امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
vijeha vijeha .

vijeha

خشكشويي كت و شلوار

خشكشويي كت و شلوار

 

خشكشويي كت و شلوار

به دليل اينكه كت و شلوار از بافت پارچه اي خاص و دوختي چند لايه برخوردار است ، خشكشويي كت و شلوار مي تواند بسيار مهم باشد. در واقع آراستگي و پاكيزه بودن براي بسياري از افراد حائز اهميت است و به همين جهت اين افراد تمايل دارند تا همواره لباس هايي تميز و اتوكشيده به تن داشته باشند.

كت و شلوار از جمله لباس هايي است كه در فصول مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد و به دليل استفاده  مداوم از آن، شستشو اين قبيل لباس ها از اهميت بالايي برخوردار است. استفاده مداوم از كت و شلوار سبب مي شود كه اين لباس ها بيشتر در معرض آلودگي و كثيفي قرار گيرند. بنابراين، اينجاست كه اهميت مي يابد.

در اين مقاله قصد داريم تا در مورد فوايد و مزاياي ان به بحث پرداخته و چگونگي انجام اين كار را مورد بررسي قرار دهيم.

خشكشويي كت و شلوار در لاوسته 24

نحوه خشكشويي كت و شلوار

خشكشويي كت و شلوار از مراحل مختلفي تشكيل شده است. در واقع خشكشويي هاي مختلف ممكن است از روش هاي متفاوتي براي انجام اين كار استفاده كنند. در ان از مواد شوينده به خصوصي به جاي آب استفاده مي شود.

اين نوع مواد شوينده كمترين آسيب را به بافت پارچه كت و شلوار وارد كرده و از طرفي سبب تميز شدن آن مي شوند. استفاده از حلال آب براي شستشو پارچه كت و شلوار باعث تغيير بافت پارچه شده سپس حالت و ظاهر آن را نامطلوب مي سازد.

از طرفي اتوكشي با استفاده از روش هاي موجود در خشكشويي ها اين امكان را فراهم كرده تا كت و شلوار همانند روز اول مرتب و زيبا به نظر آمده و فرم آن كاملا متناسب باشد. استفاده از بخار و روش هايي از اين قبيل براي اتوكشي كت و شلوار ، باعث جلوگيري از ايجاد چين و چروك بر روي بافت پارچه شده و دوام آن را بيشتر ميكند.

مزاياي خشكشويي كت و شلوار

استفاده از ماشين هاي لباسشويي براي شستن كت و شلوار مي تواند سبب تغيير رنگ پارچه، بور شدن آن، آسيب به بافت پارچه و مواردي از اين قبيل شود. در ضمن در صورتي كه دماي مناسبي براي شستشو آن در نظر گرفته نشود ، اين امكان وجود دارد كه پارچه به اصطلاح وا رفته و ظاهري كهنه به خود گيرد.

بنابراين يكي از مهم ترين مزاياي خشكشويي كت و شلوار اين است كه بدون وارد شدن هر گونه آسيب به پارچه، كت و شلوار تميز شده و رايحه نامطلوب آن از بين مي رود. از طرفي به افراد اين امكان را مي دهد تا در كوتاه ترين زمان، لباس هاي خود را تحويل گرفته و از آنها استفاده كنند.

يكي ديگر از مزاياي ان اين است كه با استفاده از بخارهاي پرسي، ظاهر كت و شلوار آراسته شده و كاملا مرتب خواهد بود. از طرفي با استفاده از اين روش ها اين امكان فراهم شده كه بدون هرگونه آسيب به دكمه ها، آستر كت و شلوار و مواردي از اين قبيل، افراد از داشتن كت و شلواري مرتب و تميز بهره مند شوند.

استفاده از دماي مخصوص پارچه ها در اتوكشي آنها از بروز آسيب هايي مانند تغيير رنگ پارچه پيشگيري كرده و سبب مي شود كه پارچه پيگمننت رنگي خود را از دست ندهد. از ديگر مزاياي اين روش آن است كه دوام و ماندگاري بافت پارچه افزايش مي يابد.

به دليل اينكه در ان  از آب و شوينده هاي قوي استفاده نمي شود، دوام و ماندگاري بافت پارچه بيشتر شده و كت و شلوار كهنه به نظر نمي رسد. با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد كت و شلوارهاي خود را به آساني و با اطمينان كامل به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از همه جاي تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

خشكشويي كت و شلوار

خشكشويي كت و شلوار به صورت آنلاين

به دليل اينكه استفاده از كت و شلوار در اكثر اوقات به صورت دائمي است ، اين لباس ها در مدت زمان كوتاه تري آلوده شده و نياز است كه مورد شستشو قرار گيرند. شستشوي اينگونه لباس ها به صورت دائمي سبب مي شود كه بافت پارچه به سرعت تخريب شده و لباس مورد نظر ديگر قابل استفاده نباشد.

به همين جهت بسياري از خشكشويي ها اقدام به ارائه ي خدمات به صورت آنلاين كرده و شما مي توانيد در خانه درخواست خود براي خشكشويي كت و شلوار را ثبت كنيد. با ايجاد سفارش ، فردي براي گرفتن كت و شلوار ، در محل زندگي شما حاضر شده و كار رساندن آن به خشكشويي مورد نظر را انجام مي دهد. با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد اين خدمات را به آساني دريافت كنيد.

در نهايت با پايان كار  شما ، شخصي اين لباس را دريافت كرده و شما تحويل مي دهد. با اين كار در زمان و انرژي شما به ميزان زيادي صرفه جويي شده و اين اقدام براي زمان هايي كه ضروري  است، مي تواند بسيار مفيد و كاربردي باشد.

در ضمن هزينه هاي مربوط به خشكشويي براي كت و شلوار ، بسيار مقرون به صرفه است. چرا كه اين نوع خدمات به تازگي توسط خشكشويي هاي ارائه شده اند و به دليل بازار رقابتي كه در اين زمينه وجود دارد ، بسياري از خشكشويي ها قيمت نسبتا پاييني براي اين كار در نظر مي گيرند.

خشكشويي كت و شلوار لاوسته 24

لكه بري در خشكشويي كت و شلوار

استفاده مداوم از كت و شلوار سبب اين شده ايجاد لكه بر روي آن اجتناب ناپذير باشد. لكه هاي بسياري وجود دارند كه پاك كردن آنها در خانه امكان پذير نبوده و نياز به تخصص دارد. در واقع لازم است كه براي لكه بري  از خدمات خشكشويي استفاده كنيد.

دليل اين امر نيز آن است كه استفاده از شوينده هاي قوي براي پاك كردن لكه هاي موجود بر پارچه كت و شلوار، سبب تغيير رنگ پارچه شده و آسيب هاي جبران ناپذيري به آن وارد مي شود.

استفاده از خدمات خشكشويي آنلاين كت و شلوار سبب مي شود، افرادي كه در زمينه ان  تخصص دارند با كمترين آسيب وارد شده به كت و شلوار ، لكه هاي موجود بر آن را پاك كرده و در نهايت كت و شلواري آراسته و عاري از هر گونه لكه و آلودگي به شما تحويل دهند.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۴۳ توسط:vije موضوع:

خشكشويي لباس مجلسي

خشكشويي لباس مجلسي

خشكشويي لباس مجلسي از اهميت بالايي برخوردار است. در حقيقت دلايل زيادي وجود دارد كه بيان مي كند كه شستشوي لباس مجلسي در خانه امكان پذير نيست و لازم است كه از افراد متخصص در اين زمينه كمك گرفته شود.

لباس هاي مجلسي معمولا از پارچه هايي با جنس خاص دوخته مي شوند و همچنين از لحاظ مالي داراي ارزش زيادي هستند. در نتيجه مهم است كه در شستشوي آنها دقت كافي به كار گرفته شده و در نهايت آسيبي به اين لباس ها وارد نشود.

در واقع تزيينات مختلفي در اينگونه لباس ها به كاربرده شده كه هر گونه آسيب به آنها مي تواند لباس مورد نظر را بي ارزش كرده يا تغييري ايجاد كند. به طوري كه لباس مورد نظر ديگر قابل استفاده نباشد. در اينجاست كه خشكشويي لباس مجلسي اهميت پيدا مي كند.

بنابراين در اين مقاله قصد داريم تا در مورد خشكشويي لباس مجلسي اطلاعات لازم را در اختيار شما قرار داده و مزاياي آن را برشماريم.

مزاياي خشكشويي لباس مجلسي

مزاياي خشكشويي لباس مجلسي

يكي از مهم ترين مزايايي كه براي خشكشويي لباس مجلسي مي توان برشمرد ، عدم آسيب به بافت پارچه است. در واقع استفاده از لباسشويي هاي معمولي براي شستشوي لباس هاي مجلسي ، مي تواند سبب آسيب به بافت حساس لباس هاي مجلسي شده و از زيبايي آن ها بكاهد.

در حقيقت الياف پارچه اي مانند الياف نايلوني ، ابريشمي و مواردي از اين قبيل در مجاورت آب تغيير شكل مي دهند. در صورتي كه از اين نوع الياف در لباس مجلسي استفاده شده باشد ، لازم است كه از خشكشويي براي شستشوي لباس مورد نظر استفاده شود.

يكي ديگر از مزاياي خشكشويي لباس مجلسي اين است كه لباس ها عمر و دوام بيشتري خواهند داشت. در واقع استفاده روش هاي سنتي براي شستشوي اين لباس ها به پارچه ها آسيب زده و در نتيجه باعث تغيير رنگ و ظاهر آنها مي شود.

لباس هاي مجلسي بسياري وجود دارند كه از پارچه هايي با جنس پلي استر ساخته شده اند. اين جنس پارچه ها به دليل جذب گرماي بدن ، مي توانند محل مناسبي براي رشد قارچ ها و باكتري ها باشند. به همين جهت خشكشويي لباس مجلسي ، لباس هاي مورد نظر را تميز و پاكيزه كرده و آلودگي هاي موجود بر آن را از بين مي برد.  بنابراين در صورتي كه بر لباس مورد نظر ، لكه و بوي ناخوشايندي وجود دارد ، خشكشويي لباس مجلسي اين مشكل را برطرف خواهد كرد.

برطرف شدن لكه ها در خشكشويي لباس مجلسي

ايجاد لكه بر روي لباس هاي مجلسي بخشي غير قابل اجتناب است و همانطور كه مي دانيد وجود اين گونه لكه ها بر لباس هاي مجلسي ظاهري نامرتب را ايجاد مي كند. برخي از لكه ها با استفاده از روش هاي معمولي برطرف نمي شوند.

در واقع تلاش برخي از افراد براي پاك كردن لكه هاي موجود بر لباس مجلسي مي تواند منجر به آسيب به بافت لباس مجلسي شود. در نتيجه بهترين راه براي رفع اين گونه لكه ها، استفاده از خشكشويي لباس مجلسي است.

با انجام اين كار، افراد متخصص در زمينه  خشكشويي لباس مجلسي با استفاده از روش هاي به خصوصي اقدام به پاك كردن لكه هاي موجود بر لباس مجلسي مي كنند.با استفاده از اين روش ها پارچه  مورد نظر دچار آسيب نشده و از طرفي تغيير رنگ نمي دهد.

مزاياي خشكشويي لباس مجلسي

مزاياي خشكشويي لباس مجلسي

صرفه جويي در زمان با خشكشويي لباس مجلسي

بسياري از افراد شستشوي لباس هاي مجلسي خود را به زمان پيش از مراسم موكول مي كنند كه در اين برهه ممكن است درگيري هاي مختلف ديگري نيز داشته باشند. در اين هنگام خشكشويي لباس مجلسي ، به افراد اين امكان را مي دهد تا در كمترين زمان ، لباس هايي تميز و اتو كشيده را تحويل گيرند.

در واقع كار اتو كشيدن لباس هاي مجلسي مي تواند امري زمان گير و دشوار باشد و دليل اين امر نيز آن است كه لباس هاي مجلسي معمولا از چندين لايه مختلف تشكيل شده اند. بنابراين اتو كشيدن هر لايه مي تواند بسيار دشوار و سخت باشد.

از طرفي اتو كشيدن اين لباس ها در خانه در صورتي كه فرد با جنس پارچه لباس مجلسي خود آشنا نباشد، مي تواند به بافت پارچه آسيب وارد كند. دليل اين موضوع نيز آن است كه فرد نمي داند كدام دما براي اتوكشي پارچه  مورد نظر مناسب است. در نتيجه انتخاب دماي اشتباه منجر به تغيير رنگ و عوارضي از اين قبيل مي شود.

خدمات آنلاين خشكشويي لباس مجلسي

در حال حاضر خشكشويي هاي بسياري وجود دارند كه به مشتريان خدماتي براي خشكشويي لباس مجلسي ارائه مي كنند. با استفاده از اين خدمات افراد مي توانند در اسرع وقت لباس هاي خود را به خشكشويي فرستاده و در كوتاه ترين زمان، لباس هاي خود را دريافت كنند.

بسياري از افراد نگران اين هستند كه خشكشويي ها ممكن است به پارچه لباس مجلسي آنها آسيب برساند. به همين خاطر از سپردن لباس هاي خود به اين افراد امتناع مي كنند. در واقع بايد بگوييم كه خشكشويي هاي بسياري وجود دارند كه سلامت پارچه و لباس مجلسي شما را تضمين كرده و در صورتي كه آسيبي به آنها وارد شود ، خسارت وارد شده را جبران مي كنند.

انتخاب مواد شوينده  مناسب با پارچه مورد نظر از اهميت بالايي برخوردار بوده و به همين جهت است كه معمولا توصيه مي شود تا شستشوي لباس مجلسي خود را به خشكشويي ها بسپاريد. زيرا افراد متخصصي كه در اين محل ها مشغول به فعاليت هستند ، بهترين ماده را براي شستشو لباس انتخاب كرده تا كمترين آسيب به پارچه و لباس شما وارد شود.

هزينه هاي خشكشويي لباس مجلسي

هزينه هاي مربوط به خشكشويي لباس مجلسي با توجه به نوع پارچه، پيچيدگي هاي لباس مجلسي و مواردي از اين قبيل مي تواند بسيار متفاوت باشد. اما به طور كلي بايد بگوييم كه پرداخت هزينه بابت خشكشويي لباس ها كاملا ارزش دارد.

با توجه به مزايايي كه براي خشكشويي لباس ها مطرح شد، استفاده از اين نوع خدمات به افراد كمك مي كند تا در مورد لباس هاي گران قيمت خود نگراني نداشته باشند. در نتيجه با خيال راحت كار شستشوي آنها را به افرادي متخصص در اين زمينه بسپارند.

با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد تمام لباس هاي خود را به آساني و با اطمينان كامل به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از همه جاي تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

مزاياي خشكشويي لباس مجلسي چيست؟

عدم آسيب به بافت پارچه،برطرف شدن لكه هاي خاص،صرفه جويي در زمان و هزينه مقرون به صرفه نسبت به استفاده از لباس شويي،اتو وانرژي

هزينه خشكشويي لباس مجلسي چقدر است؟

هزينه هاي مربوطه را ميتوانيد از قسمت تعرفه ها وقيمت ها مشاهده نماييد.اما حدود هزينه آن بين۴۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان متغيير مي باشد .

آيا تضميني براي كيفيت و سلامت خشكشويي لباس مجلسي وجود دارد؟

با توجه به شستشو با مواد خاص ،و ميزان تخصص پرسنل تا ۹۹ درصد قابل تضمين است.

مدت زمان خشكشويي لباس مجلسي چقدر است؟

معمولا خشكشويي لباس مجلسي بين ۳ تا ۵ روز بسته به نوع لباس متغيير مي باشد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۴۷ توسط:vije موضوع:

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي لباس عروس  را بي شك مي توان يكي از تخصصي ترين كارهايي دانست كه در زمينه شستشوي لباس وجود دارد. از آنجايي كه فرم و طراحي كه لباس عروس دارد با لباس هاي ديگر بسيار متفاوت است در نتيجه بايد نكات بسياري را در شستشو لباس عروس رعايت كرد.

در واقع خشكشويي لباس عروس بايد توسط افرادي صورت گيرد كه در اين زمينه تخصص و تجربه لازم را دارند. اين لباس به گونه اي است كه مي تواند آلودگي ها و لكه ها را به خود جذب كند. با توجه رنگ سفيدي كه در تور و پارچه لباس عروس وجود دارد اين امر دور از انتظار نيست.

اكثر مكان هايي كه به اجاره لباس عروس مشغول هستند بايد بعد از هر بار كرايه لباس، به خشكشويي لباس عروس مراجعه كنند تا اقدامات لازم براي شستشو لباس مورد نظر توسط آنها انجام شود. اين شستشو بايد بدون هيچ گونه تغييري در بافت لباس انجام شود.

از آنجايي كه لباس عروس داراي ظرافت و ريزه كاري هاي بسياري است ، شستشوي آن ممكن است كمي دشوار باشد. به همين دليل لازم است راجع به روش هايي كه خشكشويي لباس عروس مورد استفاده قرار مي دهد، اطلاعات بيشتري كسب كنيد.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

بهترين روش شستشو در خشكشويي لباس عروس

خشكشويي لباس عروس مكاني است كه در آن از ماشين هاي  لباسشويي پيشرفته با سيستم شستشوي نويني استفاده مي شود. در واقع در خشكشويي لباس عروس از آب به عنوان ماده اصلي براي شستشوي لباس استفاده نمي شود.

اين ماده شايد در زمان هاي قديم و براي مصارف خانگي مي توانست جوابگوي مناسبي باشد، اما امروزه از اين ماده براي شستشو در حد گسترده استفاده نمي شود. زيرا آب مي تواند لباس مورد نظر را بي كيفيت كرده و آن را از رنگ و رو بندازد.

همچنين امكان از بين رفتن فرم لباس با اين ماده براي شستشو وجود دارد. به همين منظور در خشكشويي لباس عروس از ماده حلال ديگري به نام تتراكلرور اتيلن براي شستشوي لباس عروس استفاده مي شود.

اين ماده مي تواند در لكه بري و شستشوي بدون آسيب به لباس عروس، ماده اي مناسب به جاي آب باشد. فرآيندي كه در توليد اين ماده شيميايي وجود دارد در آزمايشگاه و با توجه به متد هاي جديد در اين زمينه صورت مي گيرد.

همانطور كه گفتيم جنس و رنگ لباس عروس، همچنين طراحي و ريزه كاري هايي كه در اين لباس وجود دارد با ساير لباس هاي معمولي متفاوت است. بنابراين بايد افرادي كه در خشكشويي لباس عروس مشغول به فعاليت هستند در اين زمينه اطلاعات كافي را داشته باشند. اين آگاهي از جنس لباس كمك مي كند تا بتوانند بهترين روش را براي از بين بردن آلودگي در لباس عروس مورد استفاده قرار دهند.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

خشكشويي خوب براي لباس عروس

نكاتي كه در خشكشويي لباس عروس بايد به آنها توجه شود چيست؟

قبل از شستشوي لباس در خشكشويي لباس عروس بايد به نكاتي دقت شود تا در حين شستشو مشكلي در اين لباس ايجاد نشود. در واقع با رعايت نكات زير مي توانيد روند شستشوي لباس را در خشكشويي لباس عروس سريعتر كنيد. براي اين منظور در زير به مواردي اشاره مي كنيم كه بايد در خشكشويي لباس عروس مورد توجه واقع شود.

توجه به جنس پارچه در خشكشويي لباس عروس

يكي از مواردي كه در شستشوي لباس عروس بايد به آن توجه شود را مي توان نوع پارچه و متريالي دانست كه در ساخت لباس عروس از آن استفاده شده است.

از آنجايي كه در خشكشويي لباس عروس از آب براي شستشو استفاده نمي شود و اين امر توسط ماده شيميايي صورت مي گيرد بايد بدانيد كه از چه نوع پارچه اي در روند ساخت اين لباس استفاده شده است. در برخي از مواقع ماده شيميايي كه در شستشو استفاده مي شود ممكن است روي برخي از متريال ها جوابگو نباشد.

اين امر ممكن است باعث آسيب رساندن به لباس مورد نظر شود. به همين دليل قبل از شستشوي لباس بايد افرادي كه در خشكشويي لباس عروس مشغول به كار هستند را در جريان اين امر قرار دهيد. در صورتي كه به خشكشويي لباس عروس براي انجام شستشوي لباس عروس مراجعه مي كنيد مي توانيد از ايجاد همچنين آسيب هايي در لباس خود جلوگيري كنيد.

توجه خشكشويي لباس عروس به تزئيناتي كه در لباس عروس به كار رفته است

اين لباس با توجه به طراحي پر زرق و برقي كه دارد از انواع متريال هاي تزئيني بر روي خود برخوردار است. اين زيورآلات با توجه به جنسي كه دارند مي توانند در شرايطي كه به آنها گرماي زيادي وارد شود از بين رفته يا خاصيت خود را از دست بدهند.

در نتيجه ممكن است شستشو نامناسب، شكل و ظاهري نامناسب را به لباس عروس دهد. در خشكشويي لباس عروس اين امر به هيچ وجه براي لباس شما ايجاد نخواهد شد و مي توانيد در اين باره بسيار مطمئن باشيد.

در واقع افرادي كه در خشكشويي لباس عروس فعاليت دارند به صورت حرفه اي در اين زمينه تخصص هاي لازم را كسب كرده اند. در نتيجه بدون كوچكترين ايرادي در لباس عروس شما، مي توانند خدمات مطلوبي را در اين زمينه ارائه دهند.

خشكشويي خوب براي لباس عروس

توجه به راهنماي شستشوي لباس عروس

يكي از ويژگي هايي كه در لباس عروس وجود دارد، برچسب راهنمايي است كه براي شستشوي لباس مورد نظر در پشت اين لباس قرار گرفته است. توجه به اين برچسب مي تواند در مورد نحوه شستشوي آن اطلاعات مناسبي را در اختيار شما قرار دهد.

افرادي كه در  خشكشويي لباس عروس به اين امر مشغول هستند با توجه به اين موضوع مي توانند فرآيند شستشوي اين لباس را بدون هيچ گونه آسيبي به لباس انجام دهند. در واقع  خشكشويي لباس عروس در ابتدا اين امر مورد توجه واقع مي شود و بعد از آن مراحل شستشو صورت مي گيرد.

با سپردن لباس مورد نظر خود به خشكشويي لباس عروس مي توانيد پروسه شستشو را بدون اينكه نگران خرابي و تغييراتي در لباس خود شويد، به راحتي انجام دهيد. زيرا در اين صورت ممكن است متحمل هزينه هاي سنگيني شويد.

به همين دليل به هيچ وجه شستشوي اين لباس را در منزل و از طريق ماشين هاي لباسشويي معمولي انجام ندهيد. زيرا اين امر مي تواند لباس مورد نظر را بي كيفيت كند. با مراجعه به سايت لاوسته ۲۴ مي توانيد تمام لباس هاي خود را به آساني به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ لباس هاي شما را از همه  جاي تهران تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 

براي صرفه‌جويي در زمان مي‌توانيد از خدمات خشكشويي آنلاين نيز استفاده كنيد.

با مراجعه به سايت خشكشويي اينترنتي لاوسته ۲۴ مي توانيد لباس هاي خود را با اطمينان خاطر به خشكشويي بسپاريد. لاوسته ۲۴ در سراسر تهران لباس هاي شما را تحويل گرفته و با بهترين كيفيت شستشو به شما تحويل مي دهد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۰۷ توسط:vije موضوع:

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

دنياي برندها داراي تنوع بالايي بوده و داراي گستره بسيار وسيعي هستند. از طرفي مواد غذايي نيز داراي طبقات مختلفي بوده و كالاهاي زيادي را زير شاخه خود قرار مي دهند. در حوزه صنايع غذايي وجود برندها و اعتبار آن ها داراي اهميت زيادي است. مصرف كنندگان معمولاً به برندهايي اعتماد مي كنند كه شناخته شده باشند و اعتبار لازم از نظر مشتريان را كسب نموده باشند.

البته اين اعتماد به آساني به دست نمي آيد و معروف ترين برندهاي مواد غذايي معمولاً زمان و هزينه هاي گزافي را براي كسب اين اعتماد صرف كرده اند. بنابراين اگر مي خواهيد در اين حوزه پيشرفت كرده و ميزان فروش تان را روز به روز افزايش دهيد، بهتر است در درجه اول به كيفيت محصولات خود توجه كرده و آن را به هر نحو ممكن ارتقا دهيد.

ثبت برند مواد غذايي

مطالعه سرگذشت اين شركت ها و روند موفقيت هاي آن ها مي تواند كمك موثري در جهت پيشرفت و موفقيت شما نمايد. در ادامه قدرتمندترين شركت هاي جهان در صنايع غذايي را معرفي خواهيم كرد.

نستله

نستله يك غول صنعتي بزرگ بوده كه متعلق به كشور سوئيس است. اين شركت در حدود ۱۵۰ سال در زمينه غذا و نوشيدني هاي مختلف در حال فعاليت است. اين برند بزرگ كه يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي به حساب مي آيد، توانسته طي ساليان اخير تنها از راه فروش نسكافه و اسپرسو به سودهاي هنگفتي دست يابد. معمولاً شركت هاي بزرگي مانند نستله پس از مدتي كه به شهرت و اعتبار مورد نظر خود مي رسند، برندهاي مختلفي را در زيرمجموعه هاي خود قرار مي دهند.

نستله با به تملك در آوردن ۲۰۰۰ برند، زير شاخه در زمينه هاي مختلف غذايي توانسته است فروش مجموعه محصولات خود را به رقم قابل ملاحظه اي رسانده و درآمد سالانه اين شركت تنها در سال ۲۰۱۷ به چيزي حدود ۷۹ ميليارد دلار رسيده است. امروزه اين شركت برندهايي مانند پرير، هات پاكتس، كيت كت و گربر بيبي فود را در اختيار داشته و در طبقات غذايي مانند آب معدني، شكلات و شيريني، لبنيات، غلات صبحانه، قهوه، نوشيدني و… به توليد و عرضه محصولات پرداخته است.

كوكاكولا

كوكاكولا نيز يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان به حساب آمده و نزديك به ۱۳۰ سال است كه در حال توليد و عرضه محصولات در زمينه صنايع غذايي است. همانطور كه اطلاع داريد تمركز اصلي اين شركت بر توليد نوشيدني هايي است كه در تمام نقاط در حال استفاده است. نكته جالب توجه در خصوص كوكاكولا اين است كه محصولات اين شركت در ۲۰۰ نقطه مختلف جهان به صورت روزانه ۱.۷ ميليارد بار نوشيده مي شوند. اين اعتبار يكي از افتخاراتي است كه كوكاكولا موفق به كسب آن شده است.

توليد كنسانتره اين محصولات در شهر آتلانتا آمريكا انجام شده و كار بسته بندي، عرضه و فروش اين محصولات به نمايندگي ها و شركت هاي بزرگ بسته بندي در نقاط مختلف جهان سپرده شده است. اين اقدام باعث سودآوري و فروش بيشتر اين شركت شده و همچنين به كوكاكولا قابليت تاسيس يك كارخانه بزرگ در هيوستون را داده است. برندهاي معروف نوشيدني از جمله آنست تي، فيوز و دسني از جمله شركت هايي هستند كه در مالكيت كوكاكولا قرار دارند.

ثبت برند

مارس

مارس يكي از آن كسب و كارهاي خانگي بوده كه توانسته سير موفقيت و پيشرفت خود را با سرعت زيادي طي كرده و امروزه به يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان تبديل شود. اين شركت در طي صد سال عمري كه دارد، توسط خانواده مارس رهبري شده است. نام اين شركت بيشتر در توليد شيريني و شكلات شنيده شده است كه سهم قابل قبولي از بازارهاي جهاني را به خود اختصاص داده است. كيفيت شكلات و شيريني هاي توليد شده توسط اين شركت بسيار عالي و ايده آل است.

البته توليد شكلات و شيريني تنها حوزه فعاليت مارس نبوده و اين شركت در توليد و عرضه محصولات مرتبط با حيوانات خانگي و ساير محصولات غذا و نوشيدني فعاليت دارد. اين شركت كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي بوده، در ويرجينياي آمريكا تمركز يافته و به تازگي اقدام به خريد شركت هاي كوچك تر كرده است. مارس همچنين مالكيت برندهايي نظير آدامس اربيت، استاربرست و برنج آنكل بن را در اختيار دارد.

ثبت برند مواد غذايي خانگي - ثبت محصول غذايي جديد

پپسي

همانطور كه در اين مقاله مطالعه كرديد، غول هاي بزرگ صنعت غذايي در حوزه نوشيدني ها رقابت بسيار بزرگي با يكديگر دارند. رقيب بزرگ و مهم اين شركت كوكاكولا است كه داراي سابقه طولاني مدتي در اين صنعت است. در واقع پپسي اولين رقابت خود را با كوكاكولا با ارائه روش جديدي براي فراهم كردن كولا آغاز كرد. از آن پس نام اين شركت بر سر زبان ها افتاد و امروزه يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي محسوب مي شود. اين شركت حائز رتبه دوم در توليد و فروش نوشيدني در جهان شده است.

با توجه به تغيير رويكرد جهاني در حوزه سلامت، بسياري از افراد تلاش مي كنند تا مواد غذايي و نوشيدني هايي كه ارزش غذايي پاييني دارند را كنار بگذارند. از اين جهت اين شركت اعلام كرده است كه به زودي ميزان شكر و چربي اشباع را در محصولات خود كاهش خواهد داد و اين كاهش هيچ تغييري در مزه محصولات اين شركت نخواهد داشت. اين شركت علاوه بر در اختيار داشتن ۲۲ برند غذايي از جمله تروپيكانا، چيتوز، گاتوراد و… به تازگي با سازمان تي بي همكاري هايي داشته تا مزه بد داروهاي سل را بهبود ببخشد.

دنون

اين شركت يكي از بزرگ ترين شركت هاي فرانسوي و از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است كه در زمينه توليد لبنيات فعاليت كرده و توانسته حجم قابل توجهي از محصولات خود را به سراسر جهان صادر كند. نام دنون به عنوان توليد كننده و عرضه كننده لبنيات و فرآورده هاي آن در جهان شهرت بالايي دارد. دنون همچنين در زمينه توليد آب هاي معدني و مكمل هاي غذايي فعاليت هاي گسترده اي داشته است.

اين شركت كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان بوده، با در اختيار داشتن برندهاي لبني معروفي مانند اكتيوا، اوكيوس و يوكرانچ توانسته بازار لبني جهان را در اختيار خود بگيرد. اين شركت كه در پاريس فرانسه تمركز يافته، تنها در سال ۲۰۱۶ موفق به كسب در آمد ۲۴ ميليارد دلاري شده است. امروزه اين شركت در بسياري از نقاط جهان نمايندگي داشته و يك شركت چند مليتي به حساب مي آيد.

جي بي اس

اين شركت كه از بزرگترين و معروف ترين برندهاي مواد غذايي در دنيا به حساب مي آيد، از يك شركت محلي كوچك به غول بزرگ صنعت غذايي در جهان تبديل شده است. طبقه فعاليت اين شركت، توليد و عرضه گوشت گوساله، مرغ و خوك به سراسر نقاط جهان است. اين شركت در حال حاضر يكي از بزرگترين عرضه كنندگان گوشت در جهان بوده و داراي درآمد ۴۷ ميليارد دلاري در سال است.

اگر چه اين شركت بيشتر محصولات خود يعني در حدود ۴۸ درصد را به آمريكا مي فروشد اما همچنان قادر به عرضه محصولاتش به بيش از ۱۵۰ كشور در جهان است. جي بي اس كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است، به عنوان يك شركت بزرگ برزيلي در ۱۵ كشور دنيا داراي مراكز بزرگي است كه به توليد گوشت مي پردازند.

تعداد مشتريان اين غول صنعت غذايي به بيش از ۳۵۰ هزار شركت عرضه كننده مي رسد. يكي از اقداماتي كه باعث پيشرفت بيشتر اين شركت شده است، خريد بعضي از شركت هاي رقيب در اين حوزه بوده كه باعث افزايش فروش محصولات جي بي اس در جهان شده است.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۲۹ توسط:vije موضوع:

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

 

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

معروف ترين برندهاي مواد غذايي

دنياي برندها داراي تنوع بالايي بوده و داراي گستره بسيار وسيعي هستند. از طرفي مواد غذايي نيز داراي طبقات مختلفي بوده و كالاهاي زيادي را زير شاخه خود قرار مي دهند. در حوزه صنايع غذايي وجود برندها و اعتبار آن ها داراي اهميت زيادي است. مصرف كنندگان معمولاً به برندهايي اعتماد مي كنند كه شناخته شده باشند و اعتبار لازم از نظر مشتريان را كسب نموده باشند.

البته اين اعتماد به آساني به دست نمي آيد و معروف ترين برندهاي مواد غذايي معمولاً زمان و هزينه هاي گزافي را براي كسب اين اعتماد صرف كرده اند. بنابراين اگر مي خواهيد در اين حوزه پيشرفت كرده و ميزان فروش تان را روز به روز افزايش دهيد، بهتر است در درجه اول به كيفيت محصولات خود توجه كرده و آن را به هر نحو ممكن ارتقا دهيد.

ثبت برند مواد غذايي

مطالعه سرگذشت اين شركت ها و روند موفقيت هاي آن ها مي تواند كمك موثري در جهت پيشرفت و موفقيت شما نمايد. در ادامه قدرتمندترين شركت هاي جهان در صنايع غذايي را معرفي خواهيم كرد.

نستله

نستله يك غول صنعتي بزرگ بوده كه متعلق به كشور سوئيس است. اين شركت در حدود ۱۵۰ سال در زمينه غذا و نوشيدني هاي مختلف در حال فعاليت است. اين برند بزرگ كه يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي به حساب مي آيد، توانسته طي ساليان اخير تنها از راه فروش نسكافه و اسپرسو به سودهاي هنگفتي دست يابد. معمولاً شركت هاي بزرگي مانند نستله پس از مدتي كه به شهرت و اعتبار مورد نظر خود مي رسند، برندهاي مختلفي را در زيرمجموعه هاي خود قرار مي دهند.

نستله با به تملك در آوردن ۲۰۰۰ برند، زير شاخه در زمينه هاي مختلف غذايي توانسته است فروش مجموعه محصولات خود را به رقم قابل ملاحظه اي رسانده و درآمد سالانه اين شركت تنها در سال ۲۰۱۷ به چيزي حدود ۷۹ ميليارد دلار رسيده است. امروزه اين شركت برندهايي مانند پرير، هات پاكتس، كيت كت و گربر بيبي فود را در اختيار داشته و در طبقات غذايي مانند آب معدني، شكلات و شيريني، لبنيات، غلات صبحانه، قهوه، نوشيدني و… به توليد و عرضه محصولات پرداخته است.

كوكاكولا

كوكاكولا نيز يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان به حساب آمده و نزديك به ۱۳۰ سال است كه در حال توليد و عرضه محصولات در زمينه صنايع غذايي است. همانطور كه اطلاع داريد تمركز اصلي اين شركت بر توليد نوشيدني هايي است كه در تمام نقاط در حال استفاده است. نكته جالب توجه در خصوص كوكاكولا اين است كه محصولات اين شركت در ۲۰۰ نقطه مختلف جهان به صورت روزانه ۱.۷ ميليارد بار نوشيده مي شوند. اين اعتبار يكي از افتخاراتي است كه كوكاكولا موفق به كسب آن شده است.

توليد كنسانتره اين محصولات در شهر آتلانتا آمريكا انجام شده و كار بسته بندي، عرضه و فروش اين محصولات به نمايندگي ها و شركت هاي بزرگ بسته بندي در نقاط مختلف جهان سپرده شده است. اين اقدام باعث سودآوري و فروش بيشتر اين شركت شده و همچنين به كوكاكولا قابليت تاسيس يك كارخانه بزرگ در هيوستون را داده است. برندهاي معروف نوشيدني از جمله آنست تي، فيوز و دسني از جمله شركت هايي هستند كه در مالكيت كوكاكولا قرار دارند.

ثبت برند

مارس

مارس يكي از آن كسب و كارهاي خانگي بوده كه توانسته سير موفقيت و پيشرفت خود را با سرعت زيادي طي كرده و امروزه به يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان تبديل شود. اين شركت در طي صد سال عمري كه دارد، توسط خانواده مارس رهبري شده است. نام اين شركت بيشتر در توليد شيريني و شكلات شنيده شده است كه سهم قابل قبولي از بازارهاي جهاني را به خود اختصاص داده است. كيفيت شكلات و شيريني هاي توليد شده توسط اين شركت بسيار عالي و ايده آل است.

البته توليد شكلات و شيريني تنها حوزه فعاليت مارس نبوده و اين شركت در توليد و عرضه محصولات مرتبط با حيوانات خانگي و ساير محصولات غذا و نوشيدني فعاليت دارد. اين شركت كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي بوده، در ويرجينياي آمريكا تمركز يافته و به تازگي اقدام به خريد شركت هاي كوچك تر كرده است. مارس همچنين مالكيت برندهايي نظير آدامس اربيت، استاربرست و برنج آنكل بن را در اختيار دارد.

ثبت برند مواد غذايي خانگي - ثبت محصول غذايي جديد

پپسي

همانطور كه در اين مقاله مطالعه كرديد، غول هاي بزرگ صنعت غذايي در حوزه نوشيدني ها رقابت بسيار بزرگي با يكديگر دارند. رقيب بزرگ و مهم اين شركت كوكاكولا است كه داراي سابقه طولاني مدتي در اين صنعت است. در واقع پپسي اولين رقابت خود را با كوكاكولا با ارائه روش جديدي براي فراهم كردن كولا آغاز كرد. از آن پس نام اين شركت بر سر زبان ها افتاد و امروزه يكي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي محسوب مي شود. اين شركت حائز رتبه دوم در توليد و فروش نوشيدني در جهان شده است.

با توجه به تغيير رويكرد جهاني در حوزه سلامت، بسياري از افراد تلاش مي كنند تا مواد غذايي و نوشيدني هايي كه ارزش غذايي پاييني دارند را كنار بگذارند. از اين جهت اين شركت اعلام كرده است كه به زودي ميزان شكر و چربي اشباع را در محصولات خود كاهش خواهد داد و اين كاهش هيچ تغييري در مزه محصولات اين شركت نخواهد داشت. اين شركت علاوه بر در اختيار داشتن ۲۲ برند غذايي از جمله تروپيكانا، چيتوز، گاتوراد و… به تازگي با سازمان تي بي همكاري هايي داشته تا مزه بد داروهاي سل را بهبود ببخشد.

دنون

اين شركت يكي از بزرگ ترين شركت هاي فرانسوي و از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است كه در زمينه توليد لبنيات فعاليت كرده و توانسته حجم قابل توجهي از محصولات خود را به سراسر جهان صادر كند. نام دنون به عنوان توليد كننده و عرضه كننده لبنيات و فرآورده هاي آن در جهان شهرت بالايي دارد. دنون همچنين در زمينه توليد آب هاي معدني و مكمل هاي غذايي فعاليت هاي گسترده اي داشته است.

اين شركت كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان بوده، با در اختيار داشتن برندهاي لبني معروفي مانند اكتيوا، اوكيوس و يوكرانچ توانسته بازار لبني جهان را در اختيار خود بگيرد. اين شركت كه در پاريس فرانسه تمركز يافته، تنها در سال ۲۰۱۶ موفق به كسب در آمد ۲۴ ميليارد دلاري شده است. امروزه اين شركت در بسياري از نقاط جهان نمايندگي داشته و يك شركت چند مليتي به حساب مي آيد.

جي بي اس

اين شركت كه از بزرگترين و معروف ترين برندهاي مواد غذايي در دنيا به حساب مي آيد، از يك شركت محلي كوچك به غول بزرگ صنعت غذايي در جهان تبديل شده است. طبقه فعاليت اين شركت، توليد و عرضه گوشت گوساله، مرغ و خوك به سراسر نقاط جهان است. اين شركت در حال حاضر يكي از بزرگترين عرضه كنندگان گوشت در جهان بوده و داراي درآمد ۴۷ ميليارد دلاري در سال است.

اگر چه اين شركت بيشتر محصولات خود يعني در حدود ۴۸ درصد را به آمريكا مي فروشد اما همچنان قادر به عرضه محصولاتش به بيش از ۱۵۰ كشور در جهان است. جي بي اس كه از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است، به عنوان يك شركت بزرگ برزيلي در ۱۵ كشور دنيا داراي مراكز بزرگي است كه به توليد گوشت مي پردازند.

تعداد مشتريان اين غول صنعت غذايي به بيش از ۳۵۰ هزار شركت عرضه كننده مي رسد. يكي از اقداماتي كه باعث پيشرفت بيشتر اين شركت شده است، خريد بعضي از شركت هاي رقيب در اين حوزه بوده كه باعث افزايش فروش محصولات جي بي اس در جهان شده است.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۸:۴۰ توسط:vije موضوع:

برند فروشي ارزان

برند فروشي ارزان

برند فروشي ارزان

برند يا نام تجاري يكي از موثرترين موارد در پيشرفت و اعتبار كسب و كار شما است. زماني كه تصميم به شروع كسب و كار خاصي گرفتيد، ابتدا بايد متناسب با نام و ويژگي هاي كار خود برندي را طراحي و به ثبت برسانيد. برند باعث مي شود كه ضمن كسب اعتبار براي محصولات خود، مشتريان زيادي را نيز جذب كنيد.

هدف هر كسب و كاري جذب مشتري و در پي آن افزايش توليد و در نهايت بالا بردن سود است كه برند يكي از بهترين راه ها جهت دستيابي به اين موارد است. شما بايد در ابتداي كار ضمن پرداخت هزينه ها به طي مراحل ثبت برند پرداخته و پس از ثبت، از آن در تبليغات خود استفاده كنيد.

اما يكي از مسائل مهم در رابطه با برندها اين است كه شما مي توانيد بدون نياز به زحمت خاص و طراحي برند و… يك برند متناسب با نياز و سليقه خود داشته باشيد. در ايران خريد و فروش برند يك مسئله قانوني است كه شما ضمن خريد برند مورد نظر همچنين مي توانيد به فروش برندهاي به ثبت رسيده خود بپردازيد.

پس از مطالعه اين نوشته مي توانيد به خريد برند فروشي ارزان براي شركت خود پرداخته و برندي مناسب جهت تبليغ و…. داشته باشيد.

يافتن برند فروشي ارزان

با توجه به قانوني بودن امر خريد و فروش برند در ايران شرايطي فراهم شده است كه افراد بتوانند به راحتي به انجام اين عمل بپردازند. يكي از راه هاي خريد و فروش برند ايجاد سايت هايي در اين زمينه است. افرادي كه قصد فروش برند خود را داشته يا برعكس قصد خريد برند دارند مي توانند با مراجعه به اين سايت ها و استفاده از امكانات آن ها به هدف خود دست پيدا كنند.

اين سايت ها باعث مي شوند كه شما به آساني بتوانيد برند فروشي ارزان را در آن ها مشاهده كرده و يكي از آن ها را كه متناسب با كار و محصولات شما است انتخاب كرده و با گذراندن مراحل آن سايت به پرداخت هزينه و خريد و ثبت برند مورد نظر خود بپردازيد.

اين سايت ها امكاناتي را فراهم كرده اند كه نه تنها به نفع خريداران برند است بلكه براي فروشندگان برند نيز سودي به همراه مي آورد. به شكلي كه سايت ها يك واسطه بين اين افراد هستند و خريداران نيز با استفاده از آن برندهاي فروشي مي توانند به خواسته خود برسند.

چگونگي فروش برند

اشخاص در طول زندگي شغلي خود ممكن است به توليد انواع محصولات بپردازند و با توجه به اين، انواع برندها را نيز براي آن ها به ثبت برسانند ولي گاه با توقف توليد آن محصولات يا تعطيلي شركت، آن برندها بدون استفاده باقي مي مانند. در چنين شرايطي اشخاص مي توانند برندهاي بدون استفاده خود را با مراجعه به سايت هاي خريد و فروش برند به فروش برسانند.

دسته اي ديگر از افراد كساني هستند كه به طراحي و ثبت برند پرداخته و سپس با قرار دادن آن ها در سايت هاي فروش برند به عنوان برند فروشي ارزان مي توانند از اين راه درآمد داشته باشند.فروش برند باعث مي شود كه صاحبان آن ها ضمن دريافت هزينه هاي ثبت آن، سودي نيز بابت زحمات ثبت برند دريافت كنند.

مدارك خريد و فروش برند

تمامي امور اداري نيازمند ارائه مداركي هستند كه در فروش برند نيز همانند ثبت يا خريد آن مداركي بايد ارائه شود كه اينجا آن ها را به طور كامل بيان مي كنيم و شما  مي توانيد به راحتي برند بدون استفاده خود را به فروش برسانيد.

در فروش برند بايد كليه مدارك ثبت برند همچون روزنامه آگهي تقاضا، روزنامه آگهي رسمي و گواهينامه ثبت برند به همراه مدارك هويتي مالك قديم و مالك جديد برند نيز ارائه شود. همچنين ارائه صلح نامه تنظيم شده در دفاتر اسناد رسمي پس از دريافت نامه هاي استعلام نقل و انتقال برند الزامي است.

در عمل خريد و فروش برند مداركي مبني بر زمينه فعاليت مالك جديد برند نيز بايد ارائه شود و در صورت انتقال قهري اسناد در رابطه با گواهي انحصار وراثت نيز لازم است.

توجه داشته باشيد كه جهت انجام انتقال برند، شماره اظهارنامه، شماره ثبت برند و رمز ورود به سامانه نياز است.

نكاتي مهم در برند فروشي ارزان

در خريد و فروش برند توجه داشته باشيد كه نكاتي مهم را در اين زمينه رعايت كنيد. به عنوان مثال برندي كه به فروش يا خريد آن مي پردازيد بايد مراحل ثبت آن تمام شده و به ثبت رسيده باشد. همچنين برند فروشي ارزان مورد نظر شما بايد همچنان از نظر زماني نيز داراي اعتبار باشد.

در خريد برند نيز دقت كنيد برند فروشي ارزاني كه انتخاب كرده ايد كاملا متناسب با نام شركت و ويژگي هاي محصولات شما باشد در غير اين صورت نمي توانيد از آن برند استفاده كنيد. همانطور كه اشاره شد بايد مدارك مورد نياز انتقال را ارائه دهيد، خصوصا اگر يك طرف انتقال شخصي حقوقي باشد بايد مدارك اشخاص حقوقي را به مركز مربوطه ارائه كنيد.

فروش جزئي برند ارزان

در بعضي موارد فروش برند به شكل جزئي انجام مي شود به طوري كه فروشنده برند تنها بخشي از آن را به فروش مي رساند يا شرايطي خاص را در فروش برند خود لحاظ مي كند. اين يك امر قانوني در خريد و فروش برند است كه شخص فروشنده تنها بخشي از برند خود را به فروش برساند و بخش ديگر آن را به ديگري به انتقال دهد يا خير.

در فروش جزئي برند، فروشنده آن مي تواند در جريان انتقال ذكر كند كه از آن برند تنها در امور صادراتي استفاده شود يا به عنوان مثال از آن برند تنها در برخي شهرها استفاده كنند. همچنين شخص فروشنده مي تواند در رابطه با فروش نام تجاري خود اشاره كند كه خريدار تنها جهت يك هدف خاص از آن برند بهره ببرد.

برند ارزان قيمت

همانطور كه دانستيد شما جهت داشتن يك برند براي شركت خود مي توانيد با خريد برند فروشي ارزان از سايت هاي مربوطه، از زحمات وقت گير طراحي و ثبت برند دوري كنيد. قيمت و هزينه برندها تحت تاثير بسياري عوامل همچون چگونگي طراحي برند، چگونگي استفاده از آن، زمينه استفاده و… مي باشد.

شما مي توانيد با مراجعه به سايت هاي خريد و فروش برند، به خريداري برندي ارزان قيمت و متناسب با كار خود بپردازيد. ارزان بودن برندهاي فروشي به معناي اين است كه قيمت آن برند نسبت به هزينه هاي ثبت نام تجاري و اتلاف وقت آن مراحل و… بسيار مناسب باشد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۷:۵۳ توسط:vije موضوع:

برند فروشي ارزان

برند فروشي ارزان

برند فروشي ارزان

برند يا نام تجاري يكي از موثرترين موارد در پيشرفت و اعتبار كسب و كار شما است. زماني كه تصميم به شروع كسب و كار خاصي گرفتيد، ابتدا بايد متناسب با نام و ويژگي هاي كار خود برندي را طراحي و به ثبت برسانيد. برند باعث مي شود كه ضمن كسب اعتبار براي محصولات خود، مشتريان زيادي را نيز جذب كنيد.

هدف هر كسب و كاري جذب مشتري و در پي آن افزايش توليد و در نهايت بالا بردن سود است كه برند يكي از بهترين راه ها جهت دستيابي به اين موارد است. شما بايد در ابتداي كار ضمن پرداخت هزينه ها به طي مراحل ثبت برند پرداخته و پس از ثبت، از آن در تبليغات خود استفاده كنيد.

اما يكي از مسائل مهم در رابطه با برندها اين است كه شما مي توانيد بدون نياز به زحمت خاص و طراحي برند و… يك برند متناسب با نياز و سليقه خود داشته باشيد. در ايران خريد و فروش برند يك مسئله قانوني است كه شما ضمن خريد برند مورد نظر همچنين مي توانيد به فروش برندهاي به ثبت رسيده خود بپردازيد.

پس از مطالعه اين نوشته مي توانيد به خريد برند فروشي ارزان براي شركت خود پرداخته و برندي مناسب جهت تبليغ و…. داشته باشيد.

يافتن برند فروشي ارزان

با توجه به قانوني بودن امر خريد و فروش برند در ايران شرايطي فراهم شده است كه افراد بتوانند به راحتي به انجام اين عمل بپردازند. يكي از راه هاي خريد و فروش برند ايجاد سايت هايي در اين زمينه است. افرادي كه قصد فروش برند خود را داشته يا برعكس قصد خريد برند دارند مي توانند با مراجعه به اين سايت ها و استفاده از امكانات آن ها به هدف خود دست پيدا كنند.

اين سايت ها باعث مي شوند كه شما به آساني بتوانيد برند فروشي ارزان را در آن ها مشاهده كرده و يكي از آن ها را كه متناسب با كار و محصولات شما است انتخاب كرده و با گذراندن مراحل آن سايت به پرداخت هزينه و خريد و ثبت برند مورد نظر خود بپردازيد.

اين سايت ها امكاناتي را فراهم كرده اند كه نه تنها به نفع خريداران برند است بلكه براي فروشندگان برند نيز سودي به همراه مي آورد. به شكلي كه سايت ها يك واسطه بين اين افراد هستند و خريداران نيز با استفاده از آن برندهاي فروشي مي توانند به خواسته خود برسند.

چگونگي فروش برند

اشخاص در طول زندگي شغلي خود ممكن است به توليد انواع محصولات بپردازند و با توجه به اين، انواع برندها را نيز براي آن ها به ثبت برسانند ولي گاه با توقف توليد آن محصولات يا تعطيلي شركت، آن برندها بدون استفاده باقي مي مانند. در چنين شرايطي اشخاص مي توانند برندهاي بدون استفاده خود را با مراجعه به سايت هاي خريد و فروش برند به فروش برسانند.

دسته اي ديگر از افراد كساني هستند كه به طراحي و ثبت برند پرداخته و سپس با قرار دادن آن ها در سايت هاي فروش برند به عنوان برند فروشي ارزان مي توانند از اين راه درآمد داشته باشند.فروش برند باعث مي شود كه صاحبان آن ها ضمن دريافت هزينه هاي ثبت آن، سودي نيز بابت زحمات ثبت برند دريافت كنند.

مدارك خريد و فروش برند

تمامي امور اداري نيازمند ارائه مداركي هستند كه در فروش برند نيز همانند ثبت يا خريد آن مداركي بايد ارائه شود كه اينجا آن ها را به طور كامل بيان مي كنيم و شما  مي توانيد به راحتي برند بدون استفاده خود را به فروش برسانيد.

در فروش برند بايد كليه مدارك ثبت برند همچون روزنامه آگهي تقاضا، روزنامه آگهي رسمي و گواهينامه ثبت برند به همراه مدارك هويتي مالك قديم و مالك جديد برند نيز ارائه شود. همچنين ارائه صلح نامه تنظيم شده در دفاتر اسناد رسمي پس از دريافت نامه هاي استعلام نقل و انتقال برند الزامي است.

در عمل خريد و فروش برند مداركي مبني بر زمينه فعاليت مالك جديد برند نيز بايد ارائه شود و در صورت انتقال قهري اسناد در رابطه با گواهي انحصار وراثت نيز لازم است.

توجه داشته باشيد كه جهت انجام انتقال برند، شماره اظهارنامه، شماره ثبت برند و رمز ورود به سامانه نياز است.

نكاتي مهم در برند فروشي ارزان

در خريد و فروش برند توجه داشته باشيد كه نكاتي مهم را در اين زمينه رعايت كنيد. به عنوان مثال برندي كه به فروش يا خريد آن مي پردازيد بايد مراحل ثبت آن تمام شده و به ثبت رسيده باشد. همچنين برند فروشي ارزان مورد نظر شما بايد همچنان از نظر زماني نيز داراي اعتبار باشد.

در خريد برند نيز دقت كنيد برند فروشي ارزاني كه انتخاب كرده ايد كاملا متناسب با نام شركت و ويژگي هاي محصولات شما باشد در غير اين صورت نمي توانيد از آن برند استفاده كنيد. همانطور كه اشاره شد بايد مدارك مورد نياز انتقال را ارائه دهيد، خصوصا اگر يك طرف انتقال شخصي حقوقي باشد بايد مدارك اشخاص حقوقي را به مركز مربوطه ارائه كنيد.

فروش جزئي برند ارزان

در بعضي موارد فروش برند به شكل جزئي انجام مي شود به طوري كه فروشنده برند تنها بخشي از آن را به فروش مي رساند يا شرايطي خاص را در فروش برند خود لحاظ مي كند. اين يك امر قانوني در خريد و فروش برند است كه شخص فروشنده تنها بخشي از برند خود را به فروش برساند و بخش ديگر آن را به ديگري به انتقال دهد يا خير.

در فروش جزئي برند، فروشنده آن مي تواند در جريان انتقال ذكر كند كه از آن برند تنها در امور صادراتي استفاده شود يا به عنوان مثال از آن برند تنها در برخي شهرها استفاده كنند. همچنين شخص فروشنده مي تواند در رابطه با فروش نام تجاري خود اشاره كند كه خريدار تنها جهت يك هدف خاص از آن برند بهره ببرد.

برند ارزان قيمت

همانطور كه دانستيد شما جهت داشتن يك برند براي شركت خود مي توانيد با خريد برند فروشي ارزان از سايت هاي مربوطه، از زحمات وقت گير طراحي و ثبت برند دوري كنيد. قيمت و هزينه برندها تحت تاثير بسياري عوامل همچون چگونگي طراحي برند، چگونگي استفاده از آن، زمينه استفاده و… مي باشد.

شما مي توانيد با مراجعه به سايت هاي خريد و فروش برند، به خريداري برندي ارزان قيمت و متناسب با كار خود بپردازيد. ارزان بودن برندهاي فروشي به معناي اين است كه قيمت آن برند نسبت به هزينه هاي ثبت نام تجاري و اتلاف وقت آن مراحل و… بسيار مناسب باشد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۷:۵۰ توسط:vije موضوع:

برند آماده واگذاري

برند آماده واگذاري

برند آماده واگذاري

برخي از افراد حقيقي و حقوقي ترجيح مي دهند به جاي طي مراحل قانوني و ثبت برند مدنظر خود، به طور آماده برند را از افرادي كه قصد واگذاري نشانه خود را دارند، خريداري كنند. برند آماده واگذاري در واقع به برندي گفته مي شود كه تمامي مراحل قانوني آن طي شده و به ثبت رسيده است.

پس از به ثبت رسيدن، صاحبان برند مي توانند برند به ثبت رسيده را براي محصولات يا شركت خود استفاده كنند. همچنين صاحبان برند مي توانند نام تجاري خود را در هر زمان كه تمايل داشته باشند به خريداران واگذار كنند يا در مدت كوتاهي برند خود را به آنها اجاره دهند.

خريد يا فروش برند آماده واگذاري

اگر شما قصد داريد كسب و كار ويژه اي را براي خود راه اندازي كنيد در ابتدا بايد به فكر ثبت برند يا همان علامت تجاري براي كسب و كار خود باشيد كه محصولات توليد شده را با ساير محصولات مشابه در بازار متمايز كنيد.

با اقدام به ثبت برند براي محصولات به راحتي مي توانيد توليدات خود را گسترش دهيد. زيرا بين عموم مردم محصولات شما بيشتر شناخته شده و در نهايت در صورتي كه كيفيت لازم را داشته باشند مشتريان زيادي براي محصولات خود خواهيد داشت.

اما در اكثر مواقع جهت ثبت برند مورد نظر خود با پيچيدگي و مشكلاتي روبرو خواهيد شد. به همين دليل بيشتر افراد ترجيح مي دهند برند آماده واگذاري را خريداري كنند، معمولا مراحل خريد برند بسيار آسان تر از طي مراحل به ثبت رساندن آن است.

مزاياي خريد برند آماده واگذاري

همانطور كه گفته شد جهت ثبت برند، شما بايد يك سري از مراحل را طي كرده و در صورت تاييد از سوي  مراكز مربوطه، برند شما به ثبت خواهد رسيد. ممكن است برخي مواقع با طي مراحل قانوني، پرونده درخواستي شما توسط كاركنان اداره ثبت پذيرفته نشود. به همين دليل اكثر افراد ترجيح مي دهند كه برند هايي كه به صورت آماده به فروش مي رسند را خريداري كنند. مزاياي خريد برند هاي آماده به شرح زير است:

 • ممكن است برخي از افراد متقاضي زمان كافي براي به ثبت رساندن برند خود نداشته باشند. به همين جهت ترجيح مي دهند برند هايي كه به صورت آماده واگذار مي شوند را براي محصولات خود تهيه كنند. اين افراد پس از خريد برند بايد در دفترخانه هاي ثبت اسناد حضور پيدا كرده و برندي را كه از مالك آن خريداري كرده اند به نام خود به ثبت برسانند.
 • بسياري از برند ها وجود دارند كه با محصولات تهيه شده توسط شما همسو هستند. در نتيجه با تهيه برند هاي آماده مي توانيد مناسب ترين نام ها را مطابق با برند خود انتخاب كنيد. انتخاب يك اسم تجاري خوب مي تواند در جلب توجه بسياري از خريداران تاثيرگذار باشد و بر اين اساس محصولات بيشتري را به فروش برسانيد.
 • برخي از افرادي كه موفق شده اند برند خود را به ثبت برسانند بايد سال ها منتظر بمانند كه برند آن ها بين عموم مردم شناخته شود. با خريد برند آماده واگذاري، نيازي به تبليغ برند خود نخواهيد داشت زيرا برندي كه خريداري كرده ايد، بين عموم شناخته شده است.
 • ممكن است شما با نام يك برند ايده ها و نظرات خوبي جهت ارتقا محصولات خود داشته باشيد. با خريد اين دسته از برند هاي فروشي، مي توانيد توليدات را گسترش داده و ايده هاي خود را جهت ارتقا محصولات به كار بگيريد.

مدارك لازم جهت خريداري يا فروش برند آماده واگذاري

همانطور كه در ابتداي مقاله براي شما ذكر كرديم جهت خريد برند آماده به مدارك خاص يا گذراندن مراحل قانوني ثبت، نيازي نخواهيد داشت. اما براي واگذاري برند بايد دو طرف معامله يعني مالك برند و خريدار جهت انتقال آن مداركي را تهيه كنند. مدارك لازم جهت واگذاري برند به شرح زير است:

 • كليه مدارك شناسايي صاحب برند كه قصد واگذاري علامت تجاري خود را دارد مانند كارت ملي و شناسنامه.
 • كليه مدارك شناسايي فردي كه قصد خريد برند آماده را دارد همچون كارت ملي و شناسنامه .
 • بايد جواز هايي در خصوص اجازه فعاليت خريدار ارائه شود كه بتواند پس از خريد برند، نشانه را براي محصولات خود به كار گيرد.
 • در صورتي كه مالك علامت تجاري فوت كرده باشد، فروشندگان بايد مداركي جهت انحصار وراثت به دفتر خانه ارائه دهند كه انتقال برند به طور قانوني انجام شود.

علاوه بر موارد ذكر شده بايد اسناد و مداركي در خصوص ثبت قانوني علامت تجاري به كاركنان ارائه شود. اين گونه مدارك شامل: آگهي روزنامه اول، آگهي نهايي روزنامه كه ثبت برند را نشان مي دهد.

مراحل خريد برند آماده واگذاري

جهت خريد برند آماده بايد مراحلي را طي كنيد كه برند به نام شما به طور قانوني به ثبت برسد. تمامي مراحل خريد برند به شرح زير است:

 • ابتدا شما بايد برند مورد نظر و متناسب با محصولات خود را انتخاب كنيد.
 • پس از انتخاب برند بايد از سازمان مالكيت صنعتي استعلام برند را بگيريد كه فرد ديگري آن را خريد يا به نام خود ثبت نكرده باشد.
 • شما پس از استعلام گيري بايد با فروشنده به توافق هاي نهايي رسيده و در دفترخانه جهت به ثبت رساندن آن به نام خود( مالك جديد) اقدام كنيد.
 • در نهايت شما بايد برند خود را در آگهي روزنامه انتشار دهيد كه آگهي روزنامه به نام شما انتقال يافته يا واگذار شده است.

با طي اين مراحل به سادگي مي توانيد برند مورد نظر خود را به ثبت رسانده و براي محصولات خود استفاده كنيد.

قيمت برند آماده واگذاري

نمي توان به طور كلي گفت كه قيمت واگذاري يا فروش برند چقدر است. زيرا هر برند ويژگي هاي مختلفي داشته و متناسب با ويژگي هايي كه دارد قيمت گذاري مي شود. معمولا قيمت گذاري برند را كارشناسان دادگستري قيمت برند تعيين مي كنند.

اما به طور كلي مي توان گفت كه برخي از عوامل مي تواند در تعيين قيمت برند تاثيرگذار باشد. عواملي مانند تعداد طبقات و ريزكالاهايي كه در طبقات برند قرار گرفته اند. همچنين نام برند يكي از عواملي است كه مي تواند بر قيمت واگذاري برند تاثير بگذارد.

هرچه نام برند ساده و زيباتر باشد بين مردم بيشتر شناخته خواهد شد. اين گونه برندها به عنوان يك سرمايه محسوب مي شوند. طرح و لوگو برند نيز هرچه زيبا و خلاقانه باشد نظر بسياري از مشتريان يا خريداران را به محصول جلب خواهد كرد. در نتيجه چگونگي لوگو مي تواند بر افزايش و تعيين قيمت واگذاري برند آماده تاثيرگذار باشد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۴۶ توسط:vije موضوع:

قرارداد استفاده از علامت تجاري

قرارداد استفاده از علامت تجاري

برخي از شركت ها مي توانند طبق قانون و قوانيني كه در نظر گرفته شده است، برند خود را واگذار كنند يا اجازه بهره برداري آن را به ساير شركت ها دهند. قرارداد استفاده از علامت تجاري بايد طبق قوانين و اصولي كه تعيين شده انجام شود تا به عنوان كپي برداري از برند ديگر محصولات به شمار نيايد.

با واگذاري برند يا اجازه بهره برداري از برند، شركت هاي ديگر مي توانند از برند مشابه اما به اسم يك فرد استفاده كنند. اگر شما قصد بهره برداري از برند هاي ديگر يا قصد واگذاري برند خود را داريد در ادامه با ما همراه باشيد تا اطلاعات بيشتري را در اختيار شما قرار دهيم.

قوانين قرارداد استفاده از علامت تجاري

علامت تجاري يا برند طبق قوانيني كه در اداره ثبت به تصويب رسيده مالكين برند مي توانند علامت تجاري خود را به ديگران واگذار يا اجازه بهره برداري برند خود را به ديگر اشخاص بدهند. به عنوان مثال برندي مانند شيرين كه توليد شيريني جات را دارد اجازه بهره برداري به توليد كننده ديگر شيريني با نام شيرين را مي دهد.

شما بايد در هنگام واگذاري به نكاتي توجه داشته و قوانيني را در نظر بگيريد. نكات و قوانين در اين رابطه را براي شما در ادامه خواهيم گفت:

در قرار داد استفاده از علامت تجاري براساس قانون ۱۴۱ بايد صريحاً به اين موضوع اشاره شود كه آيا صاحب برند اجازه بهره برداري به صورت انحصاري را مي دهد يا خير. يا به بيان ديگر مالك برند اجازه واگذار كردن برند را به شخص دوم مي دهد.

همچنين نكته مشابهي كه در خصوص قرارداد بايد به آن توجه شود اين است كه آيا گيرنده برند يعني شخصي كه اجازه بهره برداري برند به آن داده شده، مي تواند برند را به شخص ديگر واگذار يا اجازه بهره برداري از آن را به شخص ديگر (يعني شخص سوم) بدهد يا خير.

در صورتي كه انحصاري بودن يا غير انحصاري بودن قرارداد مشخص نشود در هنگام ثبت قرارداد تمامي اين مراحل به عنوان بهره برداري غير انحصاري به شمار مي رود. قرارداد استفاده از علامت تجاري در ابتدا به صورت غير رسمي بين دو طرف يعني مالك برند و اجازه گيرنده صورت مي گيرد.

پس از وارد شدن به مرحله رسمي قرارداد بايد اطلاعات و نكاتي در قرارداد به ثبت برسد. اين اطلاعات ضروري شامل: نام، نشاني دقيق، تابعيت شخص دوم يا همان فردي كه برند به آن واگذار شده و در صورت وجود نماينده قانوني وي تمامي اطلاعات ذكر شده بايد در قرارداد درج شود.

همچنين ممكن است مالك برند يا نشانه چندين محصول و توليدات متنوعي داشته باشد، اگر قصد بهره برداري از تعداد محدود يا مشخصي را به فرد گيرنده داده است، بايد در قرارداد ثبت شود.

قرارداد استفاده از علامت تجاري

مدارك مورد نياز جهت قرارداد استفاده از علامت تجاري

جهت اجازه بهره برداري از برند به اشخاص ديگر بايد مداركي به مراجع مربوطه تحويل داده شود تا مراحل قانوني به طور كامل طي شود. مدارك لازم جهت قرارداد استفاده از علامت تجاري به شرح زير است:

 • يك نسخه قانوني از امضاي مالك برند و اجازه گيرنده به مراكز مربوطه كه ثبت را انجام مي دهند، تحويل داده شود.
 • آخرين گواهي نامه در خصوص اعتبار  ثبت برند يا نشانه واگذار شده بايد تحويل داده شود.
 • مدارك نمايندگان قانوني بايد به مراكز معتبر تحويل داده شود. اگر جهت ثبت قرارداد وكيل قانوني كار هاي ثبت را انجام مي دهد يعني در واقع مالك برند يا اجازه گيرنده به عنوان نمايندگاني از اشخاص حقيقي باشند، بايد مدارك در خصوص وكالت و نمايندگي خود را در پرونده ثبت و ضميمه كنند.
 • تمامي رسيد پرداخت هزينه ها بايد به كارشناسان مربوطه تحويل داده شود.

انحصاري بودن يا غير انحصاري بودن قرارداد استفاده از علامت تجاري چيست؟

همانطور كه گفته شد جهت قرارداد بهره برداري از علامت تجاري بايد تمام شرايط بهره برداري از برند در تمامي قراردادها ثبت شود. يكي از نكات مهمي كه  بايد در قرارداد توجه شود، انحصاري يا غير انحصاري بودن برند واگذاري شده است.

منظور از انحصاري بودن قرار داد به اين معناست كه مالك برند به فرد كه اجازه گرفته است، اجازه واگذاري برند به شخص ديگري را مي دهد يا خير. در صورتي كه مالك برند قصد اجازه چنين قراردادي را به فرد گيرنده نمي دهد بايد در قرار داد ثبت شود در غير اين صورت اجازه گيرنده به راحتي مي تواند اجازه بهره برداري از برند را به شركت ديگري واگذار كند.

غير انحصاري بودن در واقع به اين معني است كه مالك برند اجازه بهره برداري از برند را به يك فرد يعني اجازه گيرنده داده و فرد گيرنده، اجازه بهره برداري برند را به اشخاص ديگر نخواهد داشت.

قرارداد استفاده از علامت تجاري تا چه مدتي اعتبار دارد؟

همانطور كه گفته شد قرار بهره برداري از علامت تجاري اين اجازه را به فرد اجازه گيرنده مي دهد كه از برند شخص ديگري استفاده كند. مدت زماني كه فرد اجازه گيرنده مي تواند از برند استفاده كند مدت محدود و مشخصي ندارد.

تا زماني كه صاحب برند و اجازه گيرنده به صورت توافقي قرارداد را فسخ نكنند، اجازه گيرنده مي تواند از برند استفاده كند و همچنين نيازي به تمديد قرارداد نخواهد داشت.

در نتيجه، جهت قرارداد استفاده از علامت تجاري بايد تمام قوانين رعايت شود تا دو طرف قرارداد دچار مشكلي در خصوص واگذاري برند نشوند. در واقع صاحب برند با واگذاري نشانه خود اجازه بهره برداري از برند خود را به شركت ديگر مي دهد.

اجازه دهنده يا صاحب برند بايد كيفيت محصولات اجازه گيرنده را به طور دقيق  كنترل كند. طبق قوانيني كه تصويب شده در صورتي كه مرغوبيت كالا اجازه گيرنده كنترل نشود، اعتبار قرارداد دو طرف هيچ ارزش و اعتباري نخواهد داشت.

در ادامه شما بايد براي قرارداد رسمي تمام نكاتي كه مد نظر داريد را به ثبت برسانيد مانند انحصاري بودن يا غير انحصاري بودن برند را، در قرارداد وارد كنيد. همچنين استفاده از برخي كالاهاي صاحب برند بايد مشخص شود تا اجازه گيرنده محدوديت استفاده خود را بدانند.

با رعايت تمامي اين نكات در خصوص واگذاري برند مي توانيد قرار داد كاملاً قانوني و رسمي داشته و در مراكز مربوطه به ثبت برسانيد.

 

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۲۳ توسط:vije موضوع:

ثبت اختراع محصول غذايي

ثبت اختراع محصول غذايي

ثبت اختراع محصول غذايي

اختراع در صنعت غذايي بحث جديدي نبوده و بسياري از فعالان در اين حوزه تلاش مي كنند تا با ارائه جديدترين محصولات غذايي در اين صنعت به رقابت با يكديگر بپردازند. در اين زمينه شركت هايي موفق تر خواهند بود كه بتوانند محصولات تازه و نوين تري را با بهترين كيفيت ها روانه بازار كنند. برخي از اين اختراعات جديد مي توانند تحول عظيمي در اين صنعت به وجود آورده و نقطه عطفي در نوع و شيوه ارائه محصولات غذايي به حساب آيند.

ثبت اختراع محصول غذايي داراي مراحلي است كه بايد به صورت قانوني طي شود. شما با گذراندن اين مراحل قادر خواهيد بود تا محصول جديدي را به طبقه يا دسته بندي محصولات غذايي وارد كرده و عرضه كننده خدمات خلاقانه و نوآورانه اي در اين صنعت باشيد. براي ثبت اختراع محصول غذايي بايد با روندهاي قانوني و حقوقي آن آشنا بوده تا مورد سوء استفاده هاي احتمالي قرار نگيريد.

محصول غذايي جديد نياز به چه مجوزهايي دارد؟

بديهي است كه وقتي قرار باشد گام نوين و خلاقانه اي در هر حوزه اي برداريد، بايد مجوزهاي لازم در اين حوزه را دريافت نمائيد. بحث مواد غذايي به خاطر حساسيت هاي بالايي كه در رابطه با آن وجود دارد باعث سختگيري هاي دوچنداني در اين زمينه شده است. زيرا مواد غذايي به طور مستقيم با سلامت مردم جامعه ارتباط داشته و هرگونه كوتاهي در اين زمينه مي تواند عواقب جبران ناپذيري داشته باشد.

نكته مهم اين است كه شما بدون كسب مجوزهاي لازم نمي توانيد اين محصول را تحت عنوان برند خود عرضه كرده و به فروش برسانيد. در صورت مشاهده چنين شرايطي متخلف بوده و مورد پيگرد قانوني قرار خواهيد گرفت. بنابراين اخذ مجوز ضروري بوده و مستلزم به دريافت آن خواهيد بود.

به منظور دريافت مجوز براي ثبت اختراع محصول غذايي بايد به نهاد ها و سازمان هاي نظارتي و بهداشتي مراجعه كرده و نمونه اي از محصول خود را در اختيار آن ها قرار دهيد تا مورد بررسي و آزمايش هاي مورد نظر قرار بگيرد. پس از گذشت مدت زمان مشخصي نتيجه بررسي ها طي يك ابلاغيه به دست شما خواهند رسيد و در صورت دريافت تاييديه مي توانيد نسبت به توليد و عرضه آن به بازار اقدام نمائيد.

مرجع رسمي براي ثبت اختراع محصول غذايي

در ابتداي امر بايد از ضوابط و مقرراتي كه براي ثبت اختراع وجود دارد آگاه شده تا بتوانيد اقدامات مناسبي را در اين خصوص انجام دهيد. براي اين منظور به وبسايت رسمي موسسه پژوهش علوم و صنايع غذايي مراجعه كرده و از مفاد قوانين موجود در اين زمينه اطلاعات لازم را كسب نمائيد. همچنين در اين سايت بخش هايي وجود دارد كه مي تواند راهنماي شما براي پيشبرد ثبت اختراع محصول مفيد واقع شود.

پژوهشكده نام برده طي ابلاغيه عمومي اعلام داشته است كه از اين پس مسئوليت رسيدگي به ثبت اختراعات مرتبط با صنايع غذايي به اداره مالكيت صنعتي سپرده شده است. بنابراين براي پيگيري روند اداري و قانوني در اين زمينه به سايت اين سازمان مراجعه كرده و فرآيند ثبت اختراع خود را پيش ببريد.

ثبت اختراع محصول غذايي

ثبت اختراع محصول غذايي چگونه انجام مي شود؟

شما مي توانيد با مراجعه اينترنتي به سايت اداره مالكيت صنعتي تمام امور مربوط به درخواست ثبت اختراع را انجام دهيد. تاييد اختراع انجام شده توسط شما نياز به داوري هاي تخصصي دارد كه در روند ثبت برند انجام خواهد شد و نتيجه آن در اختيار شما قرار مي گيرد. اگرچه شما به صورت حضوري نيز مي توانيد اين فرآيند ها را پيگيري كنيد اما انجام اين فرآيندها به صورت اينترنتي و آنلاين باعث صرفه جويي در زمان و بسياري از هزينه هاي اضافي خواهد شد.

مدارك مورد نياز براي ثبت اختراع

براي اينكه درخواست شما مبني بر ثبت اختراع محصول غذايي جديد در سازمان هاي مربوطه مورد بررسي قرار بگيرد، بايد مداركي را براي اين سازمان ارسال كنيد تا مشخصات هويتي شما تاييد شده و روند ثبت به صورت قانوني پيگيري شود. بايد از مدارك شناسايي و هويتي مالك يا مالكان حقيقي يا حقوقي اختراع رونوشتي معتبر فراهم شود. اين رونوشت ها به همراه ادعانامه و ساير مداركي كه در زير اشاره مي كنيم بايد به اداره مالكيت صنعتي ارسال شود.

مهم ترين بخش مدارك، در واقع تهيه يك توصيف نامه دقيق و جزيي از اختراع جديد شما خواهد بود. بنابراين همين بخش است كه در داوري اختراع شما موثر بوده و مي تواند باعث تاييد يا رد اختراع شود. بنابراين تلاش كنيد تا با تهيه يك شرح كامل از جزئيات محصول غذايي جديد خود بتوانيد داوران را براي تاييد خود قانع نمائيد.

اگر اختراع شما داراي نقشه ها و طرح هايي است كه در روند ساخت آن موثر بوده اند، بايد از اين طرح ها رونوشتي تهيه شده و به ديگر مدارك موجود الحاق شوند. در آخر بايد يك چكيده مختصر و مفيد از تمام فعاليت هاي انجام شده خود در روند اختراع فراهم كرده و به عنوان حسن ختامي در اختيار داوران و كارشناسان اين سازمان قرار دهيد.

آيا براي ثبت اختراع محصول غذايي نياز به ارسال اظهارنامه است؟

شما براي انجام هر روند قانوني و حقوقي نياز به تهيه يك اظهارنامه داريد كه طي آن درخواست حقوقي خود را پيگيري نمائيد. بنابراين براي درخواست ثبت اختراع نيز بايد اظهارنامه اي در اين خصوص پر كنيد. اگر به صورت اينترنتي اقدام به ثبت نموده ايد، به سايت مراجعه كرده و اطلاعات خواسته شده در اين خصوص را وارد نمائيد. علاوه بر پر كردن اطلاعات و ارسال آن، بايد هزينه هاي مربوطه را نيز پرداخت كرده و فيش هاي آن را در هر مرحله به سازمان مربوطه تسليم نمائيد.

نكات قابل توجه در هنگام ارسال مدارك و اظهار نامه

توجه داشته باشيد كه اگر افراد ذي نفع در اين اختراع بيش از يك نفر باشند يا مالكيت به صورت حقوقي است، حتماً بايد مشخصات فردي و مدارك تمام مالكان حقيقي يا حقوقي اين اختراع فراهم شده و براي اداره مالكيت صنعتي ارسال شود. در صورت كوتاهي در اين زمينه، مشكلات بعدي به عهده متقاضي خواهد بود.

اگر قصد داريد ثبت اختراع محصول غذايي را به صورت اينترنتي انجام دهيد، نيازي به مراجعه حضوري براي تحويل مدارك نخواهيد داشت. تنها كافي است كه اين مدارك را اسكن نموده و فايل آن ها را در قسمت هاي مربوطه بارگذاري نمائيد. به اين صورت مي توانيد تمامي مدارك و اطلاعات مورد نياز را به همراه اظهارنامه براي مراجع ذي صلاح ارسال نمائيد.

هزينه ثبت اختراع محصول غذايي جديد

شما بايد در طول ارائه درخواست براي ثبت اختراع خود، هزينه هاي مرتبط با ثبت اختراع را انجام داده و فيش هاي واريزي را تسليم اين سازمان نمائيد. در صورتي كه در پرداخت اين هزينه ها كوتاهي كنيد، عواقب ناشي از رد يا لغو درخواست به عهده خود شما خواهد بود. در اين خصوص قيمت هاي مصوبي وجود دارد كه با مراجعه به سايت اداره مالكيت صنعتي مي توانيد از كميت و كيفيت آن آگاه شويد.

داوري و دريافت تاييديه

پس از انجام تمام مراحل اداري، نوبت به داوري اختراع خواهد رسيد. كارشناسان خبره اي در سازمان براي داوري هاي تخصصي در اين زمينه وجود دارند. اين داوران علاوه بر آزمايش هاي مورد نياز، بررسي صحت مجوزها و مطالعه جزيياتي كه شما در اختيارشان گذاشته ايد را در دستور كار قرار مي دهند.

پس از بررسي هاي لازم، تاييد يا رد نهايي اعلام شده و به شما ابلاغ خواهد شد. در صورت تاييد اختراع مي توانيد براي تكميل كارهاي اداري و دريافت ثبت اختراع جديد خود به محل اين سازمان مراجعه نمائيد. پس از انجام پرداخت هاي لازم، گواهي مبني بر ثبت اختراع محصول غذايي جديد به مالكان اين اثر اعطا خواهد شد.

شما عزيزان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك  ثبت فردا مراجعه كنيد يا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۵:۱۴ توسط:vije موضوع: