد صبت شركت در روزنامه رسمي توضيح داده‌ايم.

روزنامه رسمي چيست؟

روزنامه رسمي جزو منابع معتبر براي اطلاع رساني در مورد ثبت‌ شركت‌هاست.

مطابق با قانون جمهوري اسلامي تعيين شده است كه كليه شركت‌ها و مجموعه‌هاي تجاري و غير تجاري پس از انجام مراحل ثبت شركت يك ماه زمان دارند كه اطلاعات لازم در مورد ثبت شركت خود اعم از نام و برند تجاري يا غير  تجاري، زمينه فعاليت، قوانين و مقرارت و… را به اطلاع عموم برسانند. يكي از راه‌هاي تعيين شده در قانون براي اطلاع رساني، چاپ آگهي در روزنامه رسمي يا روزنامه‌هاي كثيرالانتشار است.

در روزنامه رسمي كشور بخشي قرار دارد كه مرتبط با ثبت شركت‌هاي مختلف است. جالب است بدانيد كه براي تسهيل روند اطلاع‌رساني، اداره ثبت اسناد و املاك با دفتر روزنامه رسمي كشور قراردادي امضا كرده است كه مطابق با اين قرارداد، سازمان ثبت اسناد و املاك به محض ثبت يك شركت يا مجموعه تجاري يا غير تجاري، اطلاعات آن را به اين روزنامه ارسال مي‌كند و روزنامه نيز مطابق با اطلاعات ارسال شده، بخشي از روزنامه را به چاپ اطلاعات شركت‌هاي ثبت شده اختصاص مي‌دهد. كارفرمايان و مديران شركت‌ها نيز مي‌توانند روند چاپ آگهي و اطلاعات موجود در آن را به صورت اينترنتي پيگيري كنند. از آن‌جايي كه براي ثبت آگهي نيازي به حضور كارفرما وجود ندارد، اين روند براي آن‌ها آسان‌تر شده و با استقبال زيادي همراه بوده است.

روزنامه رسمي چيست؟

روزنامه رسمي كشور يكي از مجموعه‌هاي قانوني و حقوقي ايران است و افراد مختلف مي‌توانند مطالب مرتبط را از سايت روزنامه رسمي مطالعه كنند.

وظايف و اختيارات روزنامه رسمي كشور به شرح زير است:

 • اطلاع رساني در مورد ثبت يا انحلال كليه شركت‌هاي تجاري و غير تجاري كه به صورت حقوقي و قانوني از سوي شركت ثبت اسناد و املاك به ثبت رسيده است.
 • اطلاع رساني در مورد تمامي آگهي‌هاي ارائه شده در قانون و اعلام شده توسط دستگاه قضا.
 • اطلاع رساني در مورد كليه قواعد و قوانين ثبت شركت و ثبت علائم تجاري ارائه شده توسط سازمان‌هاي مربوطه
 • انتشار خلاصه‌نامه‌هاو آگهي‌هاي مرتبط با شركت‌هاي داخلي و خارجي ثبت شده در اداره ثبت اسناد و املاك

با توجه به راهنمايي‌هاي ارائه شده از سوي شركتي كه در زمينه ثبت شركتتان با آن قرارداد بسته‌ايد، مي‌توانيد از آگهي‌هاي روزنامه رسمي براي توسعه تجارت خود نهايت استفاده را ببريد.

روزنامه رسمي چيست؟

روزنامه رسمي چيست؟

چرا ثبت شركت در روزنامه رسمي را انجام دهيم؟

اطلاع‌رساني‌ها و آگهي‌هاي مختلف در روزنامه رسمي چاپ مي‌شوند.

پيش از هر چيز با توجه به آن‌چه در قسمت قبل بيان كرديم، اطلاع رساني عمومي در مورد ثبت براي شركت‌هاي مختلف تجاري و غير تجاري الزامي است. از طرف ديگر اين موضوع مزاياي بسياري براي شما به دنبال دارد.

 • ثبت شركت در روزنامه رسمي مي‌تواند اولين تبليغات براي شما باشد كه افراد با شركت و برند شما آشنا شوند.
 • ثبت شركت شما در روزنامه رسمي به همكارانتان اطلاع مي‌دهد كه برند و شركت به نام شما ثبت شده است و مي‌فهمند كه نبايد از شركتي با علائم تجاري مشابه با شما استفاده كنند.
 • شركت‌ها را نيز مي‌توان از طريق همين روزنامه به صورت عمومي اطلاع رساني كرد.
 • چاپ اطلاعيه‌هاي مهم شركت‌هاي مختلف اعم از دعوت هيئت بستانكاران در زمان انحلال شركت در اين روزنامه امكان پذير است.

با وجود اين كه راه‌هاي زيادي براي اطلاع رساني عمومي در مورد فعاليت‌هاي مختلف شركت‌ها وجود دارد؛ اما همچنان روزنامه رسمي كشور يكي از موثق‌ترين منابعي است كه افراد به آن مراجعه مي‌كنند. به همين دليل توصيه مي‌شود آگهي‌‌هاي مهم در رابطه با ثبت شركت خود را حتما در اين روزنامه چاپ كنيد، حتي اگر اجبار قانوني وجود نداشته باشد.

روزنامه رسمي چيست؟

براي ثبت شركت در روزنامه رسمي بايد چه اقداماتي انجام دهيم؟

شما نمي‌توانيد آگهي ارسال شده براي چاپ را ويرايش كنيد

ثبت اطلاعات در سايت روزنامه رسمي كشور تنها راه ثبت آگهي در اين روزنامه است. همانطور كه گفته شد، هنگام انجام پروسه ثبت شركت در اداره اسناد و املاك به صورت خودكار آگهي از سوي اين اداره به اين روزنامه ارائه مي‌شود و ثبت شركت شما در اين روزنامه اطلاع رساني مي‌شود.

نكته‌اي كه در اين باره حائز اهميت است، اين است كه شما تنها يك بار اجازه ثبت يك آگهي را خواهيد داشت و امكان ويرايش آن وجود ندارد. به همين دليل بايد در ارائه اطلاعات لازم توجه كافي را داشته باشيد. در ضمن مداركي براي ثبت آگهي نياز است كه بايد آن‌ها را ارائه دهيد.

با توجه به نكته‌ي ذكر شده توصيه مي‌شود در صورتي كه تجربه كافي در زمينه ارائه آگهي براي ثبت شركت در روزنامه رسمي را نداريد، به صورت شخصي براي اين كار اقدام نكنيد. شركت‌ ثبت شركت شما مي‌تواند اين كار را براي شما انجام دهد. در اين شركت افرادي فعاليت مي‌كنند كه به خوبي مي‌دانند نحوه ثبت آگهي چگونه است، چه مداركي بايد ارائه شود، اطلاعات لازم براي پر كردن فرم‌هاي ثبت آگهي چيست و چه اطلاعاتي بايد در آگهي ثبت شده توسط شركت شما وجود داشته باشد. به همين دليل در كوتاه‌ترين زمان ممكن مي‌توانند آگهي را ثبت كنند كه هيچ نيازي به ويرايش دوباره نخواهد داشت.

به ياد داشته باشيد كه تجربه داشتن در انجام امور اداري كشور امر مهمي است و در سرعت انجام كارها تأثير بسيار زيادي دارد.

روزنامه رسمي چيست؟

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۲:۰۰ توسط:vije موضوع:

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

پس از ثبت شركت امكان دارد ضرورت تغييرات شركت ها از موارد ثبت شده به وجود بيايد. در مسائلي مثل تغيير شركت ها در نشاني محل فعاليتشان، تغيير شركت ها در رشته ي كاري ، تغيير شركت ها در اسمي كه ابتدا به ثبت رسانده اند، بيشتر يا كمتر شدن سرمايه، انتقال پست ‌هاي اعضاي هيات مديره، همچنين ايجاد تغيير شركت ها در بعضي از اعضاي هيات مديره و گرفتن بعضي اعضاي جديد ، مرگ برخي از اعضاي هيات مديره و جايگزيني با اعضاي جديد، جا به جايي و فرستادن سهم شراكت نمودن در شركت با مسئوليت محدود هچنين جا به جايي و فرستادن سهام در شركت سهامي خاص و … از عنوان ها و موارد اين تغييرات ميباشند.

براي انجام هر مورد از تغييرات شركت ها كه گفتيم لازم است گزارش كاري جداگانه و ويژه همان گونه تغيير تنظيم و ثبت گزارش انجام بپذيرد. هر خطايي هر چند كوچك در تنظيم اين گزارش ها ممكن است باعث وارد كردن خسارات اقتصادي و قضائي به شركت و اعضاي هيات مديره بشود، بنابراين پيشنهاد مي گردد تنظيم و ثبت تغييرات شركت گزارش ها به وكيل مجرب واگذار گردد.

شركتي كه به ثبت رسيده است، داراي مشخصه هايي براي شناسايي مثل نشاني، اسم شركت ، اسم شركا ، ميزان سهام ، هيئت مديره ، حق امضاء و …. مي باشد كه همه ي اين مشخصه ها در قانون هاي تدوين شده ي شركت بيان شده است.

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

بعضي اوقات به علت هاي اجباري يا اختياري بعضي از اين مشخصه ها پس از ثبت شركت ها احتياج به تغيير دارند. تغييرات شركت ها با تدوين و ثبت گزارش تغييرات امكان پذير است.گاهي براي بعضي از تغييرات بيشتر از يك گزارش لازم مي باشد.

شرايط ثبت شركت ها

براي تغييرات شركت ها بايستي لزوما در هيئت مديره تصميم ها اتخاذ بشود و بعد از آن براي اين تغييرات حتما مجمع عمومي معمولي يا مجمع عمومي ويژه اي با توجه به شكل تغيير تشكيل و با راي همه ي اعضا اين تغييرات معين و اجرا مي گردد.

نكته ويژه اي كه موجود است اين است كه تغييرات شركت ها لزوما و قطعا بايستي به سرعت به ثبت رسمي برسند و در مركز ثبت شركت ها ثبت و در روزنامه هاي كثير الانتشار در مورد اطلاعيه صادر شود. در غير اين صورت اعمال تغييرات شركت ها غير مجاز بوده و به هيچ وجه وجاهت قانوني نداشته و مورد تاييد مركز ثبت شركت ها نمي باشد.

ايجاد مجمع عمومي معمولي يا ويژه تنها با حضور همه ي سهام داران و شركا امكان پذير و وجاهت قانوني دارد، مگر در اين صورت كه براي همه ي اعضاي شركا اطلاعيه دعوت فرستاده شود در اين صورت با حضور اغلب سهام داران هم امكان ايجاد مجمع وجود دارد.

تفاوت مجمع عمومي معمولي با مجمع عمومي ويژه در چيست؟

مجمع عمومي معمولي در ۴ ماه نخست دوره سال اقتصادي تشكيل در صورتي كه مجمع عمومي ويژه در ديگر ماه هاي سال اقتصادي تشكيل مي شود.

بعضي از تغييرات مثل تغيير در بيشتر شدن يا كمتر شدن سرمايه ، تغيير اسم شركت ، تغيير رشته ي فعاليت شركت، عدم فعاليت شركت، تغيير سهام بدون اسم به با اسم يا بالعكس، بيشتر يا كمتر شدن تعداد مديران شركت ، عوض كردن صاحبان حق امضاء و… در مجمع عمومي ويژه تصميم گيري و اعمال مي شوند.

ولي بعضي از تغييرات ويژه تنها در مجمع عمومي معمولي شرايط تصميم گيري و تغيير آن ها وجود دارد. مثل انتخاب روزنامه هاي رسمي ، معين شدن اعضا هيئت مديره ( اصلي باشد يا علي البدل ) ، معيين كردن بازرس ها، معيين پاداش مديرها و …..

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

مدارك لازم براي تغييرات شركت ها

اسناد و مدارك ضروري براي ثبت تغييرات شركت ها

كپي شناسنامه و كارت ملي تمامي اعضاي هيئت مديره

كپي اساس نامه شركت

كپي اظهارنامه شركت

كپي آگهي ثبت شركت

كپي روزنامه كثير الانتشار شركت

كپي آخرين تغييرات

تاريخ به ثبت رسيدن تغييرات شركت ها

مدت زمان ضروري جهت ثبت هر مدل تغييراتي در مورد شركت هاي ثبت شده ۲۵ روز كاري مي باشد.

گونه هاي مختلف تغييرات شركت ها

توقف فعاليت شركت

كمتر شدن يا بيشتر شدن سرمايه شركت

ورود و يا خارج شدن شريك يا شركا

تعويض اسم شركا

عوض شدن رشته ي فعاليت شركت

عوض شدن شركت

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

عوض شدن دارندگان اجازه ي امضا كه حتي مي شود، حق امضا را به يك فرد به شكل منفرد داد يه بلعكس به همه ي شركا داد

تبديل سهام شركت به بانام يا بي نام

جا به جايي سهام كه تنها در شركت هاي سهامي خاص انجام مي پذيرد

عوض شدن مواد اساسنامه شركت

تصويب تراز سود و خسارت

تعيين و ثبت بيلان مالي

انتخاب يا تمديد بازرس ها

انتخاب يا تمديد اعضاي هيات مديره

تعيين سمت هيات مديره

تغيير حق امضا

توضيحاتي براي تغييرات شركت ها

توقف فعاليت شركت:

توقف كردن شركت ممكن است دلايل مختلفي داشته باشد. ساده ترين اين علت عبارتند از:

_ رأي مجمع عمومي ويژه دارندگان سهام.

_ به انجام رساندن رشته ي فعاليت شركت كه دليل اصلي ثبت شركت بوده و يا امكان ناپذير بودن رشته ي فعاليت.

_ در صورت شكست اقتصادي و يا صادر شدن حكم دادگاه.

در صورتي كه شركتي قصد داشته باشد به صورت همزمان چندين تغيير در شركت به وجود بياورد مانند تغيير نشاني، تغيير در سهام و… بايستي براي هر كدام به صورت جداگانه گزارش تنظيم نمايد و براي هر يك از آنها به صورت منفرد پذيرش بگيرد و اگر گزارش اي فاقد پذيرش اينترنتي همراه با گزارشي كه در سيستم پذيرش شده اند برگردانده شود گزارش نيز رد ميشود.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۹:۵۸ توسط:vije موضوع:

استعلام برند مواد غذايي

استعلام برند مواد غذايي

استعلام برند مواد غذايي

هر نوع كسب و كار و تجارتي براي پيشرفت و شناخته شدن توسط مشتريان به يك برند معتبر و جذاب نياز دارد كه باعث طي شدن پله هاي ترقي يكي پس از ديگري شود. برند در اين حوزه بسيار تأثيرگذار بوده و اگر داستان موفقيت بسياري از صاحبان تجارت هاي بزرگ را مرور كنيد، درخواهيد يافت كه برند جذاب به شناخته شدن محصولات و كسب اعتماد مشتريان تأثير عظيمي داشته است.

برند مواد غذايي از آن جهت كه بايد اعتماد مشتريان را به كيفيت و مرغوبيت كالا جذب نمايند، كار سختي است. اگر برند به تنهايي كارساز نيست بنابراين شما مي بايست ابتدا محصولاتي با كيفيت عالي را به بازار عرضه كنيد. در واقع برند خوب مي تواند يك محصول با كيفيت مناسب را به پيش برده و آمار فروش آن را بالا ببرد. در كنار توجه به كيفيت سعي كنيد يك برند خوب براي خود ساخته و با استعلام برند مواد غذايي از موافق بودن آن با قوانين ثبت برند مطمئن شويد.

چرا استعلام برند اهميت دارد؟

افرادي كه تا به حال برندي را ثبت نكرده و تجربه اي در اين زمينه ندارند، تصور مي كنند كه استعلام برند مواد غذايي كاري بيهوده و زمان بر است. در صورتي كه بسياري از صاحبان برندهاي بزرگ بر حسب تجربه مي دانند كه اين مرحله مهم ترين گام در ثبت برند است.

در روند ثبت برند، شما با قوانيني روبرو خواهيد شد كه براي دريافت تاييديه نهايي برندتان حتماً بايد از فيلتر آن ها عبور كنيد. در غير اين صورت درخواست شما براي ثبت برند لغو خواهد شد. يكي از مهم ترين قوانين ثبت برند مشابه يا تكراري نبودن برند بوده كه باعث آسيب رسيدن به منافع صاحبان برندهاي معتبر خواهد شد. بنابراين اداره مالكيت صنعتي پيگيري جدي و سختگيرانه اي در اين زمينه انجام مي دهد تا از ثبت اين نوع برندهاي مشابه جلوگيري شود.

شما با دريافت استعلام برند مواد غذايي خود برند درخواستي خود را از اين نظر بررسي مي كنيد. در صورتي كه اين برند مشابه و نمونه تكراري داشته باشد به شما اعلام خواهد شد تا آن را تعويض نمائيد. از طرفي با استعلام شما مي توانيد تا حدودي از تأييد برند خود توسط مراجع ذي‌صلاح مطمئن باشيد. زيرا اين سامانه ها برند شما را از لحاظ مطابق بودن با قوانين ثبت برند نيز بررسي مي نمايند.

مزيت دريافت استعلام برند مواد غذايي

شما با مراجعه به اين سامانه هاي معتبر قادر خواهيد بود تا قبل از ارسال اظهارنامه بررسي مجددي نسبت به برند مورد نظر خود داشته باشيد. همانطور كه مي دانيد ارسال اظهارنامه براي شما هزينه هايي خواهد داشت. اگر اين اظهارنامه به علت تكراري بودن نام تجاري رد شود، هيچ يك از اين هزينه هاي مسترد نشده و شما براي اصلاح دوباره آن بايد هزينه هاي اضافه تري را تقبل نمائيد. بنابراين با مراجعه به اين سامانه ها در زمان و بسياري از هزينه هاي خود صرفه جويي خواهيد كرد.

روش هاي استعلام برند

روش هاي مختلفي براي استعلام برند مواد غذايي و ساير برندها وجود دارد. معمولاً سامانه هاي مختلفي وجود دارند كه شما از طريق آن ها مي توانيد برند خود را مورد بررسي قرار دهيد. در زير دو روش معمول و معتبر را به شما معرفي خواهيم كرد.

مراجعه به سايت اداره مالكيت صنعتي

اداره مالكيت صنعتي اصلي ترين مرجع معتبر در زمينه ثبت برند محسوب مي شود. اين سازمان داراي بانك اطلاعاتي بوده كه همه انواع برندهاي ثبت شده تا به امروزه را دارا است. بر اين اساس شما با يك جستجوي ساده در اين سامانه درخواهيد يافت كه برند مورد نظر شما از نظر تشابه با ساير برندها چگونه بوده و برند خود را از نظر قوانين ثبت برند اين اداره بررسي خواهيد كرد.

در صورتي كه در اين موارد مشكلي وجود داشته باشد حتماً به شما اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشيد كه با تكميل اطلاعات خواسته شده مي توانيد جزئيات بيشتري در اين باره كسب كنيد و از نبودن برندي با اين مشخصات اطمينان حاصل نمائيد.

مراجعه به سايت سامانه رسمي كشور

به منظور دريافت استعلام برند مواد غذايي و ساير برندها آدرس اينترنتي اين سامانه را جستجو كرده و پس از ورود به اين وب سايت رسمي به قسمت آگهي هاي قانوني مراجعه نمائيد. در اين قسمت فرمي وجود دارد كه اطلاعاتي را از شما درخواست مي كند.

با ورود اطلاعات خواسته شده، نوع درخواست خود كه يك علامت تجاري است را انتخاب كرده و مشخصات برند خود را وارد مي كنيد. اين سامانه در ميان برندهاي ثبت شده تا اكنون جستجو نموده و در صورتي كه برند شما تكراري يا مشابه باشد به شما اطلاع داده خواهد شد.

البته وب سايت هاي ديگري نيز داراي سامانه هايي هستند كه همين فعاليت را انجام مي دهند اما بهتر است كه به سايت هاي رسمي كشور مراجعه كنيد. از طرفي مراجعه به سايت هاي رسمي باعث مي شود تا شما برند خود را از جهت مطابق بودن با قوانين ثبت برند نيز بررسي كنيد.

استعلام برند مواد غذايي به صورت پيامكي

در فرآيند ثبت برند، شما مي توانيد اين كار را به متخصصان و افراد با تجربه اي كه در مؤسسات و شركت هاي ثبت برند فعاليت مي كنند، بسپاريد. بسياري از اين شركت ها تمام مراحل اداري و قانوني ثبت برند را انجام داده و شما جز، تحويل مدارك و مشخصات هويتي خود نيازي به انجام كار ديگري نداريد.

اين شركت ها فرمي را به شما مي دهند و اطلاعاتي نظير شماره تلفن و موبايل شما را دريافت مي كنند. پس از گرفتن استعلام برند مواد غذايي توسط اين مؤسسات، در صورتي كه برند مورد نظر شما مطابق با قوانين ثبت برند بوده و مشكلي نداشته باشد، پيامكي به شما ارسال خواهد شد مبني بر اينكه استعلام برند شما با موفقيت انجام شد.

در اين صورت شما نگراني از اين بابت نخواهيد داشت. اين سامانه هاي پيامكي كه توسط شركت در اختيار شما قرار مي گيرد رايگان بوده و معمولاً تا پايان روند برند سازي، تمام نكات و مسائل مربوطه را به شما ابلاغ خواهد كرد. اگر برند مورد نظر شما شباهتي داشته يا تكراري باشد، اين سامانه ها تصوير برندهاي مشابه را در اختيار شما قرار مي دهند تا در تصميم گيري هاي آينده به كار شما آيد.

همچنين برخي از اين مؤسسات، فرآيند استعلام برند مواد غذايي را به صورت مجزا نيز انجام مي دهند. يعني اگر شما تمايل داشته باشيد تا تمام كارهاي اداري و قانوني ثبت برند را خودتان انجام دهيد و فقط براي استعلام گيري به اين مراكز مراجعه مي كنيد، مي توانيد از اين امكان بهره مند شويد. در اين صورت فرمي را پر كرده و اطلاعاتي مانند نام، شماره تماس، نام برند و طبقه محصول خود را وارد نمائيد. نتيجه استعلام برند به صورت پيامكي به شما اطلاع داده خواهد شد.

آيا استعلام برند مواد غذايي هزينه اي دارد؟

توجه داشته باشيد كه فرآيند استعلام گيري از طريق مراجعات اينترنتي، حضوري و پيامكي كه توسط شركت هاي ثبت برند صورت مي گيرد، بايد به صورت رايگان در اختيار شما قرار داده شود. بنابراين مراقب باشيد تا در اين زمينه سرتان كلاه نرود.

در برخي از سايت ها ديده مي شود كه مبالغي در حدود ۵۰ هزار تومان براي اين استعلام از متقاضيان اخذ مي شود. دقت داشته باشيد كه اداره مالكيت صنعتي اين امكان را به صورت عمومي منتشر كرده و شما نيازي به پرداخت هزينه اضافي در اين زمينه نخواهيد داشت.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۴۹ توسط:vije موضوع:

هزينه برند سازي

هزينه برند سازي

برند سازي يكي از مهم ترين مقوله هايي است كه در توليد و فروش انواع محصولات مورد توجه توليدكنندگان قرار دارد زيرا همين مقوله باعث افزايش فروش و شناخته شدن محصولات بين مشتريان خواهد شد. برند سازي از اين جهت كه داراي ارزش و اعتبار بالايي است نياز به دانش و مهارت خاصي دارد. بخشي از هزينه برند سازي به قسمتي مربوط مي شود كه شما جهت عدم دانش كافي، براي مشاوره تخصصي به مؤسسه اي معتبر يا متخصصي خبره مراجعه مي كنيد.

برخي از كارآفرينان تلاش مي كنند كه با حذف هزينه هاي اضافي، صرفه جويي مناسبي در هزينه هاي خود انجام دهند. بايد بدانيد كه صرفه جويي در اين زمينه به هيچ عنوان توصيه نمي شود. زيرا اين مهم مي تواند آينده تجاري شما را تعيين كند. شما با داشتن يك برند قوي و جذاب مي توانيد خيل عظيمي از مشتريان را به محصولات خود جذب كرده و آمار فروش خود را وسعت دهيد. هزينه برند سازي در واقع نوعي سرمايه گذاري بلند مدت محسوب مي شود به شرط اينكه از افراد مناسب و متخصص در اين زمينه بهره ببريد.

چرا هزينه براي برند سازي نوعي سرمايه گذاري محسوب مي شود؟

بسياري از صاحبان تجارت هاي بزرگ اهميت اين موضوع را درك كرده و هزينه هاي زيادي را براي ساخت يك برند ايده آل صرف مي كنند. اين برند اگر با كيفيت بوده و به اندازه كافي محبوب و مجذوب كننده باشد، با يك تبليغات مناسب به زودي بر سر زبان ها خواهد افتاد.

در اين نقطه است كه شما پاسخ سرمايه گذاري هاي خود را با افزايش ميزان فروش تان دريافت خواهيد كرد. در اين صورت بايد به فكر توسعه كسب و كار و افزايش توليدات خود باشيد. بنابراين با پرداخت هزينه هاي گزاف در توليد يك برند جذاب درواقع سرمايه گذاري بلند مدتي خواهيد كرد و اين هزينه برند سازي به زودي و با سودي چندين برابر به شما بازگشت داده خواهد شد.

انواع هزينه برند سازي

از نخستين لحظه اي كه تصميم به ساخت يك برند مطلوب مي گيريد تا ثبت نهايي و قانوني آن و دريافت گواهي ثبت برند، هزينه هايي وجود دارد كه شما بايد آن ها را پرداخت كنيد. اگر شما بتوانيد از تجارب و مشورت هاي افراد متخصص در اين زمينه بهره ببريد مي توانيد هزينه هاي خود را به شكل قابل توجهي كاهش داده و در عين حال شهرت و افزايش فروش را تجربه نمائيد.

هزينه ساخت برند

برند سازي كاري نيست كه هر كسي از پس آن برآمده و بتواند يك برند خوب را توليد نمايد. اين كار نياز به تخصص و مهارت كافي دارد. همچنين وجود يك ذهن خلاق و ايده پرداز به خلق يك برند تازه كمك بسياري مي كند. اگر تصور مي كنيد كه به اندازه كافي براي اين كار دانش و مهارت داريد مي توانيد اين مرحله را خود انجام داده و در هزينه برند سازي صرفه جويي نمائيد.

اما اگر قصد داريد كه برندي حرفه اي و قدرتمند به بازار ارائه دهيد، حتماً از افراد متخصص در اين زمينه استفاده كرده و هزينه هاي مرتبط با مراحل ساخته شدن برند را بپردازيد. توجه داشته باشيد كه صرفه جويي در اين مورد را كنار بگذاريد.

هزينه هاي دولتي

پس از انتخاب و توليد يك برند مناسب و جذاب، بايد به دنبال كارهاي اداري ثبت اين برند برويد. تا زماني كه اين برند را ثبت رسمي و قانوني نكنيد متعلق به شما نخواهد بود. در پروسه ثبت قانوني برند، هزينه هايي وجود دارد كه شما براي ثبت برند خود ملزم به پرداخت آن ها هستيد.

اين دسته از هزينه برند سازي متعلق به دولت خواهد بود و شما بايد براي هر مرحله فيش هايي را با قيمت هاي مصوب شده توسط اداره مالكيت صنعتي پرداخت كنيد. برخي از اين هزينه ها مانند حق ثبت اظهارنامه، حق ثبت علامت و حق ثبت آگهي در روزنامه هاي رسمي كشور بايد توسط همه افراد پرداخت شوند.

اما برخي ديگر از اين هزينه ها در صورت نياز بايد طبق مصوبه پرداخت گردد. از جمله اين هزينه هاي دولتي مي توان به اصلاح اظهارنامه و بندهاي مختلف آن، صدور المثني، صدور كپي معتبر، تمديد اعتبار گواهي، حق انتقال مالكيت، حق بهره برداري از مالكيت برند و… اشاره كرد.

حق الزحمه مؤسسات

برخي افراد ترجيح مي دهند كه كارهاي اداري ثبت برند توسط مؤسسات و شركت هاي معتبر و فعال در زمينه ثبت برند انجام شود. در اين صورت شما بايد قرارداد ثبت برندي را بين خود و آن مؤسسه به امضا برسانيد. طبق اين قرارداد مؤسسه موظف خواهد شد كه همه كارهاي اداري و رسمي مرتبط با ثبت برند مورد نظر شما را انجام داده و شما را در جريان تمامي ابلاغيه هاي صادره قرار دهد. اگرچه اين كار باعث كاهش خطاهاي ممكن خواهد شد اما هزينه برند سازي را افزايش مي دهد.

مبلغ حق الزحمه اين مؤسسات معمولاً ثابت نبوده و طبق توافقات اوليه بين دو طرف خواهد بود. هنگام عقد قرارداد به اين مبلغ در متن آن اشاره خواهد شد و فرد موظف به پرداخت كامل آن است. البته سازمان مالكيت صنعتي سقفي را براي اين قيمت ها قرار داده كه از بروز بسياري از سو استفاده هاي احتمالي جلوگيري شود. بنابراين اگر مؤسسه اي برخلاف مقررات و بيشتر از مقدار مشخص شده قصد دريافت هزينه حق الزحمه داشته باشد مي توانيد آن را اطلاع داده و مراتب اعتراض خود را اعلام كنيد.

كاهش هزينه برند سازي

گاهي در روند مراحل اداري ثبت برند اشتباهاتي رخ مي دهد. به عنوان مثال ممكن است  هنگام پر كردن اظهارنامه اشتباهاتي اتفاق افتاده باشد. در اين صورت شما بايد اصلاح اظهارنامه را درخواست نموده و هزينه هاي اضافه اي را متقبل شويد. با مراجعه به يك مؤسسه معتبر يا مشاوره با يك كارشناس خبره در اين زمينه مي توانيد از بروز بسياري از اين مشكلات جلوگيري كرده و هزينه برند سازي را به شكل قابل ملاحظه اي كاهش دهيد.

از طرفي ممكن است درخواست ثبت برند يا همان اظهارنامه شما توسط اداره مالكيت صنعتي رد شود. در اين صورت بايد اظهارنامه را اصلاح نموده و هزينه هاي مرتبط با آن را مجددا پرداخت كنيد. يكي از دلايل عمده اي كه بسياري از اين نام هاي تجاري رد مي شوند، بخاطر تكراري يا مشابه بودن آن ها است.

بنابراين شما بايد پس از انتخاب نام تجاري خود و قبل از پر كردن فرم اظهارنامه حتماً از سامانه هاي استعلام گيري معتبر استفاده نمائيد. سامانه موجود در سايت سازمان ثبت اسناد معتبرترين منبع شما خواهد بود كه با استفاده از آن مي توانيد نام تجاري مورد نظر خود را در بانك اطلاعاتي اين سازمان بررسي كرده كه در صورت تشابه و تكرار مطلع شويد. همچنين اگر اين نام با قوانين ثبت برند مطابقت نداشته باشد، از نظر اين سامانه قابل قبول نخواهد بود.

علاوه بر سازمان ثبت اسناد، سايت هاي معتبر بسياري نيز سامانه هاي استعلام گيري دارند كه شما مي توانيد اين استعلام را از راه هاي مختلفي انجام دهيد. با اين اقدام شما يك نام تجاري صحيح و غير تكراري را ارسال خواهيد كرد كه احتمال رد شدن آن به طرز چشمگيري كاهش خواهد يافت. در نتيجه مي توانيد هزينه برند سازي خود را كاهش داده و زير بار هزينه هاي اضافي نرويد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۳:۳۵ توسط:vije موضوع:

بهترين شركت براي ثبت شركت

بهترين شركت براي ثبت شركت

معرفي بهترين شركت براي ثبت شركت

امروزه با توجه به گسترده‌تر شدن مناسبات تجاري و اقتصادي، قوانين و مقررات موجود در اين زمينه نيز كامل‌تر و پيچيده‌تر شده است بنابراين لازم است افراد در رابطه با بهترين شركت براي ثبت شركت اطلاعات لازم را كسب نمايند، اهميت اين امر در اين نكته نهفته است كه در گذشته امكان انجام فعاليت‌هاي تجاري به صورت شريكي يا فردي و بدون به ثبت رسيدن شركت يا كسب و كار تجاري امكان‌پذير بود، اما امروزه با توجه به ناپايداري موجود در دنياي تجارت چنين امري تقريبا غيرممكن مي‌باشد. به عبارت ديگر انجام فعاليت‌هاي اقتصادي و راه‌اندازي كسب و كار‌هاي تجاري در عصر حاضر نيازمند اعمال حاكميت و نظارت دولت از طريق پيروي از قوانين و مقررات موجود در اين زمينه مي‌باشد. با توجه به موارد مذكور مي‌توان گفت از آنجايي كه ثبت شركت يكي از مهم‌ترين و پيچيده‌ترين نوع فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي مي‌باشد، بنابراين افراد بدون بهره‌مندي از دانش، تخصص و تجربه قادر به انجام مراحل بسيار پيچيده ثبت شركت نخواهند بود، در همين راستا لازم است افراد بهترين شركت براي ثبت شركت را بشناسند و از راهنمايي‌ها و مشاوره‌هاي ارزشمند كارشناسان و متخصصان نهايت استفاده را ببرند.

درخواست ثبت شركت

بهترين شركت براي ثبت شركت

چرا شركت ثبت فردا بهترين شركت براي ثبت شركت است؟

با توجه به موارد مذكور مي‌توان اذعان نمود كه شركت ثبت فردا بهترين شركت براي ثبت شركت مي‌باشد، زيرا علاوه بر پشتيباني از كارشناسان و صاحب‌نظران بسيار با تجربه و آشنا به مسائل حقوقي، خدمات و امكانات بسيار منحصربفردي براي متقاضيان فراهم مي‌نمايد. همانطور كه در بالا بدان اشاره شد فرايند ثبت شركت بسيار پيچيده بوده و نيازمند استفاده افراد از راهنمايي‌ها و مشاوره‌هاي كاربردي و مفيد بهترين شركت براي ثبت شركت مي‌باشد در غير اين صورت افراد در طول فرايند ثبت شركت دچار سردرگمي شده و از رسيدن به اهداف اصلي خود بازمي‌مانند. در حالت كلي مي‌توان گفت كه شركت ثبت فردا با داشتن سال‌ها سابقه و تجربه در زمينه ثبت شركت جزء بهترين و قابل اعتمادترين موسسات مجري ثبت شركت در ايران محسوب مي‌شود.

مهم‌ترين آرمان و هدف شركت ثبت فردا داشتن صداقت همراه با تعهد نسبت به مشتريان است. همانطور كه سابقه درخشان اين شركت نشان مي‌دهد همواره شركت ثبت فردا ارائه دهنده بروزترين مشاوره‌ها و راهنمايي‌هاي بسيار ارزشمند به صورت كاملا رايگان به متقاضيان بوده است. از سويي ديگر اين شركت در انجام مراحل و فرايند ثبت شركت افراد نيز پيشرو مي‌باشد چرا كه بهترين و منحصربفردترين خدمات ثبت شركت را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به انجام مي‌رساند. بنابراين تمامي موارد مذكور دلايلي براي انتخاب شركت ثبت فردا به عنوان ممتازترين و بهترين شركت براي ثبت شركت متقاضيان مي‌باشد.

شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت، ارائه دهنده مراحل ثبت شركت

يكي از مهم‌ترين و بنيادي‌ترين خدمات ارائه شده توسط شركت ثبت فردا، ارائه مراحل و فرايند ثبت شركت مي‌باشد. از جمله مراحل بسيار مهم ثبت شركت مي‌توان به نه مرحله، انتخاب شريك يا سهامدار براي شركت، تعيين نام مناسب شركت، تعيين مدت زمان و موضوع فعاليت تجاري شركت، تعيين و ثبت موقعيت دقيق دفتر مركزي، مشخص نمودن ميزان سرمايه اوليه شركت، تعيين سمت اعضاء هيئت مديره شركت، تعيين روزنامه سالي/مالي، تكميل فرم اساسنامه شركت اشاره نمود. لازم به ذكر است شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت علاوه بر ارائه مشاوره و راهنمايي‌هاي بسيار كاربردي در خصوص تمامي مراحل نه‌گانه مذكور، بروزترين مسائل حقوقي و قوانين و مقررات وضع شده در اين زمينه را نيز به اطلاع متقاضيان مي‌رساند.

بهترين شركت براي ثبت شركت

شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت، ارائه دهنده راهنماي جامع انتخاب نام شركت

از ميان مراحل نه‌گانه ثبت شركت، معمولا انتخاب نام براي شركت بسيار چالش‌برانگيز بوده و مستلزم صرف وقت و انرژي بسيار زياد است، بنابراين اغلب متقاضيان در اين مرحله دچار سردرگمي مي‌شوند. در همين راستا شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت ارائه دهنده راهنماي انتخاب نام شركت به صورتي جامع و كامل مي‌باشد. به صورتي كه افراد با مطالعه راهنماي انتخاب نام شركت ثبت فردا قادر خواهند بهترين اطلاعات را در زمينه تعيين نام كسب نمايند. در صورتي كه هر يك از متقاضيان در شناخت مراحل با ابهام و يا سوالي مواجه شدند كارشناسان و متخصصان خبره شركت ثبت فردا آماده ارائه مشاوره و راهنمايي‌هاي مفيد و كاربردي به متقاضيان مي‌باشند.

امكان ثبت تمامي انواع شركت در شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت

امروزه كسب و كار تجاري و ثبت شركت از تنوع بسيار بالايي برخوردار است و صرفا يك يا دو نوع شركت براي ثبت وجود ندارد. شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت، با پيشتيباني از مشاوران و متخصصان بسيار مجرب و آشنا به تمامي مراحل ثبت شركت‌، توانايي ثبت كليه شركت‌هاي هشت‌گانه اعم از شركت ‌سهامي خاص، شركت سهامي عام، شركت تعاوني، شركت تضامني، شركت مختلط سهامي، شركت مختلط غيرسهامي، شركت نسبي و شركت با مسئوليت محدود را دارا مي‌باشد. همچنين شركت ثبت فردا قابليت ثبت شركت موسسه غيرتجاري و ارائه راهنمايي‌هاي بسيار مفيد و كاربردي در خصوص شركت مذكور را دارد.

مروري بر ساير خدمات موجود شركت ثبت فردا در زمينه ثبت شركت

شركت ثبت فردا به عنوان بهترين شركت براي ثبت شركت علاوه بر خدمات بسيار منحصربفرد و ممتاز مذكور قابليت ارائه خدمات در خصوص ثبت تغييرات شركت، ثبت شعبه شركت خارجي و ثبت شركت در منطقه آزاد را دارا مي‌باشد. به عبارت ديگر شركت ثبت فردا علاوه بر ارائه خدمات و راهنمايي‌هاي بسيار مفيد در زمينه ثبت شركت، توانايي ارائه خدمات در خصوص مسائل پس از ثبت شركت را نيز دارد. در حالت كلي و باتوجه به تمامي موارد مذكور در خصوص شركت ثبت فردا مي‌توان گفت اين شركت بهترين شركت براي ثبت شركت مي‌باشد و متقاضيان مي‌توانند با خيالي آسوده از خدمات و امكانات استثنائي شركت متعهد و امين ثبت فردا بهره‌مند شوند.

بهترين شركت براي ثبت شركت

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك   ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۴۷ توسط:vije موضوع: